Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MPG fájlt szeretnék Aviba, de úgy hogy raknék rá másik zenét. Hogy tudom ezt megcsinálni? fórum

MPG fájlt szeretnék Aviba, de úgy hogy raknék rá másik zenét. Hogy tudom ezt megcsinálni? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 24. 12:33
Köszönöm szépen a segítséget!!!!
6. csillucy1976 (válaszként erre: 3. - Moncsy85)
2012. júl. 24. 00:12
Moncsi tokéletesen ertheto az amit irsz! en a power director nevu programot tudom neked ajanlani, en is ezt hasznalom es feltolteni is tudsz vele youtubra. tokéletes program, es tokeletesen mukodik,imádom!!! ha van kerdesed privatban megtalalsz.udv és szép estét mindenkinek! Csilla
2012. júl. 23. 23:45
a virtualdub nevű lineáris video szerkesztő programot próbáld az ingyenes vagy a microfos movemaker nevű progiját próbáld.
2012. júl. 23. 22:06
Én szoktam ilyet csinálni, egy imove nevű programmal, de gondolom win-t használsz, így nem tudok segíteni.
2012. júl. 23. 22:00
Van egy kis házi videóm amit szeretnék a külföldi családtagoknak is megmutatni. De nem tudom milyen progival és hogy kellene ezt megcsinálni. A gond: adott egy videó, szeretnék alá egy kis zenét, hogy a háttérdumát ne lehessen hallani, és átalakítani aviba, vagy amilyen fáljt fel tudok tölteni a youtube-ra. Remélem érthető voltam. Ja, nem vagyok egy kocka
2012. júl. 23. 21:59
videóvágóval
2012. júl. 23. 21:58
MPG fájlt szeretnék Aviba, de úgy hogy raknék rá másik zenét. Hogy tudom ezt megcsinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook