Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ráckevén laksz? Esetleg rokonod lakik ott? Mit tudsz erről a kis városról? Nekem nagyon tetszik. Meséljetek róla. fórum

Ráckevén laksz? Esetleg rokonod lakik ott? Mit tudsz erről a kis városról? Nekem nagyon tetszik. Meséljetek róla. (tudásbázis kérdés)

9. L.Niki18 (válaszként erre: 8. - Sulawesy)
2010. febr. 17. 15:56
Szia! Nagyon szépen köszönöm! :-) Még külföldön vagyunk Németországban. Ha megyünk, írok!! De még nem tudjuk mi lesz.
2010. febr. 12. 14:58

Én két éve élek Ráckevén. A párom idevalósi volt, és miután összeköltöztünk, és nekik itt van vállalkozása ésszerűnek tűnt ideköltözni. Nagyon szép hely. Én nagyon szeretek a kutyusommal a Duna parton sétálni. Szeretem a szerdai és szombati piacnapokat. Főleg tavasszal, nyáron, és ősszel. Télen a hideg elriaszt :D

Szombaton lesz kéthetes a kisfiunk, és megkezdjük vele is a sétákat...

Szerintem nem csalódsz a városban. A hely választással azonban óvatosan. Sok a nyaraló övezet erre, és télen előfordulhat, hogy egy szomszéd sincs otthon.

Bp.-re felérni akár 40 perc is lehet, attól függ melyik részét célzod meg.

Az emberek kicsit zárkózottak, legalább is felénk. Nekem nagyon nehéz kapcsolatokat kezdeményeznem, de ez nem csak rajtam múlik... Ha ideköltöztök jelezz bátran!


Merre vagytok külföldön?

2009. nov. 17. 21:19
Szia :) Én Ráckevén lakok nagyjából 12éve, és szeretek itt. Nem tudom pontosan, mire vagy kíváncsi, de majd minden van itt, amire szüksége lehet egy családnak, ami meg nincs, azt el tudod intézni a fővárosban, ami Hévvel 75perc ide, vagy a környező településeken. Vannak nyugodtabb részei, és vannak nyüzsgöbbek.
2009. nov. 6. 11:53
Még valaki esetleg? :-P
2009. nov. 1. 17:24
De jó, hogy eddig csak pozitív dolgokat írtatok! :-) Milyenek az ott élő emberek?
2009. nov. 1. 17:18
Jártam már ott, nekem tetszett. Nem is kell egy óra, de a HÉV is jár.
2009. nov. 1. 16:39
Nekünk ott volt telkünk, nagyon szép nyugis, és megtalálható minden ami az ottéléshez kell. Úgyhogy csak ajánlani tudom!
2009. nov. 1. 16:35
Nézegettem a családi házakat Ráckevén, és eléggé elérhető áron vannak szép házak. Szívesen odaköltöznék ha visszamegyünk egyszer külföldről. 1 óra út és Pesten vagy, be is tudnánk jrni kocsival. :-) Végülis ha úgy vesszük, Budapesten az egyik kerületből a másikba is kell 1 óra mire beérsz a munkahelyre. :-) Milyen ez a kis város?
2009. nov. 1. 16:33
Ráckevén laksz? Esetleg rokonod lakik ott? Mit tudsz erről a kis városról? Nekem nagyon tetszik. Meséljetek róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook