Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmös nők segítség! A Crystal Nails vagy a Master Nails jobb? fórum

Műkörmös nők segítség! A Crystal Nails vagy a Master Nails jobb? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 5. 19:05

Szia!

Nem rég körmözök még én sem,ezért figyelmedbe ajánlom itt a fórumok között:Műköröm készítés saját kezűleg//jó hosszú fórum,de megéri végig olvasni,rengeteg hasznos dolgot,ill.ki milyen márkával elégedett,stb.....szerintem sok mindent találsz,ami érdekelni fog.

Az anyagokat biztos,hogy ki kell tapasztalni,sőt valószínű az is,hogy az elején az ember próbálkozik-próbálkozik,-és valami nem jön be,ill.nagyon beválik.A rövid tapasztalatom alatt már annyit én is le tudok írni,hogy a C.N-től vett porc.por-és a Pearlstól vett porc.por között is óriási különbség van-már kötés időben is.

Sok sikert kívánok én is,de tényleg érdemes több fórumot elolvasni,illetve kipróbálni több terméket,kis kiszerelésben szinte mindegyik kapható,mert ami másnak bevált,az nem biztos,hogy nálad is beválik.

5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Ircsiii)
2011. jún. 27. 23:12

ok :D akkor ez nem az az eset :D

De amúgy tényleg tök mindegy, és kinek mi áll kézhez. Én a cn extreme cleart szeretem pl. De ezen kívül van még ezer féle, más cégé, ami szintén legalább ilyen jó. Ezek mind középkategóriások.

4. Ircsiii (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2011. jún. 27. 23:10
Én nem gondolom úgy :) Édesanyám műkörmös volt, ő tanít engem, csak amit ő használt anno zselét, aztmár nem forgalmazzák. Ezért tettem fel a kérdést :)
2011. jún. 27. 22:28

Totál mindegy, minőségre kb egyformák, viszont mindből van többféle, és ki kell tapasztalni, kinek mi áll kézhez.

Ha sosem tanultad, jó sok lesz a tanulópénz, és nem biztos, hogy az eredmény olyan lesz, amit szeretnél... Nem csak annyi ez, hogy kenjük fel, és had szóljon, bár mindenki azt hiszi, aztán jön a meglepetés...

Sok sikert!

2011. jún. 27. 21:15
Szeretnék hobbyként belekezdeni a zselé építésbe, de nem tudom melyik márka a jobb, 2 fajta közt filózom. Az egyik a Crystal Nails, a másik a Master Nails. Van esetleg tapasztalatok ezek terében? Megköszönném a segítséget!
2011. jún. 27. 21:15
Műkörmös nők segítség! (akár készítő akár hordozó)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook