Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
953. Naadira
2014. jún. 6. 12:32
Szívesen segítek ha valaki gondozás munkát szeretne és akarna vállalni Angliában.Hivatalos,bejelentett munka,csak angol tudás kell hozzá!Priviben többet!
952. Lugas
2014. máj. 13. 20:00

Sziasztok! Igazából most kezdek el gondolkozni azon, hogy a nyáron (júli-aug) szívesen segítenék Nektek (már ha valakinek szüksége van rá)

Én 18 éves, megbízható, lány vagyok. Ugyan Miskolcon élek, de a nyaramat szeretném a páromnál tölteni Kecskeméten. Van három öcsém és általuk nagyon sok tapasztalatot szerezhettem a kisgyerekekkel kapcsolatban. Szeretem a gyerekeket és tudom, hogy nyáron se suli, se ovi vagy bölcsi és biztos akad közöttetek olyan aki nem tud se a nagyszülők vagy ismerősök barátok segítségére támaszkodni. Szóval, ha úgy gondoljátok, hogy elkél a segítség akkor írjatok nekem üzenetet és vegyük fel a kapcsolatot!

2014. márc. 20. 11:44

Helló! :)


Némi bónusz szabadidővel rendelkező grafikusként szívesen vállalom a következő tevékenységeket:)

Nyomdakész hirdetések, borítók (cd-DVD-könyv), illusztrációk, website dizájn, logo, meghívók, Facebook oldal, vagy blog látogatottságának felpörgetésére grafikák.


Ingyen próbamunkát nem vállalok - a képességeim felmérésére a portfolióm megtekinthető a www.beau.hu címen.


Ha stúdiójának grafikusai túlterheltek, vagy nem rendelkezik megfelelő szakemberrel mikor kreatív grafikai feladattal kerülnek szembe forduljon hozzám bizalommal.

:)


Szép napot kívánok és mindenkinek sok szerencsét!

2013. dec. 7. 18:33

Én is egyik napról a másikra munkanélküli lettem. 6 évig dolgoztam becsüsként, de a válságra hivatkozva elküldtek.

50 évesen nem nagyon duskálhatok az állások közt.

Szinte bármilyen munkát elvállalok, csak normálisan megfizesség, és be legyek jelentve.

Nézegetem a neten, de attól tartok, ott nehéz olyat találni, amiből munka is lesz.Mindenhez ismerettség, protekció kell.

Adminisztrativ feladat érdekelne, vagy bármi, amihez nyelvtudás nem kell, mert az angolom még eléggé alapfokon van:(

Közgazdasági végzettségen van, aztán marketing, és van egy európai üzleti asszisztens képesitésem, valamit egy ékszerbecsüsi papirom.

949. 99279bb06f (válaszként erre: 947. - Kisj)
2013. nov. 9. 13:05
Az lehet, de az adminisztrátorok a cégnél, vagy épp az ácsok feleségei viszont hoxáznak és tudnak szólni. :D
948. moonlight13 (válaszként erre: 947. - Kisj)
2013. nov. 8. 19:02
Nekem is éppen ez jutott az eszembe! A fórumindító nem vette észre, hogy ez egy női oldal?
947. kisj
2013. nov. 8. 16:27
Ezen a női oldalon viszonylag kevés az ács. Pláne a papírral rendelkező.
2013. nov. 8. 16:25
Munka lehetőséget tudok sürgősen ezért is várom a jelentkezéseket
2013. nov. 8. 16:24
Csak ács szakmai papírral rendelkezők jelentkezését várom... Nagyon sürgős lenne.
944. 388b941089 (válaszként erre: 943. - Gumee)
2013. szept. 20. 15:32
A második oldalt nem ismertem, köszi ;)
943. Gumee
2013. szept. 20. 15:26
kozigallas.hu vagy vmp.munka.hu
942. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 941. - Kszb)
2013. jún. 16. 17:06
Köszönöm...lefelé már nem néztem, igazad van :)))
941. kszb (válaszként erre: 939. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 16. 15:33
ahogy elnézem, válasz akar lenni az előző hsz-ra, csak nme a válasz gombra kattintott, hanem csak beírta (másolta) utána :)
2013. jún. 16. 15:06
Kisebbik lányom keres munkát, jó lenne találni neki valamit, BKF-en végzett elektronikus média szakon, felsőfokú angol nyelvvizsgája van, kellemes beszédhangja, jó megjelenése. Szeretne elhelyezkedni irodában, esetleg üzletben, minél előbb.
2013. jún. 16. 15:00
Ez mi??? Papp Krisztinának ingyen reklám??? Lehet meleg van és azért nem jut el a tudatomig, hogy ez milyen kategória.
938. helene_
2013. jún. 14. 20:43

Sziasztok,


tud vki alapos, megbizhato takaritonot a xvi. keruletben?

937. szenil
2013. jún. 13. 23:33

Sziasztok!

21 éves, nem dohányzó lány vagyok, gyógypedagógiai asszisztens végzettséggel ( kitűnő bizonyítvánnyal) vállalnék Budapesten gyermekfelügyeletet. Mind ép, mind fogyatékos gyermekek körében sokrétű tapasztalattal rendelkezem - tanítottam elsős osztályt, valamint minden fogyatékossági területet lefedően (mozgás, látás, hallás, értelmi, autista)óvodás és nagyobb gyermekeknél is szereztem oktató, fejlesztő gyakorlatot (2 éves képzés alatt heti egy, félévente 2-3 hetes összefüggő gyakorlat).

Gyermekszerető, lelkes, elhivatott, aktív lány vagyok. Nagyon szeretek a kicsikkel játszani, kézműveskedni, szívesen végzek a kompetenciámnak megfelelően játékos fejlesztést is.

Ha valakit érdekel, vagy ismer valakit aki ilyen embert keres, kérlek írjatok :)

Köszönöm: Judit

936. grizus
2013. jún. 9. 04:23

Sziasztok.

37 éves leszek, nem dohányzom, jól gépelek. Jó az íráskészségem, a helyesírásom. Egy kis tévénél dolgoztam sokáig. Délutáni vagy még inkább esti 4 órás munkát keresek elsősorban az I., II., III., XI., XII., XIII. kerületben és a belvárosban. Telefonos munka is lehet, ügyfélszolgálat, recepció, de értékesítés kizárva. Lehet takarítás, árufeltöltés, mert szeretem a tisztaságot. Nem egész középfokon beszélek angolul, tervezem fejleszteni a tudásomat.

Priviben írjatok, ha tudtok valamit, előre is köszönöm: Veronika.

935. late
2013. jún. 8. 18:44

Üdv .. Mindenkinek !

Leinformálható nagy tapasztalattal rendelkező

50 -es hölgy /25 évig óvodai dajka/vagyok. Miskolcon keresek gyermek felügyeletet.

Besegítek ---- házkörüli munkába is pl. vasalás

ablak tísztítás , virágos kert

gondozás .

Privit írj, ha érdekel. Köszi... Teca

2013. máj. 8. 15:07

Sziasztok. Arra gondoltam itt jelentkezhetne az is aki állást keres és az is aki babysittert.


Én olyan családot keresek, ahol egy gyermek van és egész napra keresnek felvigyázót. Szeretek kreatívkodni, és a szabadidőt értelmesen eltölteni a kicsikkel. A többit privátban megbeszéljük. Velem nem bánod meg, garantálom :)

Mosoly, jókedv, szeretet...

2013. máj. 8. 12:32

Sziasztok!


38 éves, nem dohányzó, sportos, gyermekszerető hölgy vagyok. Szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet Bp-en I. II. III. XIII. kerületekben vagy akár Külföldön is! 8 éves gyakorlatom és tapasztalattal rendelkezem! Kereskedelmi végzettségem van, igy ilyen jellegű munkát is szívesen vállalok, csak már dolgozhassak!! Légyszíves aki tud valamit az írjon! Elöre is nagyon, nagyon köszönöm! Üdvözlettel: Gabriella

932. kszb
2013. ápr. 10. 18:26

Bp XI. ker., Fehérvári úton a régi Profi helyén februárban nyílt CBA Primában ma láttam, h pénztárosokat, csemegepultosokat keresnek! Pályakezdőket is! Hátha segít vkinek.

(a Savoya parktól 2 villamosmegállónyira, Újbuda központtól 8 megállónyi. Fonyód utcai megálló)

2013. márc. 18. 16:29
Sziasztok,nem rég telet le a gyesem és munkát keresek,régen 12 órákat dolgoztam vendéglátásban de mivel nincs semmilyen segítségem így csak délelőtti órákban tudok dolgozni,kérem ha tudtok segítsetek,bejárónőként is dolgoztam sokáig. Köszönöm
2013. márc. 10. 09:54
Sziasztok! Szegeden vagy környékén irodai munkát keresek. Tudna valaki segíteni? Köszönöm szépen!!!
2013. márc. 3. 16:48
Privátban tudok neked telefonszámot küldeni.
2013. márc. 3. 16:47
Neked mi a nem drága?
2013. márc. 3. 16:45
Megbízható, nagyon alapos takarítónőt keresek .Egy családi házat kellene kitakarítani.Ismer valaki valami leinformálható, takarítónőt? És persze nem drágán...
926. kszb
2013. febr. 26. 18:31

Lányok! Ismerősömék részmunkaidős konyhai kisegítőt keresnek szentendrei éttermükbe!


cardinaleszentendre@facebook.com


Cím:

Dunakorzó 7.

Szentendre

925. kszb
2013. febr. 20. 19:09

jah, és amit saját szemmel láttam:

Bp XI. ker. Újbuda- városközpontban a piaccal szemben (4-es végállomásának másik oldalán) nyílt egy új pékség. Oda keresnek embert, illetve a Biohair mellett lévő kínai büfé ablakába van kirakva, h keresnek pultost.

2013. jan. 9. 19:57

Sziasztok!

Februárban kapom meg a diplomám, nagyon szeretnék a szakmámban dolgozni, ezért szociális munkás állást keresek Pécsett vagy közvetlen közelében. Ha valaki tudna bármi ilyesmit, írjon nekem privit. Köszi!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook