Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon nem tetszik nekem ez a ficko? ! fórum

Nagyon nem tetszik nekem ez a ficko? ! (beszélgetős fórum)


1 2
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Clavie)
2010. ápr. 8. 09:47
Szerintem válts orvost! Ha neked ez kellemetlen, mindenképp!
2010. ápr. 8. 09:45

Sziasztok!


Kulfoldon élek, van egy masfél éves kisfiam, férjem, minden , ahogy kell :)

A gondom a kovetkezo: 7 honapos terhesen koltoztunk el egy uj varosba, nogyogyaszt valtottam...Remek szakember, ezzel nincs is gondom,viszont: megszuletett a baba, de az ember lanya utana is jar orvoshoz,kontroll, rakszurés, egyebek- néhany alkalom utan kissé " megvaltozott" ez a nogyogyi; kotelezo vizsgalatokat letudva allandoan kérdezgetett, hol ismerkedtem meg a férjemmel, mondom a neten x éve, " oooh, de romantikus", mit csinal a férjem, mondom kutat, sokat van tavol, erre pl megkérdezte egyszer hogy " és olyankor esténként hazajar"????Meg..tudja, hogy magyar vagyok, megallas nélkul: meséljek az orszagrol, ooo, ott biztos hideg van telenként , meg egyéb marhasagok, volt, hogy egy orat ott ultem , " trécselni"..( ezt a problémam anno feltettem egy masik oldalon kérdésként ( :)), ott paran azt irtak, én a helyedben valtanék dokit...De mivel ezek utan nem nagyon lattam, hagytam a fenébe az egészet.)

Legutobb azonban ( olyan jo egy éves szunet utan) kb egy honapja kértem idopontot a titkarnojétol, de le kellett mondjam, mas dolgom lett, két hete mentem el..belépek, maris mondja fulig éro szajjal, " multkor lattam a nevét,de nem jott el, " mondom nem, el kellett utazzak...Nem vizsgalt meg, mert csak gyogyszert mentem iratni az allando vérzésproblémamra, ( implantatum miatt), mondom neki, hogy hala ennek az implantatumnak fel is szedtem par kilot, erre azt valaszolja, hogy " dehogyis, maga még mindig nagyon csinos", a férje hogy van, még mindig sokat van tavol? Aztan elmesélte, hogy van egy masik magyar betege, aki nem beszéli az adott orszag nyelvét, és ez igy nem jo...Nézem, mondom " ja, nem , igen, ez kellemetelen". Erre o: " nem adnam meg a telefonszamomat? De csak azért, mert ha latja a masik magyar betegét, mondana neki hogy hivjon fel, hogy adjak neki nyelvorakat.."Nyelvtanarként végeztem, jo, adok szivesen ( persze senmmi magyar csaj nem hivott azota), illetve még voltak a szokasos kérdései, mint pl most milyen ido van nalunk, mikor megyek haza, stb..

Ami furcsa, egyszer egy fiatal anyuka tarsammal osszefutottunk a rendeloben, és mondja nekem a csaj " ez a doktor x olyan egy furcsa hapsi, nem beszél soha, kérdezek valamit alig valaszol, 5 perc alatt letudja a betegét"..Ah igeeen???


Namarmost hamarosan hazautazom ( éljeeeeeeeeeeen :)), utana vissza kell menjek hozza, mert spiralt tetetek be...elore félek, megint milyen hulyeségekkel fog traktalni, szerintetek valoban igaza van par emberkének és valtsak orvost? Kezd nekem egy kissé kellemetlen és gyanus lenni a dolog...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook