Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mai egyetemi bulik színvonala fórum

Mai egyetemi bulik színvonala (beszélgetős fórum)


27. Hattori (válaszként erre: 26. - Hattori)
febr. 6. 21:48
Nótár Mary...ilyeneket hívnak egyetemi bulikba.
26. Hattori (válaszként erre: 25. - Hattori)
febr. 6. 20:49
Meg az Animal Cannibals
25. Hattori (válaszként erre: 21. - Kelep3)
nov. 6. 10:32
24. Hattori (válaszként erre: 22. - Kelep3)
nov. 6. 09:11

alsóbb szocioökonomiai státuszon.



Egyetemi szinttel hozom nehezen össze.

23. unom (válaszként erre: 19. - Timycat)
nov. 6. 08:24
Bocs, a jelentektelen részlet díjra pályázom: nem népzene, hanem népies műzene, vagyis a magyar nóta az egyik alapja.
22. kelep3 (válaszként erre: 19. - Timycat)
nov. 6. 08:05
Ja és nem értem a fanyalgást az alsóbb szocioökonomiai státuszon. Az nem egy betegség, amitől félni kell. ;)
21. kelep3 (válaszként erre: 19. - Timycat)
nov. 6. 08:00

Szerintem ez nagyon falls sztereotipia.

Végképp nem nevezném ezzel szemben értékteremtőnek a Kispált, meg a 30 y-t. A kispalnak pl emlékszem, hogy vannak nagyon ordenáré dalszövegei. Azonkívül szerintem rétegízlés az is, mint ahogy a mulatós is többnyire.

20. Hattori (válaszként erre: 19. - Timycat)
nov. 5. 22:15

Én ezt szerettem

[link]


Egy jó komment itt

Ha 15 éve ez a zene volt a mainstream a magyar fiatalok körében, 10 éve meg mondjuk a WPAHP - Sell your Soul, ma hogy a megveszekedett bús 3.14csába' lehet a velhelottpénz?

Hogy?

HHHHHHHHOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGY??????????????

Csak én érzek óóóóóriási minőségbeli különbséget?

29 évesen kiégtem. Zsémbes öregember vagyok, aki nem érti a mai fiatalokat.

19. timycat (válaszként erre: 18. - Kelep3)
nov. 5. 21:38

A népzene és a pop hulladékából áll össze, ha igaz hogy erre pörögnek rá a fiatalok akkor már ebben is megjelenik az általános értékválság.


Kíváncsi lennék egy szocio tanulmányra, hogy ki, milyen háttér képezi McHawer (már 20 éve is gáz volt és nem az igényesség irányába lépett) és Grofo rajongótáborát.


Jó igaz, ha megnézzük a mai "arisztokráciánkat" 🤦‍♀️

18. kelep3 (válaszként erre: 16. - Timycat)
nov. 5. 21:09

De mitől gáz?

Ízlés dolga, ízlésen meg minek vitázni?

17. Hattori (válaszként erre: 16. - Timycat)
nov. 5. 21:05
Pontosan. Sosem mennék el egy koncertre azért, hogy jót röhögjek az előadón. Tudomásul veszem, hogy van ilyen zene, van, aki kedveli, de én nem megyek el röhögni.
16. timycat (válaszként erre: 15. - Hattori)
nov. 5. 20:25
Ez tényleg gáz. Hál Istennek én oly korban voltam egyetemista mikor a Quimby még eljött egyetemi bulit tartani, még Kispálékat is el lehetett csalni, Hobo is évente egyszer benézett, Jamie Winchester, 30Y, Üllői úti fuck, Heaven Street Seven. Csak hirtelen az emlékezetesebbek.
15. Hattori (válaszként erre: 14. - Kelep3)
nov. 5. 19:08
Nálunk ez gigagáz volt
14. kelep3
nov. 5. 18:20

Mi ezekkel a baj? Teljesen bulis mulatóst játszanak, amit mindenki ismer a popkultúrából, lehet együtt énekelni, a ritmus alkalmas táncolásra

Letűnt a bulikból az a generáció aki megszokásból leszólta ezt a műfajt, és inkább a KFT-t, meg a Republikot hallgatta, amikre még jól táncolni sem lehetett :/

+1 kis grofora ha nem kell mai alter zenekart hallgatni helyette :)

13. Hattori (válaszként erre: 11. - Halacskaaaa)
nov. 5. 16:27

Mondjuk érdekes "művész", aki azért megy egy buliba, mert tudja, hogy cikizik.

Na,mindegy!

12. Hattori (válaszként erre: 11. - Halacskaaaa)
nov. 5. 16:11
Én nagyon szeretem az elektronikus zenét.
11. Halacskaaaa (válaszként erre: 9. - Hattori)
nov. 5. 14:42

Attól, mert neked nem tetszik a mulatós, attól még lehet, hogy másnak igen. Mellesleg az egyetemista életkorúak felfogása szerint nincs rossz zene, csak kevés alkohol.

Nálam anno a jogi kar techno bulijai verték ki a biztosítékot, fél órát bírtam. Pedig a terem ott is tömve volt, szóval volt rá igény.

Amúgy meg attól, mert egyetemistákról van szó, nem lehet elvárni, hogy Mozartra vagy Chopinre lazuljanak.

Mindenkinek más a jó zene és más a gáz. 15 éve, mikor kolis voltam, Kozsó akkora bulit csinált, hogy még évekig emlegettük, pedig alapból mindenki cikinek tartotta és nem őt hallgattuk szabadidőnkben. De ez is a poén része volt.

Ez ugyanaz a szitu, mint Korda Gyurié. Szüleink korában gáz volt, most meg mindenki a Reptérre ugrál.

Az egyik gólyatáborba nálunk Tibi bácsit hívták, és végig a pontos labdával bohóckodtak. De ezt csak azért csinálták, hogy legyen min röhögni.

10. Hattori (válaszként erre: 9. - Hattori)
nov. 4. 22:32
Kicsit kutakodtam a témában és ledöbbentem, hogy több egyetem is tart mulatós partikat. Vidéken is. Pesten is.
9. Hattori (válaszként erre: 8. - Halacskaaaa)
nov. 4. 22:30
Én akkor sem tudtam volna az én egyetemi bulimban elképzelni mulatóst. Az egyetemek akkor is csórik voltak.
8. Halacskaaaa (válaszként erre: 5. - 8a5caeb182)
nov. 4. 22:23
Pontosan. A bulikat általában a HÖK szervezi, ők pedig pályáznak a pénzre. Az pedig, hogy éppen egy pályázatban mennyi pénzt írtak ki, változó és az egyetem anyagi helyzetétől is függ. Az én időmben legalábbis így volt. Egy kisebb egyetemi buliba ne is várjon az ember Azahriáht... Amúgy sokszor poénból hívnak "gázosabb" fellépőket.
7. Enissa (válaszként erre: 1. - Hattori)
nov. 4. 20:00
Hozzák az egyetem kenyéradójának a színvonalát.
6. Hattori (válaszként erre: 3. - Andi6020)
nov. 4. 19:41
Fujj:((
5. 8a5caeb182 (válaszként erre: 2. - Hattori)
nov. 4. 19:33
"Ezt" tudták megfizetni :D
4. Hattori (válaszként erre: 3. - Andi6020)
nov. 4. 19:33
A mi időnkben volt egy áttörhetetlen gát az ilyenek, meg a trendi zenék között.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hattori)
nov. 4. 19:33
Jah. Hívhatták volna GwM et legalább. 😆
2. Hattori (válaszként erre: 1. - Hattori)
nov. 4. 19:30
Vagyis nem vagyok 122 éves:)). De ez a mai fiatalok színvonala? Egyetemen? Na, ne!!!
nov. 4. 19:26

Mondja egy ismerős, hogy megy egyetemi buliba és lesznek sztárfellépők.

Kérdem, hogy kik?

MCHawer Teknő és Kis Grofó.

Komolyan, ez a szint egyetemi buliban? Én időmben az ilyeneken hülyére röhögtük magunkat, el nem mentünk volna ilyen helyre.

Borzalom!!!! És nem vagy 122 éves!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook