Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötét mahagóni a jelenlegi hajszínem, de vörös szeretnék lenni.Milyen hajfestéket vegyek? Melyik márka a legjobb? fórum

Sötét mahagóni a jelenlegi hajszínem, de vörös szeretnék lenni.Milyen hajfestéket vegyek? Melyik márka a legjobb? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 21. 11:55

Palette nekem nagyon bevált

vöröses barna.

2010. jan. 8. 17:07
Szia, köszi, én mindig dobozost vettem, csak olyat szeretnék, amibe több a barna, mint a vörös. Sajnos, nem vagyok szakértő. Kalossal nem próbálkoztam még, de tudom, hogy az a legjobb. De köszi a tanácsot, egyszer kipróbálom! KÖSZI!
2010. jan. 8. 16:08
Milyen festéket vettél?A dobozosoknál az a gond,hogy a leggyengébb oxigenta van benne,általában 6%-os,s attól elég sötét lesz a haj.Barnás-vörös festékből konkrétan amit ajánlani tudok,az a kallos francia vörös-e,vagy a dohányszőke.Anyu mahagóni-vörös-szőkével festi,az mondjuk sima vörös szín.De szép az is.
2010. jan. 7. 19:42
köszönöm, az a gáz, hogy a fodrászom nem csinálja meg olyan "jó" színűre, mint itthon az emberem. A DM-ben vettem ezt a festéket, eddig mahagónival festettem vagy burgundival talán, de most egy kicsit barnásabbat szeretnék. köszi a választ!
20. Anchee
2010. jan. 7. 19:15

a mahagóni lila bázisú,és sárga korrektoral semlegesithető aztán vörös mehet rá.

elvileg ezt tanultuk kedden :D

szerintem menj fodrászhoz,szinváltásnál érdemes,alenövést már festheted magad is!

2010. jan. 7. 19:00
Sziasztok, tudom, h.... a kérdés, de a sima mahagóni vagy a vörös mahagóni hajfestékkel kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy melyik lesz inkább barnás, mint vad vörös? Sajnos nem értek hozzá, köszönöm, ha esetleg tud segíteni valaki!
2009. okt. 5. 19:38
Én is azt mondom,ha olcsón,s fodrász nélkül szeretnéd lebonyolítani azt a pár árnyalat világosítást,fodrászcikkesnél vegyél kallost,lehetőleg a sötétkék dobozost.Pl.mahagóni vörös-szőkét 12%os oxigentával.Tudom,hogy most is mahagóni vagy,de ez a szín amit írtam világosabb annál.Tapasztalatból beszélek,mert anyukám haja is ilyen,s rengeteg vörös színt kipróbáltunk már neki itthon.Ha esetleg inkább barnás-vöröset szeretnél,akkor a francia vöröset javaslom,ha kicsit lilásat,akkor pedig a mélyvöröset.(mindegyik szín a kallosra vonatkozik).Attól függően,mennyire sötét a hajszíned,ahhoz válassz 9es vagy 12%os oxigentát.Tövén,a lenövésen hagyd negyed órát,majd kend rá a többire is,kb.30-40percre!Az én hajam színe mondjuk szőke,de voltam már vörös,fekete is...az biztos,hogy a sokféle festék közül eddig a palette volt a legrosszabb mindegyik színnél.Soha többé nem veszek olyant!!!Persze van,akinél bevált...
17. fru=) (válaszként erre: 16. - Pimp)
2009. aug. 31. 16:28

Szia!

Én is pont ezt a hajszínt néztem ki magamnak, meg is vettem a palette deluxe 667-et de sajnos nem az lett az eredmény, amire számítottam. Pont tegnap előtt lett befestve, így még egy kicsit reménykedem, hogy a mosással fakul, világosodik.

Az efféle világosodással kapcsolatban nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Szóval most kicsit én is tanácstalan vagyok, hogy hogyan is érjem el az áhított színt!:(

16. pimp
2009. márc. 30. 19:36

tud valaki olyan vöröset amilyen ashlee simpsonnak van? kicsit barnás beütésü...

a palette deluxe 667 szint kiprobálta már valaki?

és a palette radiance világosito barnát?

2008. aug. 11. 22:45
Schwarzkopf Brillance Luminance. Ez a széria világosít is a hajon. Nekem bevált. A sötétbarna alapomat Vad vörössé változtatja :-)
14. lexi018 (válaszként erre: 13. - Hejdike)
2008. aug. 11. 16:17
szia!!!!nekem a palewrttének a dark brown van, vagyis azzal festem a hajamat.Épp ma festettem.Ezaz, ami épp hogy csak eltér a feketétől.Ezután már csak a fekete jön.ha szeretnéd küldök képet.
2008. aug. 11. 16:04

Sziasztok!Kérdezni szeretnék valamit...

Tudnátok segíteni abban, hogy melyik az a hajszín ami csak egy kicsit tér el a feketétől??Ugyan is most fekete a hajam, és sz

12. Cucus7
2008. júl. 14. 08:17
Sziasztok! Eredetileg barna vagyok, de több hajszínem volt már. A fodrászom nagyon elfoglalt, ezért kértem a tanácsát, és azt követtük el a lányommal. Mégpedig, vettünk szőkítőport, leszivattam a hajam vele, ekkor borzassztó szőkés sárga lettem. Ne ijedj meg, ezt követően miután megszárítottad a hajad mosás után, bekenheted a hajfestékkel, azzal amit választasz. Igy érheted el a jó szint. Ha sötétebbet szeretnél, akkor a kevésbé szivóhatású szőkítőport használd, ahol veszed ott segítenek. Én már magam vágom és lányom festi a hajamat, meg vagyok elégedve. Szerintem Londa márka a legjobb, olcsót ne vegyél, mert abban nincs hajápoló szer. Sok sikert, ird meg milyen lettél.
2008. júl. 9. 14:48
Szerintem menj el fodrászhoz, mert a mahagóni hiába vörös árnyalat ha nem jól használod az oxigentát akkor ki is pirosodhat a hajad.
10. ALLICS
2008. júl. 9. 14:13
Nekem a Palette vált be.
9. vmágika (válaszként erre: 8. - Diagonalt)
2008. máj. 17. 09:46

Hi-hi-hi!Erről a "bomba robbant dologról" az jutott eszembe,hogy anno sok-sok éve,mikor uszodában voltam,az egyik medenceőr ráripakodot két csajra,hogy tán nem "azokon" a napokon kellene uszodába járniuk!Pedig csak hajfesték volt az a csík,amit maguk után húztak a vízben.Hát de nem is frissen festett hajjal kellett volna menniük!

Unokatesóm használ hennát,azt tényleg nagyon szereti a haj,de mint mondtad te is,korlátozott a színválaszték.Én maradok a régi jól bevált Kallos 7R-nél!

8. diagonalt (válaszként erre: 7. - Vmágika)
2008. máj. 17. 09:33

Nekem nagyon jól sikerült a világosra festés,igaz előtte fodrászt kérdeztem meg,hogy hogyan csináljam.Aztán barátnőm meg felkente.Egyedül nem álltam volna neki.

Az volt vele a bajom,hogy 2 hét után látszott a tövénél a barna,ami szerintem nagyon csúnya.Más amikor egy mahagóni nő le és a tövénél ott a barna,az még jól is mutathat.

Én rövid idő után átáltam Hennára,de azzal eléggé korlátozottak a színek,és nem is tartósak annyira,viszont a hajam szereti,csak időm nincs kenegetni,no meg utána a fürdő mint ahol bomba robbant.

7. vmágika (válaszként erre: 6. - S.Sandra)
2008. máj. 17. 09:14

Szerintem meg pont ettől lesz tartós,beépül.Az ember lánya nem festeti minden alkalommal más színűre a haját.(Bizonyos kor után:))Én személy szerint mindig pofára estem a drága festékek erdményétől.1500-2000 ft-ért ne legyen a bronzvörösből padlizsán!A kettőnek semmi köze egymáshoz,nem is éreztem jól magam vele.De mint mondottam:ízlések és pofonok.Kinek mi jön be.Egyébként a Kallos az olcsósága miatt nem összekeverendő a márkás festékekre megtévesztésig hasonló dobozú 300 ft-os gagyikkal.A Kallost nagyon sok fodrászüzletben használják a mai napig,már régóta.Az egyéb 300ft-osok tényleg gázak,anyósom próbálta egyszer.Mind a színe,mind pedig a tartóssága csapnivaló.Revia a neve,de mondom,nagyon hasonlít a doboza a Swarzkopf vagy a Loreál termékeire.Persze ez csak üzleti fogás,hogy a sietős háziasszonyok gyorsan lekapják a polcról,aztán otthon meg csak néznek nagyot.Ha valaki ugyanannál a színnél marad sokáig,mint pl. én,akkor szerintem erre a célra a Kallos szuper.Nem is akarom leszivatni,hogy mindig más árnyalatra fessem a hajamat!

Viszont egy biztos:ha sötétebből akar valaki világosat,tök minegy mit ken rá,a várt eredmény tényleg el fog maradni.Érdems fodrászra bízni.Utána lehet otthon próbálkozni.Én már régóta magamnak festem a jól bevált színnel.

2008. máj. 17. 08:11

Én speciel soha nem kennék Kallost a hajamra...


Dolgoztam hajfestékek között is egy rövid ideig, láttam mit művelnek a hajjal ezek a 300 ft-os festékek. Konkrétan beleépülnek a haj szerkezetébe, tehát ha esetleg később barna v. szőke szeretnél lenni a Kallos vörösét v. a sötét színeit a büdös életben semmi nem fogja leszedni a hajadról csak a lenövesztés...


Egyébként ahhoz, hogy elérd a vörös színt, neked muszáj lesz egy kicsit leszívatni a hajad és utána jöhet rá a kívánt árnyalat. Ezt inkább bízd fodrászra!

2008. máj. 17. 07:46
Mindenképpen egy színsemlegesítés kell, anélkül a másik festék nem fogja átfogni.
2008. máj. 17. 07:40
szerintem ha tutira akarsz menni, akkor menj el egy JÓ fodrászhoz, aki kikeveri neked azt a színt, amit szeretnél.
2008. máj. 17. 06:20

Attól függ milyen vörös.Nekem volt tűzpiros,de azt csak úgy tudtuk megcsinálni,hogy melírpirosítóval kiszedtük a hajam színét,és azt festettük át vulán vörössel.Alapvetően gesztenye barna volt,de annyira erős a színe,hogy csak sötétebbre lehetett festeni.

Nekem csak és kizárólag a fodrászkellékesnél vett hajfestékek váltak be,és nem is drágák.


Ah látom az elsőválaszadó is a Kallost ajánlja.Tényleg nagyon jók.Tőlük vettem hajpakolást,és a hajam imádja.

2008. máj. 17. 00:06
Az biztos,hogy nem a legdrágább a legjobb!Tapasztalat,de hát kinél mi jön be!A 2000 ft-os nekem közel sem olyan színű lett,mint a dobozon.Az olcsóbb sem rongálja jobban a hajamat,de mint mondotam,egyéne válogatja!(És megbízható a színe.)Én speckó Kallos-t használok.
2008. máj. 16. 23:30
Sötét mahagóni a jelenlegi hajszínem, de vörös szeretnék lenni.Milyen hajfestéket vegyek? Melyik márka a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook