Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Munkáltató által kikényszerített COVID oltás fórum

Munkáltató által kikényszerített COVID oltás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
89. aszparagusz (válaszként erre: 86. - Channa*)
2021. jún. 22. 15:34

Pl. azért, hogy tudd, van-e tényleges védettség.


A kínait a 60 felettieknél nem nagyon tesztelték, hogy milyen védettséget ad.

Fiam keresztapja azt kapta, majd utána a kovidot.

Ezek után felesége (aki már mindkét oltást megkapta a kínaiból, elment teszteltetni, és kiderült, hogy semmilyen védettsége nincs. (mindketten hatvan felettiek).

88. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 84. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 12:45
Azért csak a "világjegy" fáj Nektek a legjobban.
2021. jún. 22. 11:49

Oltás, védettség, aki nem oltat veszélyeztet...


"...pozitív tesztet produkáló ...t a társaihoz hasonlóan az utazás előtt beoltották, és 72 óránál nem régebbi negatív eredménye is volt"

86. Channa* (válaszként erre: 84. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 11:44

Már miért is kellene nekünk oltottaknak antitestes vizsgálat?

Van elég agyatlan, aki elvégezteti. Tegyék.


Mi oltottak, mindent megtettünk, amit tehetünk, ti mit tudtok felmutatni a picsogáson kívül?

Semmit. Csak az önzésetek, ami egyértelműen megmutatkozik. Senki nem fontos, csak ti, hát akkor hajrá! Ha nektek mások semmit nem számítanak, akkor miért foglalkozzon veletek bárki?

85. be95e6ff22 (válaszként erre: 80. - Channa*)
2021. jún. 22. 11:31
Jaj,egy ironwoman van köztünk!Mire nem képesek a civilben bagózó informatikusok!
84. be95e6ff22 (válaszként erre: 82. - VendrinerPiroska)
2021. jún. 22. 11:30

De miért s.rna a többiekre,aki nem él az oltás lehetőségével?

Az s.rhat a többiekre,aki beoltotta magát,hiszen ő már védett.

Egyébként meg,ha van antitestem,adott esetben több is,mint amennyi néhány oltottnak,akkor miért is vagyok én veszélyes?

Ch. írta,hogy csökkentené az oltatlanok fizetését.No én meg akkor kötelezném az oltottakat saját ktg-es antitest vizsgálatra,és az eredmény függvènyében adnám 4-6-12 stb időintervallumra a világjegyet (védettségi igazolványt)

83. be95e6ff22 (válaszként erre: 78. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 22. 11:25
Nem a gyógyszerszedésből gondolom,hanem mert máshol írta.
82. VendrinerPiroska (válaszként erre: 46. - Epresturmix)
2021. jún. 22. 11:14

Pattogni lehet. Viszont azt minden értelmes ember tudja, hogy minden döntésnek az életben következményei vannak. Ha valaki úgy dönt, hogy c.rik a a többiekre, akkor logikus következmény, hogy a többiek nem engedik be maguk közé. Személyes jogod, hogy nem oltatsz, de akkor azt is viseld el, hogy nem mehetsz bárhová, vagy esetleg más következményei lesznek másutt.

Különben úgy is jön előbb-utóbb az összeurópai chipes oltási igazolvány, és megoldja a problémát.

81. NomNom (válaszként erre: 79. - 3c253ca4d3)
2021. jún. 22. 11:08
Pontosan. Egymás döntését tiszteletben tartani és a döntésük következményeit vállalni.
80. Channa* (válaszként erre: 77. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 09:59

Te inkább azzal foglalkozz, hogy miért tömsz magadba naponta ezerféle szintetikus vitamint és étrendkiegészítőt.


Meg azzal, hogy miért rinyálsz itt hónapok óta a védettségi miatt. Ja, az elején a karantén miatt picsogtál:DDD


Ne velem foglalkozz.

Ha majd te is képes leszel napi 15-20 km-t tekerni, hetente 3x elmenni tornázni, vagy ha csak képes lennél legalább 10 szabályos (nem nőit!) fekvőtámaszt lenyomni, vagy felmászni egymás után 5x a kötélre (és még nem is függeszkedve), majd akkor esetleg egy szinten leszünk az egészség kapcsán, de addig, amíg csak ilyen baromságok miatt csapkodod magad, addig nem.


Én nem egy tunya, vitaminokat kapkodó vagyok, mint te;)

2021. jún. 22. 09:25

Amúgy pedig mindkét tábornak illene végre tiszteletben tartani a másik döntését. (És ez mindkét táborra vonatkozik).

Azt pedig sajnos tudomásul kell venni, hogy a munkáltató a saját érdekeit fogja nézni. Neki az a legfontosabb, hogy ne essen ki munkaerő betegség miatt, és igen, ha betér egy vásárló aki fél a COVID-tól azt mondhassa, mint cég, hogy az én összes alkalmazottam oltott.

Dolgozni nem alanyi jog egy cégnél. Eldöntheted, hogy neked mi fér bele és mi nem. Legyen szó munkaruháról, eljárási technikáról, mérgező alapanyagokról és covid oltásról is. Mindenki felnőtt, eldöntheti, hogy az éppen aktuális helyzete mit enged meg neki. Ha szüksége van a pénzre vagy munkára akkor pedig ez a helyzet. Juli néni sem azért takarítja a sz.ros vécét, mert az annyira komfortos neki, hanem mert muszáj. Pont.

78. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 77. - Be95e6ff22)
2021. jún. 22. 09:21

Attól, hogy valaki gyógyszert szed, miért gondolod, hogy cigizik?

Ez pontosan ugyanolyan általánosítás, mint, hogy minden oltatlan hülye...

77. be95e6ff22 (válaszként erre: 75. - Unom)
2021. jún. 22. 08:44

Bezzeg az oltottak, mint pl. Ch., az egyik fő kommentelőnk itt is, meg más Covid-os oldalakon.

Egyszer leírta, hogy ő mennyi gyógyszert szed rendszeresen, meg a férje mennyi gyógyszert szed rendszeresen. Bizonyára makkegészségesek, semmi cigi, semmi magas vérnonyomás, cukorbaj, stb.

76. be95e6ff22 (válaszként erre: 75. - Unom)
2021. jún. 22. 08:40

Akiket te hőzöngeni látsz, nem fedik le az oltatlanok teljes táborát. Bizony köztük is vannak normál súlyú, egészségesen élő, értelmes emberek. Még orvosok is.Csak nem harsogják teli torokkal a közösségi médiában a véleményüket.

Az immunrendszerről meg a tudomány sem tud még mindent.

Az idiótázást pedig kikérem magamnak. Azt is, hogy azt, hogy valaki nem él az oltás lehetőségével, az UFÓ hívő, vajákos asszonyokban bízó, sötét tudatlanok táborába soroljátok.

Ezt a cikket már máshova is belinkeltem. Ennyit a gyógyszeripar küldetéséről, meg arról, hogy a gyógyszergyártás "irányítása" megátalkodott konteo. A cikk még a korona előtt jelent meg, és nem a Blikkben...

[link]

75. unom (válaszként erre: 64. - Epresturmix)
2021. jún. 22. 00:49

És az oltatlanok hőzöngése?

Szerintük ők az egészségesek, 50 kiló túlsúllyal, magas vérnyomással, meg 10 más betegséggel is.

Bíznak az immunrendszerükben, csak épp fogalmuk sincs, hogy működik.

Aki idióta, az az marad, akár oltott, akár nem.

74. unom
2021. jún. 22. 00:45

Na,ez a hiszti undorító.

Az egyik legnagyobb tragédia áldozataihoz hasonlítod magad?

Legyen rá alkalmad, hogy érezd a különbséget.

73. eandi78 (válaszként erre: 63. - Be95e6ff22)
2021. jún. 21. 22:34
Én úgy voltam vele van védettségim, de nem fogom használni, mert ha felelősségteljes akarok lenni nem megyek még étterembe és wellness hotelbe. Aztán jött a hőség és egyetlen értelmes alternatíva sportra maradt az úszás. Strand tömve, úszómedence szerencsére szinte üres. Magyar utak bringára alkalmatlanok, ha már át lehet menni Szlovákiába inkább ott edzek, egyedül senkit nem zavarok. Ezekhez nem is értem miért kell védettségi. Egy oltatlan is tud felelősségteljesen viselkedni és egy oltott is tud felelőtlenül és esetleg terjesztheti is. Ez nem mindegy.
2021. jún. 21. 22:01

Ideje tovább állni.


Nevetséges ez a hiszti az oltás miatt.

Ekkora bazi nagy világjárványban már nem itt krampácsolnánk. 😊


Mindenki maga dönt, és illik tiszteltben tartani a másik döntését.


Ami ugye sokaknak nehézséget okoz...

2021. jún. 21. 21:44
Nem kényszeríthet.
70. Channa* (válaszként erre: 69. - Be95e6ff22)
2021. jún. 21. 21:40

Fogalmam sincs, hogy mennyitől jár a kártya.

Egy fillért nem vagyok hajlandó adni azért, hogy legyen kártyám.

Neked látom, megérte, holott nincs is rá szükséged:DDDD

69. be95e6ff22 (válaszként erre: 65. - Channa*)
2021. jún. 21. 21:31

Az egy teljesen más helyzet.

Csak azt tudom mondani, hogyha itt minden úgy történt volna, ahogy a retorika súlykolja (csúnya vírus létrejött a vuhani piacon a denevért kajáló emberek miatt, de a filantrop gyógyszergyárak megmentik az emberiséget a kipusztulástól), akkor mindenki egymást törné, hogy végre hozzájuthasson a megmentő oltáshoz.

Egyébként érdekes paradoxon, hogy a legszűkebb, 6 fős kollektívánkból én vagyok a deklaráltan legegészségtudatosabb ember, a cigiző, energiaitalozó, gumicukrot, Nutellát kajáló kollégák közt én vagyok az, aki megnézi az élelmiszerek összetételét, mikor vásárol, aki a zsömlét is itthon süti, aki felkutatja, milyen vitaminokat meg ásványi anyagokat lehet jó fogyasztani- és én vagyok az egyetlen, aki nem szeretne egyelőre oltást. A többieket az oltás menti meg, én változatlanul bízom az immunrendszeremnek, amivel egyszer átmentem a Covidon, és 8 hónap után is 800 közeli antitestet köszönhetek neki. (51-től jár ugye a kártya, ha nincs oltásod. Ha van, akkor 0-tól is:-)

68. Channa* (válaszként erre: 66. - Be95e6ff22)
2021. jún. 21. 21:30

Sokan olyan hülyeségeket találnak ki és még terjesztik is.


Kérdezd már meg az itteni klimaxon túllevőket, hogy menstruálnak e újra?


Az illető, aki ezt terjeszti, valószínű, hogy nem menstruál, hanem valami súlyos nőgyógyászati betegsége van, csak nem szeret szűrésre járni és most jó az oltásra fogni...

67. Channa* (válaszként erre: 63. - Be95e6ff22)
2021. jún. 21. 21:28

Engem nem ezzel fogtak meg. Az te vagy, akit ezzel irányítanak;)


Én mindenképp oltattam volna.

Én már február 11-én megkaptam az első oltásomat, akkor még szó sem volt arról, hogy az oltottak előnyökben részesülnek.


Mindig, mindenki csak pampog, mert ő úgy érzi kimarad valamiből. Ha te elvagy kártya nélkül, akkor miért ugrálsz a témán rendszeresen?


A munkáltatók pedig, a többiek védelmében, igen is ellenőrizni fogják a munkavállalókat. Nagyon helyesen.

66. be95e6ff22 (válaszként erre: 52. - Pteri)
2021. jún. 21. 21:24

Egyébként annyira egyszerűen meg lehetne győzni minket,kétkedőket.

Ezentúl a napi statisztikában mindig közölni kellene azt is, az új fertőzöttekből hány fő oltott, az elhunytakból hány fő oltott.

Amikor majd látjuk, hogy 99,9%-ban a fertőzött meg az elhunyt az oltatlan pogányok közül kerül ki, akkor majd mi is tökön-babon át rohanunk, hogy ezt a csoda elixírt megkapjuk. Csoda elixír, mondom, hisz amitől a klimaxon tíz éve túl lévő nők mentsruálni kezdenek, az csak csodaszer lehet, nem?

65. Channa* (válaszként erre: 61. - Be95e6ff22)
2021. jún. 21. 21:21

TBC ellen is oltva vagyunk.


Érdekes, amikor azt megkaptuk, senki nem volt kíváncsi a több ezer oldalas leírásra, arra sem, hogy mi van benne, hanem vígan és dalolva mindenki vitte a gyerekét az oltásra.

64. Epresturmix (válaszként erre: 60. - Unom)
2021. jún. 21. 21:21
Nyilván. Így is lehetne, de nincsen így. Ez a nagyképűség, kivagyiság a kártya miatt...komolyan agyrém! 😳
63. be95e6ff22 (válaszként erre: 51. - Channa*)
2021. jún. 21. 21:20

Pontosan ezzel fogtak meg egy csomó embert: buli, wellness, stb. Ez szuper zsarolási alap.

Én így sem savanyodom otthon. Szabadstrandra járunk, nagyokat sétálunk, grillezünk a barátokkal. Akik között oltottak is vannak, de szerencsére ez nem tette tönkre a barátságot.

2021. jún. 21. 21:19

A legegyszerűbb, ha mindenki fél mindenkitől. És mindenki utál mindenkit. Lehetőleg legyen naponta tíz új fórum, ahol egymásnak lehet esni ugyanazért.


Én elmentem borozni, további jó szórakozást! 😘

61. be95e6ff22 (válaszként erre: 48. - Bless the child)
2021. jún. 21. 21:17

Nincsenek már betegjogok, Covid van! GDPR sincs már.

Erre én azt mondom, ha nyilvános lesz, ki mivel és hányszor van oltva, szeretném látni a negatív TBC leleteket meg azt is tudni akarom, kinek van esetleg valamilyen Herpes fertőzése a cégnél.

60. unom (válaszként erre: 59. - Epresturmix)
2021. jún. 21. 21:15

Persze.

Erről viszont nem az tehet, aki beadatta az oltást, hanem aki a rendeletet hozta.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook