Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretem A számolás joga című filmet, este örültem,... fórum

Nagyon szeretem A számolás joga című filmet, este örültem,... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2025. júl. 1. 05:21
Nekem is tetszett.
15. 0bd8559abc (válaszként erre: 14. - Piroska52)
2025. jún. 30. 23:26

Ágyban néztem ,de a végére teljesen felültem.

Nem bírtam idegekkel.


Igen, bárkivel előfordulhat.


Pl.a rossz csősztül jön.

14. Piroska52 (válaszként erre: 12. - 0bd8559abc)
2025. jún. 30. 16:43

Szegényt annyira sajnáltam.

Csak egy film.

De csak gondoljunk bele, ha elindul a dominó elv, mindent visz.

És mennyi lehet ilyen a való èletben.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2025. jún. 30. 15:17
Megnézem amiket ajánlotok, köszi. <3 A Segítséget ismertem valamiért kihagytam eddig, a másikat nem.
12. 0bd8559abc (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2025. jún. 29. 23:48

Remekül játszott a főszereplő.

Érdemes megnézni valóban.



És a végén kaptunk egy "gyomrost".

11. michelle.r (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2025. jún. 29. 21:27
Köszi, megnézem.
10. michelle.r (válaszként erre: 9. - Piroska52)
2025. jún. 29. 21:26
Én egyszer és még gyerek voltam. De nem tudnám újra megnézni. És van még néhány ilyen, pl. a Mégis kinek az élete, a Mielőtt megismertelek.
9. Piroska52 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2025. jún. 29. 21:17

Nekem az ,,, Árvácska,,, ilyen.

Kétszer láttam.

Soha többé.

2025. jún. 29. 21:16

Mindíg megnézem, akárhányszor látom.

És meg is siratom minden alkalommal.

Nem az a téma, de a ,,,Legutolsó csepp,,, című film is megér annyit hogy megnèzzétek.

Én a Netflixen láttam.

Szívbemarkoló.

2025. jún. 29. 21:01
Jó 5-6 éve láttam, többé nem kell megnéznem, beleégett a retinámba és a dobhártyámba. Nagyon tetszett, de még mindig nyomaszt.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2025. jún. 29. 19:52

Aki szereti az ilyen filmeket,ajánlom a Segítség c.

filmet is.

2025. jún. 29. 19:51

Tegnap megnéztem,, nem is tudom,hogy nem láttam még.

Tetszett:)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Dc5c29b29c)
2025. jún. 29. 19:16
Ki tudja, nem látta, nem tetszik neki, rosszabb esetben nem érti... nem zavar túlságosan. A véleményed pontos.
2025. jún. 29. 18:16
Azt meg kell jegyezzem, néhányan kukoricára térdeltettek...vajon látták-e a filmet?
2025. jún. 29. 18:14

Hát igen...ez a film jól érzékelteti a kiművelt, fínom amerikai fehérek stílusát...számomra is elgondolkoztató, egyben verhetetlen film...


az érdekes, hogy a saját belső életükről ilyen élethű filmet forgattak...


nem húzható párhuzam, de a másik ilyen film a "zöld könyv" mely az észak-dél közötti feszültséget mutatja be...jóval kevesebbb szereplővel, de mégis szívszorítóan..

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook