Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? fórum

Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 22. 20:58
Én nem mondtam, hogy tervezek vele valamit is, csak még nem voltam ilyen vacak helyzetben és nagyon rossz állapot.
17. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:56

Ez nem új történet, bárkivel megesik nap mint nap. Velem is előfordult nem egyszer, hogy szemet vetettek rám munkatársak. Mindet kikosaraztam és marha jóízűen elkönyveltem, hogy jóval fiatalabbaknak is kellenék. Nem bántam meg a döntéseimet, pedig a házasságom nem volt éppen mintaértékű. Igaz: működött a házinyúlra nem lövünk elég jó gondolat is.

A döntés a tiéd: vagy engedsz az ösztöneidnek (kár tagadni, ez nem szerelem, ez más indíttatású) és belemész a kalandba, aminek ki tudja mi minden bonyodalom lesz a hozadéka, vagy nem csalod meg a fantasztikus férjedet, és nem kockáztatod a családodat.

A helyedben büszkén bezsebelném a közeledést, és finoman elutasítanám a kollégát, plusz nagyon jól érezném magamat, hogy volt erőm és nem kockáztattam 18 eredményes évet.

16. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:50

A Te döntésed,hogy hűséges maradsz-e.

Gondold át,hogy pillanatnyi izgalom csak, mert nem a megszokott,hanem valami új,vagy ér annyit,hogy felrúgj érte mindent.

Szerintem amíg egymás közelében vagytok nem tudsz reális döntést hozni.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:49

Megértem, nem volt olyan a kémia, mint most. De, ha akarsz nem engedsz.

Minden ember életében van több ilyen is, van aki meg állja, van aki meg nem.

Azon gondolkodj el, mit veszíthetsz? Valószínű az a pasi is érzi a szikrát benned, még lehet játszik is veled, mint macska az egérrel.

Arra ügyelj 2 szék közül nehogy a földön találd magad.

Ha belehabarodsz jobban, a féerjed szemébe tudsz nézni? Megérdemli? Ha a srác megkapna, biztos, hogy meg is tartana? Én nem íítélkezem, ez a te életed. Egyszer élsz az tuti, csak jól döntesz-e a jövőre nézve?

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Cicamica3)
2021. nov. 22. 20:49
Nem szeretném elvesziteni a férjemet!!! Nagyon jó ember. Viszont rengeteget gondolok a munkatarsamra és ezt szeretném befejezni, de nagyon nehéz!
13. michelle.r (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:46
Így megmutathatod, hogy te irányítod az életedet, és nem csak sodródsz. Ez nem róla szól, nem a körülményekről, hanem rólad.
2021. nov. 22. 20:43

A filmekben azt mondják ilyenkor,hogy írjál listát munkatárs és férj előnyei hátrányai....De én nem javasolom ezt,mert egy jól működő házasságban élsz.


Tedd fel magadnak a kérdést: mit nyerhetsz és mit veszithetsz ha elveszited a férjed,a gyermekeid apját?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 22. 20:39
Alkalom volt évekig. És amint írtam nem is volt probléma és még csak meg sem fordult a fejemben.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:36
Mint nő, úgy gondolom, hogyha nem akarjuk, hogy valami megtörténjen, nem adunk rá alkalmat. Ne hazudj önmagadnak is, feloldozást is sem keress, a döntés a kezedben van.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Vigyefene)
2021. nov. 22. 20:36
Ezt érzékelem jelenleg 😖🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
8. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:34
Az újabbhoz fogsz vonzódni jobban, mert igaz az újnak a varázsa.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 37e1ff8723)
2021. nov. 22. 20:32
🙄😂
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2021. nov. 22. 20:31
En szeretném, ha még sem történt volna az eset. Vagy a legjobb lett volna, hogyha másik osztályra kerül. De így??? 😖
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2021. nov. 22. 20:30
Valamelyiket úgy is jobban szereti az ember. És ez egy házasságban elég nehéz lehet.
2021. nov. 22. 20:29
Ne harcolj ellene, mert csak rosszabb lesz. 😄
2021. nov. 22. 20:27
Az érzéseiddel nem nagyon tudsz mit kezdeni. A hűség viszont döntés kérdése. Ha nem akarod, maradj tőle távol, és várj, amíg elmúlik. Ne áltasd magad azzal, hogy a sodornak az események. Az fog történni, amit te szeretnél, hogy történjen.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 20:25
Nem tudjuk hogy mit hoz a jövő. Van aki a férjét is szereti, meg szeretője is van.
2021. nov. 22. 20:22

18 éve házasságban élek egy fantasztikus emberrel. Van két, már nagyobb gyermekünk. Mint minden kapcsolatban, náluk is elofordulnak kisebb problémak de ritkán. Eddig minden tökéletes volt. Eddig... 😔

Sebeszeten dolgozok, nővér vagyok. Rengeteg férfi munkatarsam van, de soha nem jelentett gondot nem odafigyelni a bókokra. Egyedül egy tőlem fiatalabb srác tetszett meg, a humora, kedvessége miatt. Azon kívül, hogy a fejemben megfordult, hogy cuki, semmi más évekig, hiszen férjem van és fiatalabb is tőlem. Azt viszont éreztem, hogy tetszem neki sokszor kereste a társaságom és rengeteget bókolt.

Tavaly elment egy éves tovabbkepzesre és csak nagy ritan találkoztunk össze véletlenül. Majd a nyáron visszajott. És itt valami megváltozott. Egyre jobban éreztem, hogy közeledne hozzám. Hatalmas figyelmet szentelt nekem. Majd bevalotta, hogy szeret és tudja, hogy férjem van, emiatt nem is vár el tőlem semmit, de nem tud elfelejteni.

Majd egy napon az eü szobában megcsokolt és én nem tudtam szóhoz jutni. Viszont amit szégyelltem, hogy fantasztikus volt az a csók. Azóta nem tudom kiverni a fejemből a fiút. Napról napra kezdem észre venni, hogy hiányzik és vártam hogy ismét együtt legyünk. Már-már zavar, hogy rengeteget gondolok rá. Ő is észre vette, hogy közelebb kerültünk egymáshoz és emiatt folyamatos csillogást látok a szemében, ha együtt vagyunk. 😔 Iszonyúan érzem magam.... Nem gondoltam volna, hogy ez velem megtortenhet. Tudom, hogy az lehetne a legmefelelobb, ha egyszerű nem gondolok rá, de sokat vagyunk együtt a munka miatt és szeretek is vele lenni 😖😖😖

Egyszerűen nem tudom, hogyan verjem ki a fejemből. Nem szeretném elvesziteni a férjemet, de olyan kellemetlen helyzetben vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook