Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmösök! Porelánnal vagy zselével könnyebb dolgozni? :S fórum

Műkörmösök! Porelánnal vagy zselével könnyebb dolgozni? :S (beszélgetős fórum)


6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Doresz88)
2010. szept. 29. 19:13
a porci azért viselkedett úgy, mert valszeg szagtalan liquiddel csináltad. az meg igy viselkedik.
2010. szept. 29. 16:44
Én nem vagyok körmös, de mindkettőt kipróbáltam magamnak itthon, és a zselé könnyebb. Igaz hogy folyik, de ha valaki türelmes, szépet lehet csinálni. Ellenben a porcelán nem sikerült, nem száradt ki, pedig nem tettem hozzá sok folyadékot. Reszelésnél pedig gumiszerűen lejött. Én zselére szavazok!
4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - -Gréti-)
2010. szept. 29. 16:16
A zselének is van gőze, sőt, némelyiknek átható szaga is... a liquid legalább figyelmeztet.. Ja, és van aki a zselére allergiás, a porcira pedig nem.
2010. szept. 29. 16:15
Zseléssel mindenképpen könnyebb,és gyorsabb is,ráadásul szagtalan,ezzel szemben a porcelán liquid-je írtó büdös,fejfájást okozhat! :)
2010. szept. 29. 16:06
Egyikkel sem, ha nem tanultad. Az eredmény csak marha soká lesz olyan, már, ha lesz egyáltalán, amit elvársz.
2010. szept. 29. 16:02
Kaptam egy porcelán és zselés műkörömépítő dvd-t és szeretnék itthon próbálgatni. Zselével vagy porcelánnal könnyebb a kezdőknek dolgozni? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook