Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon ducik fogjunk össze, gyertek beszélgetni! fórum

Nagyon ducik fogjunk össze, gyertek beszélgetni! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. jún. 18. 14:45
zsuzsa76xx nagyon jó vagy imádlak a hozzászólásaidért,:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
71. cef15f164f (válaszként erre: 70. - 91d4989ab9)
2011. jún. 17. 19:51
;)
70. 91d4989ab9 (válaszként erre: 69. - Cef15f164f)
2011. jún. 17. 19:42
még jobban:DDDDDDDDDD
69. cef15f164f (válaszként erre: 68. - 91d4989ab9)
2011. jún. 17. 19:37
A túlsúlyt nem anyira követi a szív növekedése, mint a rendszeres fizikai terhelést. A sportolónak ugyan megnő a szíve, de a teljesítménye is. A túlsúlyosnak viszont (általában) inkább csak a hája nő meg, a teljesítmény pedig fordított arányosságban visszaesik. Értem mire gondolsz, de kötve hiszem, hogy ugyanúgy bírja szurlával a rodeózást egy pasin egy 100 kilós nő, mint egy 60 kg-os (az ágyról nem is beszélve).
68. 91d4989ab9 (válaszként erre: 67. - Cef15f164f)
2011. jún. 17. 18:52
nyugi a sziv is nő ha vki kövér, sport szivük lesz bármilyen vicces is:)
67. cef15f164f (válaszként erre: 66. - Sziszi-szöszi)
2011. jún. 17. 17:20

Egyszerűen képtelenség, hogy ugyanakkora szív ugyanúgy helytálljon, ha plusz 20-30 kilót ugráltat az ember.

Sovány vígasznak talán megteszi, meg persze elég szubjektív kinek mi a jó, így cáfolni is nehéz. Kinek a papné, kinek a krumpliszsák. :DD

66. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 65. - Sziszi-szöszi)
2011. jún. 17. 16:42

Nem bírtam fizikálisan, pillanatok alatt elfáradtam :-(

Persze van akinek úgy jó, ha a nő nem mozdul....de erről inkább nem mondok véleményt.

65. Sziszi-szöszi (válaszként erre: 63. - Schybie)
2011. jún. 17. 16:39
Ezért sem értem, hogy hogy miért lennének jobbak a duci nők az ágyban mint a normál testsúlyúak?! Túlsúlyosan nem volt túl változatos a szexuális életem, mert nem bírtam az extrább pózokat. Vékonyabb testtel nekem több az élvezet, és ha én jobban élvezem, akkor a párom is. Nálunk így megy. Egyáltalán nem hiányzik az úszógumim, és a 10 cm-el nagyobb cici. Most is "van mit fogni rajtam" és ez a mindkettőnknek kielégítő.
64. cef15f164f (válaszként erre: 62. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 17. 16:20
És ennek ki az anatómiai háttere?
63. schybie (válaszként erre: 62. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 17. 16:18

Ez úgy van, hogy a kövérek jobbak a szexben:)

mert kompenzálni akarják a testi látványt a "cselekedettel" és mindent bedobnak.

(bevalljuk vagy nem, így van)


A jókedv is csak egy "álca", tudom miről beszélek mert világ életemben túlsúlyos voltam. Nem lehet vigyori az ember, ha mázsás súlyt cipel magán, nem tud részt venni csapatsportokban, túrán, táncon, stb, úgy hogy közbe alig kap levegőt.

2011. jún. 17. 15:28
a kövérek jobban bírják a szexet
61. Katinkaboszi (válaszként erre: 57. - Mandella)
2011. jún. 17. 14:41

sokkal kevesebbet használok belőle, mint a rendes cukorból, no meg nem is csinálok olyan sok édességet, vagy sütit, mint régebben :(



mivel süssem a sütiket akkor?:(((((((


fagyiba semmit nem teszek, mert csak simán, fagyasztott gyümölcsből és kevés tejszínből, az is cukormentes, készítek :)

2011. jún. 8. 15:44

64 éves 130 kg-os nő: " Utálom magam, cukorbeteg lettem, néha négykézláb mászok fel az emeletre. Az 5 XL-es felső szűk rám. Az autóban nem tudom bekapcsolni a biztonsági övet. Minden mozgás nehezemre esik. Évente kell bővebb és bővebb ruhákat vennem, amiket egyre nehezebb beszerezni.

De szeretem a hasam. Nem tudok lemondani semmiről. Nem bírom megenni a korpás kekszet a fehér kenyér helyett. Egyszer élünk, csak nem sajnálom magamtól."


Én normál súlyú vagyok, de minden nap a fentieket kell hallgatnom, és higyjétek el, senkinek nem kívánom a duci életet.

A túlsúly, az egészségtelen életvitel miatt egyik betegség jött a másik után.

Minden nap azon gyötröm magam, hogyan segíthetnék, de nem tudok. A diétás sütik miatt kiröhög.

Szeretem őt, nem sajnálom én tőle a finom falatokat.

De bele fog halni, ahelyett hogy leküzdené önmagát. Nagyon nagy erő kell a változáshoz, de mindent lehet, csak akarni kell.

59. emagdi (válaszként erre: 54. - 638adf5f0e)
2011. jún. 8. 05:56
hát a terheléstől szaporodik az izomsejt, és az elégeti a zsírsejtet. de átalakulni az egyik a másikká sosem fog:D
58. wienermelange (válaszként erre: 54. - 638adf5f0e)
2011. jún. 7. 22:25

Emlékeim szerint az izom a zsírsejtekből táplálkozik, így a zsírból mozgással lehet izmot növelni, miközben a felesleges zsír elég, ledolgozódik.

Lehet fogyni persze csak diétával is, de nincs sok értelme, a mozgás átformál és a szervezetet fitten tartja, az érrendszertől kezdve a keringésen át, a csontokig.

Az étkezést is regulálja a sport, átgondoltabbá teszi a mit és mennyit, segít stopot diktálni a felesleges falatoknak, amik nem a létfentartást szolgálják, hanem kedvtelésfalatok és hízáshoz vezetnek.

Ezeket is tapasztalatból írom, túl vagyok már rajta.

57. mandella (válaszként erre: 40. - Katinkaboszi)
2011. jún. 7. 22:15
a fruktózzal vigyázz, azt is csak óvatosan, szinte rá lehet szokni, és kalóriatartalma hiába kisebb talán, mint a sima cukoré, de azért fogyni nem lehet tőle vagy mellette, szóval csak óvatosan. én régebben elkövettem azt a hibát például, hogy fruktózzal csináltam pl. pudingot, bármilyen sütit, és persze ettem is belőle, nem is keveset, mondván, hahaha, úgyis fruktózzal van, nem hizlal, de igen! manapság ha veszek, illetve ha van otthon fruktóz, csak a tejeskávémba teszek belőle.
56. mandella (válaszként erre: 33. - Noricica1987)
2011. jún. 7. 22:12
szerintem 70-30
55. mandella (válaszként erre: 12. - Katinkaboszi)
2011. jún. 7. 22:12
hiába nincs a 60 éves ducin ránc, ha az elhízottságtól meg hajlamosabb lesz különböző betegségekre
54. 638adf5f0e (válaszként erre: 50. - Emagdi)
2011. jún. 7. 22:09
Nem két külön dolog . szted mitől lenne neked izmod ha mondjuk súlyzózol de mind1..
53. Katinkaboszi (válaszként erre: 52. - Emagdi)
2011. jún. 7. 21:17

azt mindenki nagyon jól tudja, hogy nem jó kövérnek lenni,

de ha emiatt még depresszióssá is tesszük egymást, hát az baj:(

igyekezni kell ha nem is teljesen elfogadni, mert az úgy sem sikerül, de legalább ideig-óráig kicsit nevetni azon, hogy mi a történés :)

folyton azon rágódni,hogy jaj Istenem, hát az csak rossz felé vezet :(

52. emagdi (válaszként erre: 49. - Spinneli)
2011. jún. 7. 20:20

ok, nem is csak konkrétan erre írtam, hanem hogy ez már kb a nyolcadik hozzászólásom volt arról, hogy miért nem jó kövérnek lenni:))

csak azt szerettem volna mondani, hogy nem a vitatkozási vágy hajt most kivételesen :D

51. spinneli (válaszként erre: 33. - Noricica1987)
2011. jún. 7. 20:19
A fogyáshoz, igen, az, hogy mozgás nélkül, hogy néz ki az ember egy nagyobb súlyvesztés után, más tészta.
50. emagdi (válaszként erre: 47. - 638adf5f0e)
2011. jún. 7. 20:18
ne haragudj, de a zsír az sosem alakul izommá, az két külön dolog :D
49. spinneli (válaszként erre: 48. - Emagdi)
2011. jún. 7. 20:18
Nincs előnye- (azért remélem a negymelles hsz.-em senkinek nem okozott plusz motivációt a kövérség megtartására.)
48. emagdi
2011. jún. 7. 20:16

bocs, hogy itt lehurrogom a kövérség vélt előnyeit, de úgy gondolom nem szabad támogatni azt, hogy az ember ámítsa magát, és még jobban hagyja magát meghízni. főleg nem egy nyilvános fórumon, amit ki tudja hány túlsúlyos ember olvas.

szóval tényleg nem kötekedésből mondom, hogy a kövérségnek nincs előnye, hanem azért, hogy ne hízzon tovább ezek miatt a vélt előnyök miatt senki.

2011. jún. 7. 20:16

Sziasztok!


végigolvastam a témákat és az a véleményem,hogy a szervezetet semmiképp nem szabad megfosztani fontos táplálékanyagoktól pl cukor , ilyesmi.

Életmódváltással könnyen meglehet változtatni az életet. El kell határozni, hogy én mától elkezdek fogyókúrázni, persze ez nem egyről a kettőre megy.

Nagyon sokat számít az hogy az ember elmegy sétálni, vagy el kezd kocogni nem kell magad nagyon megerőltetned de ez is sokat segít.


Kerülni kell a nagy zsíros ételeket, reggelinél könnyű kaját kell enni, ebédre ehetsz rendes táplálékban dús kaját este valami könnyűt, de úgy ne feküdj le,hogy semmit nem ettél. Lehet,hogy azt hiszed ez tuti jó a szervezetednek hát nem.


Katinka futás némi edzés, pl súlyzózás amúgy nem tudom, lehet sokan nem gondoltok bele hogy a zsírt nem muszáj leadni lehet izommá alakítani:) nagyon széppé tudja formálni a zsírt izommá a szervezet :)


szóval én mindnekinek tanácsolom,hogy mozogjatok kicsit és higgyétek el nem az a jó, ha elpusztítod a szervezeted :)

46. spinneli (válaszként erre: 44. - Emagdi)
2011. jún. 7. 20:15

Ritka akiknek alapjárton kis mellük lenne, és csak a zsír miatt van valamijük, aminél nagyobb a hasuk is.


Na, mindenesetre az enyém a fogyástól lement 2 számot, megsirattam őket, rendje módja szerint.

:)

45. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - Emagdi)
2011. jún. 7. 20:14

Te, nem egyszerre kell azt megenni :)

fruktózzal sütött sütihez sem kell annyi, mint amennyit leírnak :)


egyébként semmiből nem szabad sokat enni, inkább többször :)

44. emagdi (válaszként erre: 43. - Spinneli)
2011. jún. 7. 20:13
hiába, ha a hasa még akkor is előbbre van:D
43. spinneli (válaszként erre: 9. - A6d5a14c21)
2011. jún. 7. 20:12

Áh, nagyobb az ember melle, például.

:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook