Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkahelyi zaklatás külföldön fórum

Munkahelyi zaklatás külföldön (beszélgetős fórum)

2011. dec. 13. 09:36

Igen,most már én is tudom.

Megtanultam a leckét még az a "szerencsém",hogy ez egy hét után derült ki és nem egy hónap után.

Igy a veszteségem is kevesebb!

4. 3f54929e3a (válaszként erre: 1. - Hesztia68)
2011. dec. 13. 09:28

Az elöttem szolonak igaza van (2.).

De amit szeretnek mondani, hogy en Svedorszagban elek es olyan helyre tenyleg nem szabad menni ahol arab vagy török vagy valami ilyesmi a munkaltato mert azok verik könnyebben az embert. Na most tisztelet a kivetel azert vannak azok közt is tenyleg nagyon jo emberek ismerek is egy parat de a többsege nem megbizhato sajnos.

3. hesztia68 (válaszként erre: 2. - Agis)
2011. dec. 13. 09:26

Állitólag lett volna szerződésem de még nem készült el.

A többiek 3 hét után kaptak.

A nadrágomat szerette volna kigombolni,meg elkezdett jó pofizni velem.

Amikor látta,hogy nekem nem tetszik a játéka egyből a munkámba kötött.

2. agis
2011. dec. 13. 09:18
A zaklatas es a feketemunka nem egy es ugyanaz. Teged itt milyen modon zaklattak????
2011. dec. 13. 09:16

Sajnos nekem volt részem ebben,Münchenben dolgoztam egy szállodában és minden simán is ment az elején.

Két csekkolóm volt az egyik teljesen normális,elégedett is volt a munkámmal,mig nem a másikhoz lettem beosztva,aki egyszerüen nem hagyott békén,Amikor ellenkeztem vele a munkámba kötött bele,hogy nem jól végzem.

Egy hetet dolgoztam,szerződést nem láttam,igy úszott a pénzem is....egy dolgot megfogadtam,ahol arab a munkáltató oda soha többet nem mennék..

Ezzel csak szeretném felhivni mindenki figyelmét,hogy amikor elvállal egy munkát legyen nagyon körültekintö és nézze meg alaposan,hogy ki fogja alkalmazni.Mert itt is könnyen átverik az embert nem csak otthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook