Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon nem tetszik nekem ez a ficko? ! fórum

Nagyon nem tetszik nekem ez a ficko? ! (beszélgetős fórum)


1 2
32. clavie
2010. ápr. 8. 18:24

Azt valaszolom, ami az igazsag - jo, sok van ( ugy egy jo tucat), de ezeknek kb a harmadat az Yves Rocher ajandékba!!! kuldi ( rendelek toluk postan termékeket, és csak ugy hol arckrémet, hol parfumot adnak ajandékba), a maradékot a paromtol kapom unnepekkor, meg néha én is elcsabulok ( nagyritkan).

Ezeknek semmi nem tetszik, felém csak ugy finoman tesznek megjegyzéseket, de a hatam mogott meg kibeszélnek...Tudom, mert a sogornom elmondja ( o talan még jobban utalja oket mint én), ami vicces, a sogornomet meg nekem beszélik ki hihi...

Nem volt még batorsagom " leallitani" oket ( bar a férjem is tudja hogy eléggé " nyomik", ez egy hosszu csaladi sztori naluk- a sogorom volt mindig az isten, a parom meg a hulyegyerek a szemukben), magamban puffogok, vagy éppen félhangosan , amit ok persze nem értenek, és mosolyognak azon hogy rajtuk puffogok :D :D

fuuu...nem szeretem ezt a beszukult, nacionalista vilaglatasukat, a vakmero, elszant és baromira idegesito bigottsagukat, és a kétszinuséguket, az ilyen emberekkel nem tudok mit kezdeni....

Ma este sztem vacsora utan becsempészem a cigim a kabatomba, és teszek egy kort odakint...

31. 2656c806ea (válaszként erre: 29. - Clavie)
2010. ápr. 8. 18:11
és te mit válaszolsz ilyenkor,hogy pl minek neked ennyi parfüm. az én anyósom is elég nehéz eset és most nagyon finoman fogalmaztam,de én már az elején leállitom ha kell. felnőtt emberek vagyunk,ugy élünk ahogy nekünk tetszik.
30. 9242a6388c (válaszként erre: 29. - Clavie)
2010. ápr. 8. 17:54
:D:D!!! Kibirod...ha nem gyere és ird ki magadból!!:o)...
29. clavie
2010. ápr. 8. 17:51

Jajjjajjjjajjjjajjjjj.....Na, mar megvolt hogy " minek neked ennyi parfum, hm, hm, mennyit hiztal mostanaban "(teljesen normalis az alakom), mi az, hogy nincs kenyér itthon, és miért rajzol ez a gyerek ?????!!!!

Pffff, kérem az ufokat/afgan terroristakat/az FBI-t hogy raboljanak el, de gyorsan!!

Holnap sztem keresek egy pszichiatert..hatha az is " kedves" lesz :D :D

28. Zizisicc (válaszként erre: 23. - 2656c806ea)
2010. ápr. 8. 16:29
:oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. ápr. 8. 16:24
Nekem az a véleményem hogy itt a topicindító adott a dokinak olyan privát infókat amiket nem kellene ( hol ismerte meg a férjét,mikor van otthon stb),ilyenekre nem kell válaszolni mert magánügy,ennyi.Addig amíg az ilyen jellegű kérdésekre válaszol is addig a doki is ugy fogja érezni hogy megengedett neki.Amugy lehet egy doki kedves,udvarias,vicces,de nem több,a választás a topicnyitó kezében van,ha zavarja a dolog akkor váltson.
2010. ápr. 8. 16:22
Hát, én nem gondolkoznék ezen túl sokat. Ha nem szimpi, vagy kellemetlen a modora, menj máshoz. Gondolom ott is rengeteg nőgyógyász van.
2010. ápr. 8. 16:19
és ha tetszel neki akkor mi van? nem kezdett ki veled. ha meg kikezd akkor lehet váltani.
24. manul
2010. ápr. 8. 16:13
Nem lehetséges,hogy szimpatikus vagy neki és csak szimplán kedves Veled?
23. 2656c806ea (válaszként erre: 22. - Clavie)
2010. ápr. 8. 14:44
Na látod!!!Az anyós téma sokkal keményebb dolog. akkor inkább a dokid legyen veled kedves! Részvétem. 4 nap az bitang sok!
22. clavie
2010. ápr. 8. 14:27

Egyszeruen azért tartottam furcsanak, mert - tény, hogy az utobbi 3-4 alkalom volt az, amikor sokkalta kedvesebb volt mint pl a terhességem alatt- mert szimplan nem tudtam mire vélni a dolgot. Meg ugye az embernek vannak baratnoi, akik gyanus mosollyal kozlik mikor meséled a legutobbi vizited, hogy " huuuha, hat én azért vigyaznék egy kissé" , de ennyi..

Nem aggodom tul,annyira nagyon nem is izgat a dolog,tény, hogy néha nem tudom mire vélni, de ennyi nem tobb. Ho, ez lenne a legnagyobb gondom, hogy kedves hozzam a dokim, én lennék a legboldogabb ember :)

a véleményetekre voltam kivancsi, tudom jol én is, hogy pl legkozelebb nem fog rozsacsokorral meg szinhazjeggyel varni hihi, de gondoltam megkérdem, Ti hogy latjatok :)

Ami sokkal jobban izgat, az az, hogy egy ora mulva itt vannak anyosék, 4 napot lesznek, és mar elore rosszul vagyok, ugyhogy most megyek, keresek valamit amivel jol megongyilkolhatom magam mire ideérnek...( jajjjjjjjjjjj de uuuutttttttalom oket)

21. 2656c806ea (válaszként erre: 19. - Agis)
2010. ápr. 8. 14:08
igy van...lehet,hogy csak te aggódod tul,és közben nem mondott semmit és tett semmit 2 év alatt ami sértő vagy kétértelmü. egy idegen országban szerintem tök jó ha valaki kedves velünk,hiszen az ember távol van a szeretteitől. lehet pont ezért ilyen veled. nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. mondom egyszerüen lehet,hogy szimpatikusnak talál. vagy hivott már vacsorázni vagy randizni stb? nem akkor ennyi.
2010. ápr. 8. 13:44
Bejössz neki. Próbálja kipuhatolni, hogy a férje által "elhanyagolt" asszony vagy-e. Attól, hogy orvos, még férfi.
19. agis
2010. ápr. 8. 13:31
Csak azt nem értem min aggódsz, hiszen az írásodból az derül ki, hogy "legalább" 2 éve jársz hozzá...megvan a számod neki, de még soha nem hívott fel, nem keresett, semmi. Mi a furcsa? Ez? Hm....?
18. dominós (válaszként erre: 10. - 236fe2f68e)
2010. ápr. 8. 12:24
igen, vizsgálat előtt lehúzza a gumikesztyűt, aztán sokáig ott marad a keze... így kezdődik a lényege a sztorinak.
17. 9242a6388c (válaszként erre: 13. - Clavie)
2010. ápr. 8. 11:31
Ha neked kellemetlen akkor válts!
16. agis
2010. ápr. 8. 11:24
Én ebben az egészben nem találok semmi furcsát. Túl sok orvost ismerek, talán azért. :)
2010. ápr. 8. 11:18
Én ennyi miatt nem váltanék, főleg ha mint doki tényleg nagyon jó.
14. clavie
2010. ápr. 8. 11:17
Hm hm...kozvetlen és szeret beszélgetni...de masnal még a vizsgalatokra iranyulo kérdéseket is letudja fél mondattal..nahh..lehet, hogy gerjed a kis akcentusomra hihi
13. clavie
2010. ápr. 8. 11:15

:)

Nikonak abban igaza van, persze, hogy kozvetlen, szeret beszélgetni, nincs ebben semmi. Persze, az orvos is ember, és mint minden ember, kozottuk is léteznek kulonbozo karakterek, ez oké.

De valahol ugy gondolom, hogy egy jo orvos-beteg viszonyban amellett, hogy kell ( jo esetben) egy normalis kommunikacio, be kell tartani bizonyos szabalyokat, amelyek egy ilyen jellegu kapcsolatot jellemeznek ( azaz nem dudalunk ha meglatjuk a betegunket az utcan, és nem érdeklodunk ennyire a férjunk tavollétei és munkaja felol!!!!!!!!!!!! - vagy lehet hogy meleg? hihi). Ezekkel a hulyeségeivel , amiket feltesz nekem, meg a megjegyzéseivel ugy vélem, atlépett egy bizonyos " bizalmi" zonat, ami nem tudom jo-e..nem tudom, miért kell maganéleti kérdéseket firtatnia, amelynek a vizsgalathoz semmi koze. emiatt van, hogy kissé kellemetlenul érzem magam, hisz magamrol nem az orvosomnak, hanem az ismeroseimnek beszélek..

2010. ápr. 8. 11:08

juuuuj:-)

Képzelheted, mire gondol, miközben vizsgál:-D

Én váltanék, tuti..de te tudod.


"Nem akar többet, mert ott a kicsi fiad??"-írta niko33


Egy pasit (aki csak "azt" akarja) csöppet sem érdekli, hogy van kicsi fiad.. Aki meg többet is akar,azt meg azért nem:-D

2010. ápr. 8. 10:57
miért baj az ha szimpatikus vagy neki? biztos nem akar többet,hiszen ott a kicsi fiad. ez tök jo,hogy ilyen közvetlen. ez csak beszélgetés. ne aggódj szerintem. nem igy fogd fel,legyél lazább és beszélgess vele hisz ő csak kedves veled nem?
10. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - Gica86)
2010. ápr. 8. 10:17
Nem, az az a film amikor a nögyógyász tulságosan kedves, s kikezd a terhes nővel..
2010. ápr. 8. 10:09

Holala, mennyi hozzaszolas maris...

Hm...tényleg azt furcsallom, hogy ..sokszor volt mar a rendeloben olyan tipikusan nagydumas no, tudjatok, kijon a doki, " jonapot doktorur, hogy van, szép idonk van nemde? " " jol koszonom, faradjon be"

Nem egy tulzottan kommunikativ ficko, még a titkarnokkel sem ( itt nincsenek asszisztensek, egyedul van, kint meg csucsul par titkarno)

Mesélem mindig az uramnak, mi volt, legutobb mar o is megjegyezte, hogy " elég sokat kérdezget ez az orvos..."

Persze, léteznek nagydumas dokik, mint a férjemmel kozos fogorvosunk, nala természetesnek veszem hogy viccelodik, tudom milyen, mindenkivel viccel..

Amit tenni fogok, legkozelebb kb egy honap mulva ha tudok menni, kivetetem az implantatumom, ez egy 5 perces melo, és ha latom, hogy ugyanolyan kis érdeklodo, hogy pl esténként otthon van e a férjem, akkor kifelé jovet megyek is kérni egy masik dokit..

2010. ápr. 8. 10:06
Ha kellemetlenül érzed magad, válts mindenképpen. Az ember amúgy is kicsit izgul, mikor egy férfi orvoshoz kell felfeküdnie, de még ha ilyen furcsán is viselkedik, hát...
2010. ápr. 8. 09:55
Biztos valami nagydumás doki, aki mindenkinek ezt nyomja, vagy tényleg nagyon oda van érted és ha ez kellemetlenségekbe megy át, akkor válts orvost. szerintem ennyi, nem kell túlreagálni, egyszerű.
6. Gica86 (válaszként erre: 4. - 236fe2f68e)
2010. ápr. 8. 09:53
Az nem az a film, amikor a bébiszitter megöl egy csomó gyereket?? :S Amúgy tényleg válts orvost. Bár az én dokimmal is mindig jókat lehet beszélgetni. Mindig kérdez férjemről, családomról, sőt ...még a telefonszámomat is tudja :) Mégsem akar semmit...
2010. ápr. 8. 09:52
Szerintem válts orvost,az semeddig se tart...
2010. ápr. 8. 09:51
Egyből az a film jutott eszembe, hogy "A kéz amelyik a bőlcsőt ringatja" ... válts orvost!
2010. ápr. 8. 09:50
szentegek! válts orvost! még a hideg is kirázott... ki tudja, mivel fog legközelebb megvizsgálni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook