Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Crystal Nails ezen két terméke ugyanazt a célt szolgálja? fórum

A Crystal Nails ezen két terméke ugyanazt a célt szolgálja? (tudásbázis kérdés)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andita1)
2022. ápr. 26. 09:40
Én azt a pirosat a Moonbasanails-tol (ez a márka vált be)amit imádok, 3 közepes rétegben viszem fel ha az alap átlátszó. Ha van ez a rózsaszínes alap, elég két réteg. Nyilván nem annyira pigmentàlt. Régebbi kiadású ez nekem, az új Moonbasanails lakkok már sűrűbbek, sokkal pigmentàltak és még illatosak is. Csak pirosból nekem ez az árnyalat a kedvencem. Amúgy én mindig használok a végén top gélt,mert imádom, ha szép fényes a végeredmény, pedig a lakkok is azok, de az utolsó lépés nálam mindig a fény 🙂.
4. andita1 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 08:05

Ha erősítésre kell akkor tényleg jó mindkettő.

Az viszont érdekes hogy a szín nem takar rendesen ha átlátszó alapot raksz fel. Én a one step géllakkot (crystal nails) szeretem a legjobban, mert magasabb a pigment tartalma, így jobban takar, és nem kell rá fedőlakk sem. Nagyon gyorsan elkészül.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andita1)
2022. ápr. 26. 07:15
Igazából építeni nem is akarok mert géllakkozok mindig , csak a körmöm megerősítésére használtam mindegyiket csak az ecsetesnek van színe így ha pl piros gellakkot akarok rá használni, akkor sokkal jobb alap lévén, hogy nem átlátszó (és nem látszik át a kis félhold a két réteg piros alatt a körmömön), az átlátszó zselével ellentetben. Bár a zselével nekem konnyebb dolgozni, de ez az ecsetes sem olyan állagú mint egy gél lakk hanem sokkal sűrűbb, erősebb.
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 26. 07:04
Én is csak hobbi szinten vagyok a témában. Szerintem a kérdésben írtad a választ is. Az egyik építő zselé, azt használhatod alapozóként is, a másik meg ecsetes alapozó zselé amivel építeni nem tudsz.
2022. ápr. 25. 22:46

Sziasztok.

A Crystal nails Xtreme cool gel tégelyes építő zseléje gyakorlatilag azt a funkciót tölti be, mint a Crystal nails Compact base gel Cover Pink ecsetes változata? Én hobbi körmös vagyok és van mind a kettő, de a tégelyesből csak átlátszósat veszek mindig köröm erősítésre és most próbáltam ki a base gélt Cover Pink árnyalatban és a színe nagyon szép, még géllakkot sem kentem rá, annyira természetes a színe,mégis erős tőle a körmöm.

Köszi , ha érdemben tudna valaki válaszolni ☺️!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook