Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon elrontottam! Mi lenne a legjobb megoldás? fórum

Nagyon elrontottam! Mi lenne a legjobb megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
32. memimemi (válaszként erre: 30. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:53

Ha egy érett férfiról van szó, aki komoly üzeltember, nem hiszem, hogy alád akarna tenni...

Bár azért ki tudja.

31. csgybzs (válaszként erre: 30. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:52

Nem hiszem, hogy egy mezei flört miatt elrontaná a "jóhíredet".... Másrészt meg ha már lépsz a pasidtól, beszélj át vele mindent és légy őszinte.

Zavaros ez az egész... (ja, és szerintem a munkatárs tabu, mindenki érdekében)

30. Kisvirág09 (válaszként erre: 26. - Csgybzs)
2012. ápr. 4. 10:50
Jogos, jogos, jogos! Tudom. És nem buliban flörtölgettem, hanem a srác a munkatársam volt, csak az sms írás tört rám akkor. Teljesen igazatok van, csak nem merek lépni, mert azért kötődöm hozzá. De valószínű úgyis el kell mennem egy másik városba a munka miatt, akkor úgyis szakítás lesz a vége. Viszont a másik gondom hogy mi lesz ha ők beszélnek, és a másik férfi "alám akar tenni". Elég ismert a városban üzleti körökben, így eléggé tartok tőle...
29. homern (válaszként erre: 23. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:48

ha csak ez tart vissza akkor márpedig szedd össze a bátorságod és szakíts!


nagyon fiatal vagy ahhoz hogy ilyen ok miatt maradj valakivel aki nem az igazi.tedd meg,meglátod nem olyan gázos egyedül mint ahogy most képzeled :)


a gimis osztályunk fele amúgy már házas,most jön a 4. osztálybaba :) ahogy meglett a diploma már rendezték is az esküvőket :D

28. memimemi (válaszként erre: 23. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:48

Azért nem mersz szakítani, mert nem akarsz ennyi idősen egyedül lenni? Ugyan már, ez butaság! (már bocs)

Mennyivel jobb egy eleve rosszul mükődő kapcsolatban tovább várni, még évekig szenvedni, más pasi után vágyakozni??? Majd idősebb korodban még nezezebben teszed meg ezt a lépést...esetleg ha lesz gyerek, akkor miatta nem, hogy ne csonka családban kelljen felnőnie, esetleg a család nyomására, mert ők kedvelik a pasit...ezt mind kifogás.

De ez e Te életed és Rólad szól! Ha Neked ez nem jó, szakíts! Meg fogsz könnyebbülni és miútán lehiggadtál máshogy látod a helyzetet! Új partnert is találsz majd, nem vagy lemaradva semmiről! Kivételes az én esetem, én hamar férjhez mentem, de nem kell mindenkinek ezt tennie!

2012. ápr. 4. 10:47
Meggondolnam milyen lepest csinalnek,szeret kell ennel tobb,dolgozik/sokan kerulik a munkat/a tuz egy ido utan elmarad.Ha ugy erzed hogy nem szereted akkor minnel hamarabb szakits,tudjon idejebe egy ujbaratno utan nezni es ugyan-ugy Te is, megegyszer gondold meg jol milyen lepest valasztasz ha jol ertettem 24 eves vagy.
2012. ápr. 4. 10:46

Nem az a lényeg, hogy ki hány évesen megy férjhez, csak mindenki minden életkorhoz kapcsol valamilyen "értelmi szintet"... így aztán többen nem feltételeztük azt, hogy egy 24 éves lánynak az a legnagyobb gondja, hogy a buliban hogy flörtölget valakivel, mikor pasija van és, jaj most mit csináljon..... nem kell férjnél lennie és gyerek se még... csak ez a fajta megnyilatkozás már nem jellemző egy 24 évesre. Szóval szerintem kár ezen lovagolni....


Kisvirág szerintem nőj fel egy kicsit, tényleg! Nem azért, mert már eladósorban vagy, hanem az indokaid miatt. Miért gáz 24 évesen egyedül lenni? Érzed-e magad egyáltalán képesnek komoly kapcsolatra, ha ilyen "gyermetegen" gondolkozol még? Egyedül is szuper jó lenni... megismerni önmagad, az elvárásaid, az igényeid. Könnyebb partnert találni, ha nem "vaktában lövöldözöl"....

25. homern (válaszként erre: 22. - Zarahell)
2012. ápr. 4. 10:45
Nem a férjnél levés a lényeg,hanem a párkapcsolatok intelligens módon történő kezelése :))
24. Pen80 (válaszként erre: 23. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:45
Ne viccelj már, ha 50 lennél, megérteném, hogy nem akarsz egyedül lenni "ennyi idősen". Ez az egy oka van, hogy nem lépsz? Szép életnek nézel elébe.
23. Kisvirág09 (válaszként erre: 19. - Memimemi)
2012. ápr. 4. 10:42
Megértem, jelen pillanatban én is 16-nak érzem magam... De egyébként ha az átlagot nézzük, az 24 évesen azért még bőven nincs férjnél... Meg sajna nem mindenki találja meg az igazit addigra. Én is nagyon örülnék ha lenne valaki, akit őrülten szerethetek és viszont. De nem merek szakítani se, mert nem akarok egyedül lenni ennyi idősen. Tudom gáz amit írok, de mit tegyek, ha így érzek?!
2012. ápr. 4. 10:42
Most, hogy vegigolvasgattam a hozzaszolasokat, kezdem magam hulyen erezni, hogy 25 vagyok, es nem vagyok ferjnel.
21. Pen80
2012. ápr. 4. 10:41

Szerintem a 24 is kevés ahhoz, hogy maradjon az ember, ha ez a helyzet. Most még csak a gondolat volt/van meg...

Érdemesebb időben "dobbantani" szerintem, mint várni pár évet és gyerekkel elválni.

20. air (válaszként erre: 16. - Homern)
2012. ápr. 4. 10:39
Mivel többszereplős ,nekik is vannak személyiségzavaruk :)))
19. memimemi (válaszként erre: 16. - Homern)
2012. ápr. 4. 10:36

Nos, én is fiatalabbnak gondoltam, ennyi idősen én már férjnél voltam és eszembe se jutott más pasi után érdeklődni...De hát nem vagyunk egyformák.



Kedves Fórumindító!

Akkor én is elnézést kérek, amiért fiatalabbnak gondoltalak az első hsz alapján!

18. csgybzs (válaszként erre: 16. - Homern)
2012. ápr. 4. 10:35
Én is ezen gondolkodtam..... :S
17. bnedora (válaszként erre: 12. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:34
Nem a barátaidnak és a családodnak kell szeretniük, hanem neked. Ha nem érzed azt a "tűzet", akkor szakíts vele. Fölösleges időpocsékolás, ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban.
16. homern (válaszként erre: 10. - Fc62868258)
2012. ápr. 4. 10:33

na,akkor ezt a 18-at benéztem.legyen 28 :D én is 24 vagyok, de már 4 éve élek a párommal ,2 éves a picifiúnk, valahogy azt gondoltam hogy ilyen problémái kb a 16 éveseknek vannak :S


így utólag is elnézést kérek akkor a fórumindítótól :S

15. Kisvirág09 (válaszként erre: 14. - Memimemi)
2012. ápr. 4. 10:30
Viszont mint embert szeretem, "jól bánik velem", mindenki azt látja, h milyen jó minden... És tényleg nem csaltam meg soha! Bár a gond az hogy csak arra a másikra gondoltam mostanában (pl szex közben is...). Ekkor gondolkoztam el azon, hogy ez azért elég gáz... :S
14. memimemi (válaszként erre: 12. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:26
Nem! Ha nem vagy szerelmes, akkor vess véget ennek a kapcsolatnak, de sűrgősen!
13. memimemi (válaszként erre: 11. - MaryJane)
2012. ápr. 4. 10:24
Lájk!
12. Kisvirág09 (válaszként erre: 9. - Memimemi)
2012. ápr. 4. 10:24
A gond, hogy próbáltam vele beszélni, de mintha a falnak... Az igazság az hogy ő nagyon sokat dolgozik, és egyetlen egy szabad napja sincs soha (tudom erről nem tehet), és igazából nem csinálunk semmit, csak otthon ülünk, néha elmegyünk bulizni és ennyi. Elmondtam már neki hogy változtassunk ezen, vagy nem lesz jó... A baj viszont hogy a családom és barátaim nagyon szeretik, merthogy rendes és becsüljem meg... De ha nem vagyok szerelmes, akkor ennyi idősen megéri benne maradni egy ilyen kapcsolatban? :(
2012. ápr. 4. 10:22

Én csak azt nem értem, hogy hogy a fenébe várhat őszinteséget az ember egy bárminemű kapcsolatban, ha ő maga sem őszinte (még saját magához sem).

Szerintem beszélj őszintén a dolgokról, mert véleményem szerint így a saját hazugságaid fogságába kerülsz, ami egyre jobban halmozódik az idő során és a végén már egy nagy hazugsághalmazban fogsz élni.

10. fc62868258 (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. ápr. 4. 10:21
a 18.-ast javithatod :-)
2012. ápr. 4. 10:21

Beszélj a barátoddal őszintén, mondd el neki, amit leírtál, hogy már nincs szenvedély, nincs tűz és ez így Neked nem jó, ezt a kapcsolatot nem akarod folytatni tovább (ha szakítani akarsz...). Nem csaltad meg, csak beszélgettél más fiúval, az még nem bűn!

Továbbá, mivel kiderült (ha jól értem), hogy a másik fiú (akiért odavoltál/vagy) egy szélhámos, őt is kerüld el.

2012. ápr. 4. 10:20
24 vagyok, és még soha nem csináltam hasonlót, nem tudom mi ütött belém, nagyon hülyén érzem magam...
7. fc62868258 (válaszként erre: 3. - Fuvallat71)
2012. ápr. 4. 10:20
Nem több 15-nél
6. Fuvallat71 (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. ápr. 4. 10:19
:)))))
5. Fuvallat71 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2012. ápr. 4. 10:19

Igen, ez a legjobb:))

A régi már nem kell, az új sem, úgy tűnik...

2012. ápr. 4. 10:19

jaja,keress egy olyat aki mellett eszedbe sem jut másra ránézni :)


ezt a fórumot meg mentsd el,olvasd vissza a 18. szülinapod után és lesz egy vidám napod :)

3. Fuvallat71 (válaszként erre: 1. - Kisvirág09)
2012. ápr. 4. 10:18
Hány éves vagy?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook