Mozgásterápia gyermekkorban-személyes (szülői) tapasztalatok (beszélgetés)
Olvasgatom több helyen,fórumokban,naplókban, hogy különféle problémák miatt többen is csinálnak itt gyermekükkel együtt különféle mozgásterápiás gyakorlatsorokat.Nagyon kíváncsi lennék főként személyes,szülői tapasztalatokra de ha valaki maga csinált ilyet annak a véleménye is nagyon érdekelne.
Elsősorban most ami nagyon foglalkoztat az a regresszió(állapotromlás) nagyon érdekel kinél melyik típusú tornánál hogyan jelentkezik és milyen mélységekben jön elő ki hogyan éli ezt meg....és persze ezen kívül bármi más ami a tornával-fejlődéssel kapcsolatos.
Ha szabad itt ilyet kérnem elsősorban tényleg személyes tapasztalatok érdekelnének,akár szakember szemszögéből is de ami igazán érint az a gyermek és a szülő észrevételei tapasztalatai.
Köszönöm a hozzászólásokat.
További ajánlott fórumok:
- Hajhullás gyermekkorban! Mitől lehet?
- Melyik az a könyv, ami nélkül nem gyermekkor a gyermekkor? Mi az, amit szerinted mindenképpen el kell olvasnia gyermekednek?
- Keserű gyermekkor = boldogtalan élet
- Bp-i Heim Pál gyermekkórház gasztroenterológiája. Tapasztalatok, vélemények...
- Agranulocitozis vagy alacsony granulocita szám gyermekkorban. Van valakinek tapasztalata ilyen helyzetben?
- Valakinek van tapasztalata a Heim Pál Gyermekkórház foniátriájáról?