Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? fórum

Nagyon rosszul érzem magam. A férjem mellett beleszerettem valaki másba, de én ezt nem akarom! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. manyara (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 11:56

"Vele töltöttem az éjszakát"

Már megint elvesztettem a fonalat. :-) Bill Clinton óta tudnom kellene hogy a szopatás az nem szex. Boldogult úrfikoromban a csókolózás az orális szex, újjazás még ebbe a kategóriába tartozott. A te megfogalmazásod pedig azt jelentette hogy szétraktam a lábamat csak eufémisztikusan. Lásd még: lefeküdtem a kolléganőmmel

Persze ha az egész műszak együtt töltötte az éjszakát akkor gyanakodhattam volna hogy ott nem történt egy több tíz fős bacchanália. XD.

47. manyara (válaszként erre: 42. - Dafke)
2021. nov. 23. 11:39

A monogámia genetikailag kódolt viselkedésforma az felmenő vérvonalának továbbörökítése miatt.Legalább is az Európai keresztény civilizációban.( Sok helyen másutt is) Ettől a társadalomformáló befolyások, közerkölcsök változása stb. eltéríthetnek. Így változhat az elfogadottsága a félredugásnak is.De ez változhat egyénenként és érzelmi állapottól függően. Van aki " belehal" s van akit nem rendít meg. Ha én szerelmes voltam és felmerült volna azonnal felszámolom a kapcsolatot ha bele döglök is.Ha csak egy egyszerű középszar kapcsolatban voltam akkor lenyeltem de onnantól nem éreztem semmiféle felelősséget a párom iránt.Üveg borral vagy anélkül megbeszélve vagy nem, gátlástalanul félrekúrtam és adandó alkalommal lecseréltem egy másikra

Ha szeretem a párom és tudom hogy veszélybe kerül a kapcsolatunk ha kiderül a félremenés nem teszem meg.

2021. nov. 23. 11:16

Kedves FI!


Nem irigyellek.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 42. - Dafke)
2021. nov. 23. 11:14
😊 Hidd el, hogy gondoltam rá, hogy elmondom neki, de nem hiszem, hogy jól sülne el a dolog.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Manyara)
2021. nov. 23. 11:13
Nem történt szexuális aktus, úgyhogy ennyire nem kell tulozni. Jó lenne a figyelmes szovegertelmezes mielőtt ilyen marhasagokat írunk le ide!
43. manyara (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 11:04
Akkor téged megerőszakoltak? Ha van benned egy kis becsület ajánld fel a a nyitott házasságot vagy legalább a revansot. Bár így olvasva téged csak egy levarrható ágybetétnek tűnsz. :-)
42. dafke
2021. nov. 23. 10:46

Sherlock, egyszer eláslak. :)

Borzasztó könnyű ítélkezni.

Ugye a monogámia a modern társadalmakban egyetlen elfogadott dolog, de ettől még nem lesz a természetünk monogám. Ha a monogámia annyira működne, nem lenne annyi megcsalás, titkolózás, mobiltelefon dugdosás stb.

Nem ismerem a férjedet, nem tudom, mennyire vagytok érzelmileg, emberileg "közel", ha igen, akkor egyszerűen leülnék vele egy üveg borral és ezt megbeszélném vele. Egy szuper kapcsolatba nekem nem férne bele a titkolózás. Talán előrébb tudtok jutni, mint itt, a random-emberekkel-az-interneten-akik-mindent-IS-jobban-tudnak. Csak egy tipp.

41. libikóka (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 09:37
Bár most hogy visszanéztem nem én írtam hogy tarts távolságot...Azt írtam, zárd le szóban,,,úgy hogy értsen belőle.Ha akarod.
40. libikóka (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 09:32

Ha akarom egy liftben is tudok távolságot tartani.


Nyilván nem fizikailag értem.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Libikóka)
2021. nov. 23. 09:10
"etyepetye" nem történt meg csak egyszer. De a távolságtartas hogyan lehetséges egy osztályon?
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Scherlock)
2021. nov. 23. 09:08
Lehet ellenszenveskedni, de hidd el, hogy nem akartam én ezt a dolgot.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - 2f9443a416)
2021. nov. 23. 09:06
Semmi különös. Vele töltöttem az éjszakát... 🤦🏼‍♀️
2021. nov. 23. 09:01

Ha nem akarnád, ezt a fórum se lenne.


Itt akarsz biztatást kapni?


Úgyis te csalod a másikat. Szánalmas vagy. :/

2021. nov. 23. 08:29

Tarts távolságot! Különben még nehezebb lesz.

Voltam hasonló helyzetben. Kitartást és sok erőt!

Előbb utóbb elmúlik a dolog.

34. libikóka (válaszként erre: 32. - 2f9443a416)
2021. nov. 23. 08:16

Gondolod hogy 1 éjszaka megoldódott?

Bár akár lehetne is,,csak elhatározás kérdése.

33. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 23. 08:14

Nem olyan nehéz ez ,,ha tudod mit akarsz.Kapd el a "csábítót" és közöld vele..nincs több etyepetye.


Zárd le szóban,,DE komolyan,,ne légy félreérthető.

2021. nov. 23. 08:08
Na vajon mi lett a kérdező sorsa!!??🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
31. libikóka (válaszként erre: 28. - C9155193c4)
2021. nov. 23. 08:06
Nem azért,,,DE olvass figyelmesebben.
30. fidel
2021. nov. 23. 01:08

Nem értem a világot! Végre valami érdekes,izgalmas és jó történik valaki életében,erre mit csinál? Fogja magát és nekiáll küzdeni ellene!

OK.. pasi logika de bárkire érvényes lehet, semmit nem kell,sött nem szabad nagydobra verni,ez a kettö dolga.

A lelkiismeret meg rendbe jön magától,ha jó volt azért,ha nem akkor meg azért.

Ez nem bíztatás,ez csak egy vélemény! :)

2021. nov. 22. 21:59
Ez egy pocsék helyzet .Szerintem nem fog menni hogy elfelejtsd ..! És valahol nem is akarod .Tökre tiszta sor hogy jó fej férjed van és szuper életed …de minden nőben lakik egy “dög”-és most felébresztette benned vmi .Attól hogy jó a házasság ,vannak olyan emberek akik óriási hatással vannak és be mozgatnak .Nagyon nehéz ilyenkor megállni hogy ne tégy semmit …Csók is volt ! És ha ott nem “jott meg az eszed “ akkor elment végleg .Sajnos szerintem nem lesz megállás és más is fog történni …és ha utána sem tudod lezárni akkor a házasságodnak vége mert bármilyen jó ember is a férjed -vki jobb nála ! Szóval lehet itt mérlegelni meg gondolkozgatni mi lenne ha…blabla -de amíg foglalkoztat az új pasi úgysem tudod kizárni .Szóval mondhatjuk hogy szar a helyzet 🤣…Én hűséges vagyok ,10 éve élek házasságban és a legjobb dolog az életemben a férjem ,marha jó pasi is ! Mindig volt és biztos lesz is próbálkozó az életemben -nem igazán tudtak ki billenteni -de ha egyszer így járok ahogy te …pfff hát szerintem komolyan el kell majd gondolkodnom hogy megváltoztak a dolgok bennem …Arra senki nem tudja a választ hogy hogy lenne jobb -maradjon e az ember a járt úton vagy vágjon bele az ismeretlenbe ,de nem biztos hogy el kell folytatni egy vágyat és bánni hogy nem léptél …☝🏾😱
2021. nov. 22. 21:28

Nem dicséretes házas emberrel kikezdeni, nézzük a tényeket.

És nem dicséretes férjet megcsalni, ha az mintaférj (mert ezt írtad)

Ennek ellenére, ha nem vagy boldog a férjeddel és nincs még gyereketek, akkor hagyd ott. Később ez elvezhet a boldogtalan házassághoz, ahol marják egymást.

27. dfc04c70e4 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 21:21

Mindegy. A lényeg, hogy összességében lejött, amit írtam.

Szóval, csak okosan. :)

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Dfc04c70e4)
2021. nov. 22. 21:20
Gondoltam, hogy félre lett írva 😊
2021. nov. 22. 21:15
Bocs, persze így gondoltam: neked nem jelentett gondot NEM odafigyelni a bókokra.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Dfc04c70e4)
2021. nov. 22. 21:14
Köszönöm 😊
23. 37e1ff8723 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 21:13
Szívesen. 😄
22. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 21:13

Minden párkapcsolatban léteznek problémák. Nem kell ahhoz még 18 év együtt töltött idő sem, mint a ti esetetekben.

Bókot sok nő kap más férfiaktól. Nincs abban semmi különös, hogy neked nem jelentett gondot odafigyelni a bókokra. A bókok özönlenek, többnyire semmi jelentőségük azonkívül, hogy egyfajta figyelmesség a kolléga vagy akár a sarki hentes, zöldséges részéről.

Idáig könnyű a dolog. A csók az már más. Az pedig, hogy vágysz a fiúra, na az már helyzet.

Nem gondoltad, hogy veled megtörténhet. Hát, megtörtént.

Arra azért gondolj, hogy nyilvánvalóan sok csinos nővér van a kórházban! Nem tudom, mennyivel fiatalabb a fiú nálad, és egyáltalán azt sem, hogy ő vajon mennyire van oda érted. Más ám rózsaszín szemüvegen keresztül látni a dolgokat. Te beleszerettél, de az nem biztos, hogy ez a srác is úgy érez irántad, mint te őiránta.


Gondold át alaposan, mielőtt esetleg rossz lépést teszel!


Bennem egyáltalán nem ébresztettél ellenszenvet az írásoddal. De mérlegelj!

Ha van igazi bizalmasod a magánéletedben, vele talán megoszthatnád az érzéseidet, a gondolataidat. Egy ilyen ember biztosan jobban ismer téged, a körülményeidet, tisztábban látja a dolgaitokat, mint idegen fórumozók.


Dönts jól! :)

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - Syria)
2021. nov. 22. 21:07
Teljesen egyetértek. Legyezgeti az ember hiúságát, csak musszáj hidegfejjel dönteni.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 22. 21:06
Pedig nem! A férjem nem érdemelne meg!
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 22. 21:01
Még magadnak sem mered bevallani, de igen. Ha nem, akkor az a csók sem történt volna meg. Látod elindította benned a lavínát.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook