Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörömépítő tanfolyam! fórum

Műkörömépítő tanfolyam! (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 1. 23:10

PEARL NAILS MŰKÖRMÖS ROADSHOW DUNAKESZIN !

Itt belekóstolhatsz a műkörömépítés rejtelmeibe Te is.


Helyszín: Dunakeszi Művelődési Ház Állomás sétány 17.

Időpont: 2011.08.27.-én szombaton 10-14-ig


Műköröm Workshop, Alapanyag, Díszítő,Technikai Minitanfolyam, Szakmai tanácsokkal, Dunakeszin! A rendezvény keretében bemutatkozik Magyarország két új műköröm bajnoka, és a Pearl Nails műköröm alapanyai.

Pearl Nails Bajnok Oktatói: -Kovács Zsuzsa Teodóra Köröm Olimpiai Bajnok -Majsa Ági Nemzetközi Tiszavirág Bajnok

Megismerheted és a helyszínen már meg is veheted a legújabb Pearl Nails fejlesztéseket, kedvezményes árakon.


Kovács Zs. Teodóra és Majsa Ági bemutatja:

• Hogyan használhatod ki a legjobban a Pearl Nails legfrissebb újdonságait: OP2, EO Top Gel, PearLac, Cover Pink Soft 2011, Easy Touch Gel, Flex Gel, Refill Gel, Easy-Off System, Mirage-Effect Gel.

• Az új körömépítési technikák bemutatása építőzselé felhasználásával / Pipe, Orosz mandula, Orosz stilettó/

• A verseny és a szalon körmök közötti technikai különbségeket

• A körömhajlítás építőzseléből

• Ízelítő körömdíszítő divat legfrissebb tredni mintáiból, műkörmös ötletek az új színes zselék felhasználása

• Kombinált körömdíszítések 3d-s zselés és akril festék kombinációk, műköröm díszítési minták Miért előnyös a bemutató, minden műkörömépítő számára:

• A bemutató felér egy jobb, fizetős mini tanfolyam színvonalával-2 bajnok egyszerre

• Rizikó nélkül kipróbálhatod a jövő szimpatikus körmös alapanyagait mielőtt belevágnál-nyitott tégelyek

• Szaktanácsadás és probléma megoldási lehetőségek, a Pearl Nails beszerzése más alkalmakkor a Körmösfutártól

• KEDVEZMÉNYES KÖRMÖS VÁSÁR-MINDEN 30g-os ZSELÉBŐL

• AJÁNDÉK PEARL NAILS SZÍNES ZSELÉ AZ 50g-os ZSELÉKHEZ

• Pearl Nails Katalógus az otthoni böngészéshez • Ajándék: KÖRÖMZÁPOR MŐKÖRMÖS MAGAZIN, első száma, sok köröm mintával

• Jelentkezhet sz a OLIMPIA BAJNOK őszi zselés technikai tanfolyamára


Helyszín: Dunakeszi Művelődési Ház Állomás sétány 17.

Időpont: 2011.08.27.-én szombaton 10-14-ig, Belépőjegy: 1000Ft.


Megközelítés: Jól megközelíthető helyen, a Dunakeszi-Gyártelepi vasúti megállótól 2 perces séta Gyere akár " KÖRMÖSVONATTAL" a Nyugati pu.-ról, 25 perc könnyed utazás, a vonatok hétvégén óránként indulnak ( javaslat 9:41 indulás-365Ft a menetjegy )


Információs köröm oldalaink: * Körmösfutár 30/5363590


Szeretettel várunk mindenkit Dunakesziről, Budapestről, Fótról, Veresegyházról, Vácról, Gödről, Gödöllőről stb,

50. Körmös Feri (válaszként erre: 49. - Flicka24)
2011. júl. 22. 14:08

Szia!

A Pedi suliról hallottál már?

Munkanélküli támogatással is lehet beiratkozni műköröm építő tanfolyamra, Budapesten.

Üdv.:Feri

2011. ápr. 2. 15:26

Sziasztok!

A Perfect Nails-nél indul egy 1 hónapos intenzív, OKJ-és kézápoló és műkörömépítő tanfolyam. Molnár Erzsók tartja. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

Szerintetek teljesen kezdőként, átlagos kézügyességgel megtanulható ennyi idő alatt a szakma?

48. Mimi77
2010. nov. 28. 13:40

Sziasztok, műkörmös kellékeimet eladom. Van köztük teljesen új és használt is.

Új: reszelők, csiszolótömbök, narancsfapálca, manikűrtál, üvegcse,

Alig használt: Zselék,porok, tip készletek, díszítő elemek.

Valamint egy JD 300 crystal Nails extra csiszológép, hozzá 8000 Ft értékű ajándék gyémánt csiszolófejek, amelyek a manikűrhöz és pedikűrhöz is használhatóak. Oda-vissza állítható forgás, pedállal és kézzel is szabályozható, nemcsak elektronikus,

2010. okt. 18. 10:41

Sziasztok!

Én érdeklődni szeretnék, hogy hallottatok-e már a Cselőtei Oktatásszervező Kft-ről. Kecskeméten indítanak kézápoló és műkörömépítő OKJ-s tanfolyamot. Gondolkozok, hogy jelentkezek rá csak előtte utána akarok nézni nem-e átverés.


Válaszotokat előre is köszönöm!

46. 4802707b4b (válaszként erre: 45. - 1eb84e4bad)
2010. aug. 9. 07:29

köszönöm!

igazából szeretem csinálni, mert van egy kezdőkészletem, és éppen azért gondolkozom azon, hogy beiratkozom, mert szeretném tényleg megtanulni. azzal sem lenne probléma, hogy nem elég csak ez a képzés, mivel maximalista vagyok, tehát mindig én akarok a legjobb lenni:)

2010. aug. 8. 17:16

szia

akkor vágj csak bele, ha szeretnéd ezt csinálni, úgy igazán. Mert abból nem lehet megélni, amit a tanfolyamontanuls. Menni kel továbbképzésre, szakmai lapokat olvasgatni, és akkor nem egy leszel a sok közül.

Modellt könnyű találni, az emberek örülnek az ingyen körömnek. (nem mindenki persze)

2010. aug. 5. 08:11

Sziasztok!

Szerintetek van értelme elvégezni ezt a tanfolyamot? A rendes manikűr-pedikűr-műköröm tanfolyamra gondolok, ami heti rendszerességgel van néhány hónapon keresztül. Pontos adatokat (ár-idő) nem tudok most mondani.

A kérdés az lenne, hogy megéri e a befektetett pénzt és az enegriát? Van rá még kereslet?(minden utcasarkon találni egy körmöst) Ha elvégzem nem csak műkörömmel szeretnék foglalkozni, hanem pedikűrrel is. Megéri szalonban elhelyezkedni? Vagy a vállalkozóit kiváltani? Nehéz modelleket találni az órákra? (az sem utolsó szempont, mert nem túl nagy az ismerettségi köröm...)


Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!

2009. szept. 1. 11:56
Hát elvileg mint alkalmazott tudsz vele dolgozni, ha úgy felvennének akkor szerintem mindenképpen, az oktató is azt mondta hogy továbbiak csak rajtad és a munkádon múlik! a kiskönyvet azt nem tudom...
2009. aug. 31. 09:21

Sziasztok!!

Én is az 5 naposra jelentkeznék majd!! Alkalmi munkavállalói kiskönyvel lehet vele legálisan dolgozni??

El lehet oklevéllel helyezkedni?

41. d1cc056cf3 (válaszként erre: 40. - 0885190cd8)
2009. aug. 28. 16:07
Hát amit belinkeltél az pont nem Kéz És Lábápoló Műkörömépítő, hanem csak Műkörömépítő! És nemis OKJ- hanem okleveles! Ilyenre jelentkeztem én is, de ezzel a barátnőd vállalkozó nem lehet majd...
40. 0885190cd8 (válaszként erre: 39. - D1cc056cf3)
2009. aug. 27. 17:30

Szia!

nemtudom de majd megkérdezem tőle.

én nézegettem neki de amiket taliztam nem kellett

pl ezt.- [link]

ezt csak 8 ált. kér...


te milyenbe jelentkeztél, ha nem kéz és lábápoló műk.építő???

39. d1cc056cf3 (válaszként erre: 37. - 0885190cd8)
2009. aug. 27. 17:20
Szia! Ahova én jelentkeztem most, oda betöltött 18 életév, és 8 álltalános kell minimum. De ez nem Kéz és Lábápoló Műkörömépítő tanfolyam. Ahova jelentkezni akar nincs a honlapon? De szerintem oda sem kell érettségi!
38. d1cc056cf3 (válaszként erre: 36. - D54e67bebe)
2009. aug. 27. 17:17
Persze, mindenképp akarok tovább menni utána, és szerintem is 5 alkalom alatt az alapokat megtanítják. Gyakorlással pedig nem lesz gond!
2009. aug. 27. 16:51

sziasztok, tudtok nekem abban segíteni, hogy aki el akarja kezdeni a sulit tényleg kell érettségi???

a barinőm most szeretné de neki nincs...:((

2009. aug. 26. 19:40

Műköröm alapokat nekem 6 alkalom alatt tanítottak,ezen felül azért érdemes tovább menni és rengeteget gyakorolni.

Én imádom a porcelánt is meg a zselét is.

35. d1cc056cf3 (válaszként erre: 34. - Mayluszka)
2009. aug. 26. 16:00
Nem kaptam üzit:S Sokan nem dolgoznak porcelánnal... Gondolom nehezebb vele dolgozni azért. Engem mindíg rávezettek a zselésre mikor csináltattam körmöt!
2009. aug. 26. 15:38
Írtam privibe! Én a zselét szeretem, de ezt mindenki maga dönti el. Sokan vannak akik több iskolába és tanfolyamra is elmennek, mert itt is és ott is tanulnak valamit.
2009. aug. 26. 15:34
Nézegettem énis, hogy mik vannak, de mindenhol kb. 6 részre van szedve. Zselés, porcelán, ilyen..meg olyan. Hogy dönti el az ember hogy melyiken tanulna többet?
32. mayluszka (válaszként erre: 31. - D1cc056cf3)
2009. aug. 26. 15:29
Zselés díszítő tanfolyam volt.Nem a pedibe.
2009. aug. 26. 15:22
Már mint díszítő tanfolyamon? Vagy milyen tanfolyam? És a Pedibe?
30. mayluszka (válaszként erre: 29. - D1cc056cf3)
2009. aug. 26. 15:16
Nem tudom, viszont most voltam tanfolyamon, és az nagyon jó volt. Sokat tanultam. :)
2009. aug. 26. 15:11
:) 10 év alatt változhatott mondjuk....:)
28. mayluszka (válaszként erre: 27. - D1cc056cf3)
2009. aug. 26. 15:02

Én kb.10 éve végeztem, akkor még minden más volt.

Visszagondolva nem vagyok megelégedve az ott tanultakkal. Viszont ez nem jelenti azt, hogy most nem jó.

2009. aug. 26. 14:50
De a suliról senki nem mesél?
2009. aug. 26. 14:44
Hát ha másra nem, arra is megéri, hogy csak megtanuljam és magamnak barátoknak megcsináljam. Barátnőm sem nagyon tudja a körmös részét, vagyis nem gyakorolt sokat éshát..annyira nem is megy neki és egy hónapja befejezte a sulit. a másik meg sokat gyakorolt ő jóval ügyesebb és már dolgozik is, de mint alkalmazott. Azt is ki lehet fogni, ahol nem válalkozókat keresnek. Te amúgy körmözöl?
25. Ekka (válaszként erre: 23. - D1cc056cf3)
2009. aug. 26. 14:42
Teljesen baráti az ára:)
24. Ekka (válaszként erre: 22. - D1cc056cf3)
2009. aug. 26. 14:41
Ez így van. Pusztán a kötelező gyakorlat teljesítésétől nem leszel profi.. ritka, hogy a vizsga után valaki hipp-hopp beüljön dolgozni egy szalonba. (max., ha a suli alatt is rengeteget gyakorolt) És ugye nem mindegy kinél vagy gyakorlaton, mit mutat a műkörmös...
23. d1cc056cf3 (válaszként erre: 21. - Ekka)
2009. aug. 26. 14:40
:) Nekem is az volt, mert csak ugy rátaláltam. Sokan nem is hallottak ilyenről és a csaj is mondta hogy fél éve megy ez kb. És sokan kivannak akad vagy mennyi pénzt fizettek annó most meg van ilyen. Csak ugye vállalkozáshoz nem jó. amúgy az ára pedig 34ezer
2009. aug. 26. 14:39
Igazából ez majd akkor fog kiderűlni ha elmegyek és megcsinálom, hogy mennyire volt értékes az oktatás. De persze nem azt mondom, mert nyílván azért ott leeht kicsivel több az óraszám, de nem attól leszel profi hanem a gyakorlástól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook