Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagyon buta az egyik ismerősöm. Teljesen hajthatatlan a... fórum

Nagyon buta az egyik ismerősöm. Teljesen hajthatatlan a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 13:42
Akkor végképp nem értem miért írtad ide ki, inkább hassál rá. Főleg ne nevezd nagyon butának itt. Mondd a szemébe!
18. bellabi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 13:37

Bocs, de akkor túl sok közöd nincs hozzá.


Illetve de. EGYSZER elmondhatod, sőt, azt jól is teszed, ha elmondod, miért hibás a gondolkodása, mit veszít vele, de úgy, hogy az az ő szemszögéből legyen veszteség. Ha igazad van, és jó érvet mondasz, lehet, hogy átgondolja. De még az is lehet, hogy neki van igaza és Te gondolod rosszul. Vagy mindkettőtöknek igaza van, csak más, szemszögből nézitek.

17. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 13:27
a lányom is ezt tanítja.de mivel én született pesszimista,plusz depressziós vagyok,semmire sem nyitott,én már így halok meg.és egyre rosszabb.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
2022. nov. 23. 13:20
Itt nem az erőltetésen van a hangsúly, hanem hogy valaki becsontosodik egy nézőpontra és ebből nem enged. Hátrányba kerül régi önmagával szemben.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. nov. 23. 13:18
Nagyon is tudunk egymás gondolkodásmódjára hatással lenni. Az optimizmus és a pesszimizmus is ragályos. Nekem is nyitották már fel a szememet dolgokra és ezt elfogadtam. A lényeg itt a nyitottságon és a rugalmasságon van, nem az ellenkezőjén. Mint írtam, mindenki változik, csak nem mindegy milyen irányban.
14. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. nov. 23. 13:00
az biztos.én is nagyon jóban voltam az újságossal,mondtam,hogy jobb vagy mint egy pszichológus.aztán,mikor rám akarta erőltetni a sétát,hasonlót,hogy milyen jót tesz nekem.én tudom ,mi a jó nekem.aztán abbahagyta a boltot,a kapcsolatunk megszakadt.
13. 55Judit (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 12:35
Nem tudunk mások gondolkodásmódjára hatással lenni. Ha kellemetlenül érzed magad a társaságában, akkor hagyd. Azon kell lennünk hogy jólérezzük magunkat, nem azon hogy másokat megváltoztatunk. Aki pedig változást akar, az változzon. Nincs más alternatíva sajnos.
12. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 12:17
Mivel nem ismerjük a konkrétumot, simán lehet, hogy te gondolkodsz hibásan, és te nem látod be :)
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2022. nov. 23. 12:08
Vannak elképzeléseim, mivel elég jól ismerem. Ettől még lehetnek felderítetlen foltok, még számára is.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. nov. 23. 12:04
Régi kapcsolat. Nem a megszakítás a cél, hanem hogy belássa hogy rögeszmésen és hibásan gondolkodik.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 23. 12:02
Biztos hogy változtam. Mindenki változik, csak rajta azt érzékelem hogy negatív irányba. Egyre hajthatatlanabb, ha az ember mond neki valamit, alig akarja megérteni, be van csontosodva.
8. bellabi (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2022. nov. 23. 09:44
Ugyanezt gondolom. Sajnos ez ilyen. :(
7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 08:01

Valóban nehéz elfogadni, ha egy régen kedves, aranyos ismerős viselkedése megváltozik irányunkba. De ezt tudomásul kell vennünk. Vagy van alapja az eltávolodásának (talán valamikor megbántottuk) vagy az ő élete alakult úgy, hogy már nem férünk bele.

Ne foglalkozz vele. Gondolj arra, hogy életünk során hány szomszédunk, munkatársunk, boltos, stb. stb. váltja egymást... ez van. Ez a kapcsolat eddig tartott és kész. Lépj tovább.

2022. nov. 23. 00:17
Lenne rá magyarázatom ha a hoxán szabadna politizálnom...
5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 23. 00:13
nem tudhatod,mitől lett ilyen
4. horex (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 22. 21:19
Én sem értem Enissát, olyan hosszú körmondatokat és idegen szavakat használ
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. nov. 22. 18:56
Mire gondolsz?
2022. nov. 22. 18:33
Ismerni kellene mindkét felet, lehet Te változtál.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook