Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mostál már lidl.-s mosóporral?tapasztalat? fórum

Mostál már lidl.-s mosóporral?tapasztalat? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 9. 05:51

Nekem nagyon be vállt ,évek óta azzal mosok,babákra is.. :)

30fokon is szépen kimos,feloldódik a gépben (vízben),nekem a kék LEL jött be,színes az nem annyira!!

2012. jún. 7. 23:10
igen,olyan,mint a többi ,annyi,hogy az illata más!
16. megi04 (válaszként erre: 13. - Pitypang)
2012. jún. 7. 14:10
Köszönöm,kipróbálom:)
15. virus2008 (válaszként erre: 14. - Naplemente.)
2012. jún. 7. 14:05
Ja és most lesz akciós hétvégén, csak úgy mondom, ha valaki venni akar :)
14. Naplemente. (válaszként erre: 6. - Virus2008)
2012. jún. 7. 14:03
Tényleg, Formil a neve. :)
13. Pitypang (válaszként erre: 10. - Megi04)
2012. jún. 7. 14:02
Nálunk is van érzékeny bőrű a családban, de én úgy oldom meg, hogy a mosószer olyan, amilyen, viszont öblítőt nem használok, hanem fél dl ecetet teszek a öblítő helyére. Semmi ecetszag nem marad, ettől nem kell tartani, viszont a ruhát épp annyira puhítja, de sokkal kevesebb vegyszer marad a ruhában, ha egyáltalán marad. Nincs erős mosószer illata a ruháknak, inkább olyan friss, ropogósabb, de én pl. pont azt imádom. :) Engem valamiért zavar az erős, tömény öblítőillat a ruhán. Amióta így mosok, nem viszket a bőre senkinek, nem lesz kiütéses, stb.
2012. jún. 7. 13:58
Még annyit, hogy ha maradnál az Arielnél, a mosószóda segítségével csökkentheted a mosópor/gél adagodat. Kevesebb is elég belőle, csak teszel bele mosószódát is. Tudod, mint a reklámban volt a "szóda ereje". ;)
2012. jún. 7. 13:56
Már próbáltam, teljesen jó! Nem olyan az illata mint az arielnek, de a célnak megfelel!
10. megi04
2012. jún. 7. 13:56
Nekem jó lenne,de 2 gyerkőc allergiás rá...:((
2012. jún. 7. 13:56

Használtam egy időben a folyékony mosószerét (Formil) fehér és színes ruhákhoz is. Teljesen jó, az illata is tetszett, semmi gondom nem volt vele. Nem a minősége miatt váltottam később le, hanem én időnként megunom a mosószereket és szívesen kipróbálok valami mást. :)

Esetleg még annyit tudsz turbózni rajta, hogy veszel mosószódát, azt teszel minden mosáshoz a folyékony mosószerbe. Az adagolóba szoktam önteni a gélt, erre teszek egy kis mosószódát. Egy gyerekgyógyszer adagolókanalát neveztem ki erre :D, ebből 2-3 csapott kanállal használok egy-egy mosáshoz. Ez sem létszükséglet, csak hallottam, kipróbáltam és alkalmazom. :)

Szerintem a mosószereknél is sokszor a márkát kell kifizetni, nem feltétlen takar akkora minőséget a magasabb ár.

Ez az én véleményem, van aki meg másra esküszik. Én csak arra "esküszöm", hogy eddig tök mindegy mivel mostam, mindig foltmentes állapotba hoztam a ruháinkat, pedig van 2 pici fiam és egy sokat szerelő férjem. :))

Ami erősebb folt, arra Ariel mellett is kell mosószappan, folttisztító vagy akármi.

2012. jún. 7. 13:54
Mosódió esetleg?
2012. jún. 7. 13:54
Kétszer annyit használok belőle (nem biztos, hogy muszáj annyit). Szépek a ruhák.
6. virus2008 (válaszként erre: 1. - Kicsilányka1984)
2012. jún. 7. 13:54
Én használom a Formilt, és semmi bajom vele.
2012. jún. 7. 13:53

Én sem látok különbséget a márkás ill. az olcsóbb kategóriás mosószerek között, legyen szó folyékonyról vagy porról. :)

Pedig két eleven kisgyerkőccel foltok is vannak.

4. Naplemente. (válaszként erre: 2. - Kicsilányka1984)
2012. jún. 7. 13:51

Semmivel sem rosszabb az Arielnél.

Ott csak a márkát fizeted meg. :)

2012. jún. 7. 13:51

A folyékony Format mosógéllel mosok kb. 2 éve.

Nekem bevált.

2012. jún. 7. 13:47
gondolkodok,hogy vegyek.-e fehéret de nem tudom milyen.eddig arielt használtam,de anyagi okok miatt váltanom kell:(
2012. jún. 7. 13:46
Mostál már lidl.-s mosóporral?tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook