Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Munkáltató által kikényszerített COVID oltás fórum

Munkáltató által kikényszerített COVID oltás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
119. be95e6ff22 (válaszként erre: 116. - D1d33a8bba)
2021. jún. 23. 11:16

És milyen protokoll szerint kezeletétek a Covidosokat? Hallottál arról a nagyváradi doktornőről, aki nem az előírt protokoll szerint kezelte őket, és szinte 100 %-ban meggyógyultak a betegei? Csak emiatt a tény miatt nem tudták jobban meghurcolni, hogy ellentmondott az előírásnak... Ő gyógyítani szeretett volna, ő méltó volt az orvosi esküjéhez.

Leállta az egészségügy, egy családi barátunk édesanyjának, aki évek óta gyógyult tüdőrákos volt, elmaradt a kontorollja. Mire újra méltóztatttak vizsgálni az orvosok, akkora daganata lett, hogy műthetetlen. Őt is sajnálom, nemcsak az elvetélt kismamákat. Vagy az az ismerősünk, ahol a férfi stroke gyanús volt, de az orvos nem engedte neki levenni a maszkot hogy megmutathassa a tüneteit, és a szinte beszédképtelen férfi mellől kizavarta a feleségét, mert a Covid miatt nem tartózkodhat benn a vizsgálóban?

Vagy arról a kismamáról, aki már gyógyult Covidos volt,de vetélni kezdett, és berakták egy szobába kínlódni, kínosan kerülve, hogy hozzá kelljen érni?

Ne haragudj, de nem tudok minden egészségügyist istenként tisztelni.

Pláne, hogy mikor a TB-s egészségügy leállat, és bottal sem piszkáltak meg, simán, gond nélkül be tudtunk csekkolni magán praxisba bármilyen orvoshoz. Ott nem fertőzött a Covid.

118. be95e6ff22 (válaszként erre: 117. - D1d33a8bba)
2021. jún. 23. 11:09

Van párom, akivel 9 éve élünk együtt, vannak szüleim, testvérem, összetartóak vagyunk.Van családom! Gyerekem ugyan nincs,de attól még családom van.

Abban igazad van, hogy 1,5 év totális home office után érzek némi hiányt a társas kapcsolataimban. De szerencsére már egyre jobban beindulnak a baráti találkozók.

117. d1d33a8bba (válaszként erre: 116. - D1d33a8bba)
2021. jún. 23. 09:29

De senki sem akarja kiírtani az emberiséget. Hidd el, ha ez lenne a terv ennél sokkal hatékonyabb és olcsób megoldás lenne. Mindenki jön az oltás gyorsaságával? Hol volt még a mai szinttől a tudomány akár csak a 90-es években? Olyan tudás, technika áll a rendelkezásre, ami szerencsére lehetővé teszi a gyors reagálást minden eshetőségre.

Szomorú, hogy ennyire frusztrált vagy. Megértem, visszaolvastam a hszaidat, rossz lehet egydeül, család nélkül. De őszintén javaslom, hogy ezt a rengeteg energiát inkább valami hasznos dologra töltsd.

116. d1d33a8bba (válaszként erre: 113. - Be95e6ff22)
2021. jún. 23. 09:26

Ettől a néhány év múlva dumától egyenesen felfordul a gyomrom. Szomorú, hogy odáig eljutottál fejben, hogy bárkinek rosszat kívánj, csak azért, hogy neked legyen igazad. Látod, erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy ez az elvakult hit milyen veszélyes.

Rohantam az oltásért? Tudod, nekem nem igazán volt választásom, anesztesként az elsők között kaptam meg, az elsők között voltam, akit átvezényeltek.covid ito-ra és az utolsók között hagytam el a kórházat.

Nagyon szívesen mesélek. Szívesen mesélek neked elhunyt idősről, a gyermeke jövőjét féltő középkorúról, és kismamákról, ahol anyuka sosem tarthatta a kezében a babáját és apuka sosem ölelhette újra a feleségét. Na látod, ez tragédia.

És tudod mi még a tragédia? A hozzád hasonló buta emberek. Akik összemosnak fejben egy vírust és oltást autizmussal, AIDS-el és rákkal. Te is megtetted. Okosnak hiszed magad az összeesküvés elméleteddel, de nem vagy az. Nyilván minden gyógysuergyártó cég (mint minden más cég) profitorientált)

115. be95e6ff22 (válaszként erre: 111. - D1d33a8bba)
2021. jún. 23. 09:05

Szerintem ha valaki retteg, akkor azok ti vagytok.

Rohantatok, hogy hozzájussatok az oltáshoz, kígyóztak a sorok a "Pfizer Black Friday"-en. Családok nem találkoztak egy évig, várták a megváltó oltást, hogy újra láthassák a mamát, aki egy év totális izoláció után biztos izmos immunrendszerrel várta, hogy rászabaduljon a család.

Én nem rettegek. Volt Covidom, a mai napig, több, mint kilenc hónap után is nagyon vacak, gyenge a szaglásom. Lehet, hogy szeptemberben jön a dupla-tripla-giga mutáns, ami még huszonkilenc és félszer fertőzőbb, mint a brit mutáns, vagy a delta mutáns, vagy bármelyik. Lehet, hogy elkapom. Az is lehet, hogy meghalok. De ki tudja, a ti oltásotok véd-e majd a nyolcvankilencedik mutáns ellen?

114. be95e6ff22 (válaszként erre: 112. - Unom)
2021. jún. 23. 08:40
Remélem,tízezreket fogsz fizetni minden soron következő oltásért,amiért remegve könyörögsz majd,mint a narkós a következő adagért.
113. be95e6ff22 (válaszként erre: 111. - D1d33a8bba)
2021. jún. 23. 08:39

Itt rekesztem be ezt a fórumot.

Legyetek nyugodtak és boldogok az oltásaitokkal,és bíztatok benne,hogy néhány év múlva is minden a legnagyobb rendben lesz a testetekkel,a huszadik oltás után is.Legfeljebb Ch férje egy marékkal több gyógyszert fog szedni-de tuti,hogy megérte.

Jót röhögtök majd akkor rajtunk,sötét bunkó konteo hívőkön,akik olyan lila téveszmékben ringtak,hogy a gyógyszeripar és a politika összefonódik,és érdek a gazdaságok leültetése és az emberek félelemben tartása.

Higyjetek ti abban,hogy a vakcinagyártók a világ megmentői,és a kormányok élethosszig garantàlják csecsemőtől aggastyánig az évi-félévi oltásokat a népnek.Sőt,majd már a magzatot is lehet vakcinázni az anyaméhben.Ti meg az épp aktuális oltás után hátradőlhettek,hogy mindent megtettetek a társadalom érdekében és még a saját egészségeteteket is bebiztosítottátok,”szintetikus” vitamin helyett klassz kis elixírrel.

112. unom (válaszként erre: 109. - Be95e6ff22)
2021. jún. 23. 00:41

Te meg menj vissza Tardiába, ahonnan kiszöktél.

Elveszted a munkád? Magánügy, a te, és a munkàltatod dolga, neki hisztizz.

111. d1d33a8bba (válaszként erre: 109. - Be95e6ff22)
2021. jún. 23. 00:19

Te sem vagy semmivel különb nála, minden egyes kis idegszáladdal próbálod bebizonyítani, hogy márpedig neked van igazad. Nem, neked sincs. Szerencsétekre adott a lehetőség, hogy el tudjátok dönteni, hogy szeretnétek-e az oltást. De azért ne állítsd már be úgy, hogy az oltottak nem tettek semmit a közösségért, mert ez nem igaz. Lehet, hogy az indok, hogy miért oltatott nem az volt, hogy hősként védjen minden embert, de ettől a közöségnek jó. Te még ennyit sem tettél meg. Rettegtek az oltástól, de azért lenézitek azok, akik be merték vállalni. Én pedig itt érzem az ellentétet.

Mindent úgy gondoltok, hogy alanyi jogon jár nektek. Nem így van. Tetszik, vagy nem a világ megváltozott.

De ha neked jobb így, Te különb vagy a különbbnél, neked van igazad, csak éppen senkit sem érdekel (a munkáltatódat sem). Kitörölheted a véleményeddel a .... .

Ez pedig egy nyílt fórum, a kritikát illik méltósággal viselni, ez is a felnőttség egy része.

110. Amaunet (válaszként erre: 109. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 23:57
Viszont minden ember, akivel találkozunk lehetséges koronás.
109. be95e6ff22 (válaszként erre: 104. - Channa*)
2021. jún. 22. 22:50

Az oltatlan nem egyenlő a koronással.

Utoljára mondom, hogy ennek a fórumnak nem az a célja, hogy az oltottak hintsék itt az igét.Menj vissza szépen a “Beoltatod-e magad” és hasonló fórumokra, és ott oszd az észt, kedves Channa.

108. Channa* (válaszként erre: 107. - Globus)
2021. jún. 22. 20:40

Jaj, most pont nem jut eszembe, hogy ki a tudodkik:D


Én a krampuszt várom. Egyszer tuti, hogy mindent ráfognak majd...;)

107. globus (válaszként erre: 106. - Channa*)
2021. jún. 22. 20:36
Különösen a MAGYAR gazdaság leállításával, mert mint tudjuk, bennünket akarnak elpusztítani a tudodkik...
106. Channa*
2021. jún. 22. 20:35

És tényleg!

Szerinted mi volt a cél a gazdaság leállításával?

105. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 93. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:33

Ilyen amikor egy teljesen laikus butaságokat beszél, csőlátása van, és különböző internetes oldalakról tájékozódik. De nem is nagyon vártam mást, amikor szerinted reális esélye van annak, hogy bármelyik kismamának a gyermeke akit beoltanak autista vagy rákos lesz.

És tudod ez a gondolkodásmód sokkal veszélyesebb az oltatlanságodnál. Amikor áltudományoskodik valaki, bármilyen hírből a számára tetsző, vagy az elveivel egyező információt úgy formál a fejében, hogy végül teljesen alkalmazkodik az elképzelt valóságához és azt gondolja, hogy feltalálta a spanyolviaszt és leleplezte a hatalmas emberiség ellen forralt összeesküvést.

De én a helyedben hátradőlnék, nem kell aggódnod a munkád miatt, hamarosan a nagyhatalmak fognak utánad és a fejedben összegyűjtött hatalmas tudás után.

Nevetséges.

104. Channa* (válaszként erre: 99. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:33
Azért, mert ha koronás és végig fogdos mindent, akkor elkaphatja tőle más, aki pl. nem kaphat oltást.
103. globus (válaszként erre: 100. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:32
Egyébként a sentinel jelentések influenzára szeptember végén indulnak, tehát már láthatáron van, az oltások pedig többnyire október végén. Vannak, akik decemberben-januárban kérik a flu oltást, tőlük meg kellene tagadni, tessék csak inkább influenzásnak lenni, mert most már mindegy.
102. Channa* (válaszként erre: 97. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:32

Nem, a mutálódást az segíti elő, hogy van gazdatest.

Olvass egy kicsit.


És arról is, hogy mikor lehet oltani akkor, ha nincs szezonja egy vírusnak, hanem mindig itt van.

101. globus (válaszként erre: 100. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:31
Ez nem válasz a kérdésre.
100. be95e6ff22 (válaszként erre: 98. - Globus)
2021. jún. 22. 20:30
Az influenza oltást akkor adják,mikor arat az infuenza???
99. be95e6ff22 (válaszként erre: 95. - Channa*)
2021. jún. 22. 20:29

Miért kéne fertőtleníteni az oktatlan után?Nem leprás.

Rólad lepattan a vírus,nem hordozhatod szentséges védettként?

98. globus (válaszként erre: 97. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:28
Mikor kellett volna? Előtte egy évvel? Miért nem szóltál?
97. be95e6ff22 (válaszként erre: 96. - Channa*)
2021. jún. 22. 20:28
A tomboló járványban kezdtek oltani,ez segíti elő a mutálódást.
96. Channa* (válaszként erre: 93. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:22

Tudod, minket sem azok érdekelnek, akik nem akarnak oltatni, hanem azok, akik valamiért nem kaphatnak oltást, így mi oltottak megvédjük őket.


Sajnos miattatok a vírus mutálódni fog és lehet, hogy a vakcinánk kevés lesz. Mert amíg van gazdatest, addig lesz vírus.

95. Channa* (válaszként erre: 91. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 22. 20:19

Pedig meg fogják lépni, mert ha az oltottak nem akarnak velük együtt dolgozni, akkor esetleg ho-ban dolgozhatnának, ami ugye egyfajta kedvezmény, de miért kapjon az oltatlan kedvezményt, így ha nem tud bejárni, akkor bizony kevesebbért dolgozzon otthon.

Vagy csak neki kelljen bejárni, de akkor meg állandóan fertőtleníteni kell utána, ami költség...


Sok helyen már úgy veszik fel a kollégákat, hogy megkérdezik oltottak e.

A legtöbb vendéglátónál, oltás nélkül nem dolgozhatnak.


Ja, ők is vérig vannak sértve;)

94. Channa* (válaszként erre: 90. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 20:15

Nagyon nem tudsz semmit értelmezni, ráadásul annyira elvakít az irigység, hogy olyat látsz dolgokban ami nem létezik.


Én nem csak magam miatt kértem az oltás, és mint írtam nekem amúgy is lett volna kártyám a betegség miatt, valamint amikor én oltva lettem még szó sem volt kedvezményekről.


És igen, nekem fontos a környezetem is. Én nem csak magamat akarom védeni, hanem a családom többi tagját is, a barátaimat is és a kollégáimat is, mert nekem volt olyan kollégám, aki meghalt és volt több, aki kórházba került a vírus miatt.

A legszomorúbb az, hogy aki meghalt, annak már meg volt az időpontja oltásra, csak baleset érte és a kórházba elkapta a kovidot és már nem is jött ki.

Szerencsére a többiek hazajöttek.


És a szórakozás. Én nem szeretek otthon savanyodni, ahogy te. Én nem vagyok egy otthon punnyadó, siránkozó ember, így igen is szeretnék minden évszakban azt csinálni amihez kedvem.


És bár már te túl idős vagy, de hidd el vannak fiatalok, akik szintén szeretnek szórakozni, találkozni barátokkal, ismerkedni újakkal. Rajtam nem fog múlni, de rajtatok igen.


Fogalmam sincs, hogy a te kollégáid miért tették, csak bízok benne, hogy értelmesebbek nálad...

93. be95e6ff22 (válaszként erre: 92. - Bellabi)
2021. jún. 22. 19:53

Mi bizonyított?Mióta oltanak ezekkel az anyagokkal?Lebomlik az mrns vakcina?No ez elég bizarul hangzik.

Ha nagyon muszáj lesz oltatni, akkor sem az istenített mrns vakcinákat választanám.

Kikérem magamnak, hogy én mások életével játszom.Hiszen titeket megvéd a vakcina!Ha esetleg el is kapjátok, ti nem kerülhettek kórházba, pláne nem halhattok bele.Akkor minek a pánik?

Ne aggódj, mindjárt lehet oltani a gyerekedet is.Nem is értem, miért nem oltják már az arra vállalkozó szülők gyerekeit, hiszen a mi országunkban mar kismamákat is oltják, a magzat már hozzájuthat az életmentő vakcinához.

A gazdaságot meg céllal állították le.

2021. jún. 22. 19:03

Helyesnek és jogosnak tartom.


Nekünk is be kell hamarosan menni, és nálunk sem oltott mindenki. Van egy tüdöbeteg családtagom, aki jóminöségü vakcinával oltott, de ha benne van abban az 5 %-ban, aki mégsem lett védett, nagy eséllyel belehal. Van egy 12 év alatti gyerekem, aki még sajnos nem oltható. 15 hónapot ültünk a hátsónkon a vakcinákig, többet nem tudunk és nem is akarunk azért, mert túl sok az olyan idióta, aki nem hajlandó beoltatni magát a több 100 millió emberen már komoly mellékhatás nélkül bizonyított vakcinákkal sem. Ja, és nincs hossxú távú msllékhatás, mrns pár hét alatt lebomlik. Sxóval nincs ok nem oltatni és mások életével, egészségével, anyagi biztonságával játszani.

91. VendrinerPiroska (válaszként erre: 84. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 17:20

Csak hogy az oltottak nem c.rnak, hiszen beoltatták magukat, saját maguk és a környezetük védelmére, az állam által részükre biztosított oltóanyaggal. Az antitest teszt valóban jó ötlet lenne, olyan szempontból, hogy mérhető lenne olyan oltóanyagok, amelyekről kevés adatot publikáltak, és megtudnák, hogy van-e szükség harmadik dózisra, de ezt sajnos, aligha fogják meglépni.

Az oltatlanok fizetését aligha fogják csökkenteni, de én biztosan eltiltanám őket néhány munkahelyről, amennyiben nincsen olyan indok, ami miatt nem adathatja be magának az oltást.

90. be95e6ff22 (válaszként erre: 86. - Channa*)
2021. jún. 22. 17:08

Szóval te mások miatt oltattad be magad? Ti, oltottak a társadalom megvédése érdekében vállalkoztatok az oltásra?

Nem te írtad pár sorral lejjebb, hogy hiányozna a bulikázás meg a wellness, ha otthon kéne ülni? De biztosan nem ezek miatt kérted az oltást, ugye?

A fiatalok, akiknek meg lett mondva explicite, hogy "no vakcina, no party", ugye mind a hatalmas társadalmi felelősségvállalás miatt oltatták magukat? A kollégám, akinek a testvére külföldön él, szintén nem a csont nélküli kiutazás miatt ugrott be a sorban hogy megcsípjen egy adagot a mannából, mikor az anyját oltották Pfizerrel, hanem a azért, mert felelősségtudatos állampolgár? Másik kollágám, aki át is esett a Covidon, szintén csak népérdekből oltatott, nem azért, mert a tini gyerekeit, akiket egyedül nevel, esélye nem lenne nyáron elvinni programokra.

Ha neked a gondolkodás, az ellentmondások észlelése, a main stream médián meg az előretolt "agitprop" bohócokon túlmutató informálódás picsogás, akkor jó, gondolkodj így.

"Mindent megtettünk, amit tehetünk": hányingert keltő a felsőbbrendűséged. De, anno a szélsőséges pártok is a nép egyszerű, együgyű gyermekeiből építették a bázisukat.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook