Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most vajon érez többet a kollégám és ezért kerül? fórum

Most vajon érez többet a kollégám és ezért kerül? (beszélgetős fórum)


21. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Srcrss)
dec. 22. 22:33

De legalább az alap sztori ugyanaz.

Megismerhettük a szereplőket mindkét oldalról:D

Bár lehet az sem igaz.

20. timycat (válaszként erre: 16. - Srcrss)
dec. 22. 21:45
Látod, igaza van a mainstream medianak, váltogatják a népek a nemet eszetlenül
19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Srcrss)
dec. 22. 20:56
December van. Annak is a vége felé járunk már.
18. R.Eszter (válaszként erre: 12. - Wunder)
dec. 22. 19:45

Előtte megmondtad neki, hogy neked nem tetszik, aztán megkérdezted, hogy akar-e valamit?


Szegény...szerintem, most összezavartad és nem tudja, mit gondoljon.

17. Amaunet (válaszként erre: 16. - Srcrss)
dec. 22. 18:59
Teljesen összezavarod. Már azt sem tudja, hogy fiú-e vagy lány. 🤣
16. srcrss (válaszként erre: 15. - Wunder)
dec. 22. 14:49
Szeptemberben férfi voltál.
15. wunder (válaszként erre: 14. - Srcrss)
dec. 22. 14:30
14. srcrss (válaszként erre: 12. - Wunder)
dec. 22. 14:19
Te nő vagy, vagy férfi?
13. srcrss (válaszként erre: 11. - Wunder)
dec. 22. 14:03
Csupán kellemetlen helyzetbe akartad hozni? Miért? Majd gyere vissza sírni, hogy nem kellesz senkinek.
12. wunder
dec. 22. 13:57
Amúgy engem abszolút nem vonz ez a férfi ezt előtte meg is mondtam neki..akkor lehet csak ő is ezért mondta?
11. wunder (válaszként erre: 10. - Prokoppeva)
dec. 22. 13:55
Nagyon kedvesen mosolyogva kérdeztem valamit de abszolút nem akarok tőle semmit mert nagyon nem az esetem
10. prokoppeva (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 13:25

Ó, hát nem számonkérő hangsúllyal kellett volna feltenned neki ezt a kérdést, hanem csábosan, mosolyogva! Nagyon nem mindegy a tálalás! Tök más mögöttes jelentése lesz ugyanannak a kérdésnek!


Ha számonkérő hangsúllyal kérdezed, akkor megijed, hogy talán épp most akarod feljelenteni kexuális zaklatásért és rögtön átmegy tagadó, védekező módba. De ha mondjuk sejtelmesen mosolyogva kérdezed szóról szóra ugyanezt a kérdést, miközben rebegteted a szempilláidat, akkor máris visz a félreeső fénymásoló helységbe, foggal letépi a harisnyád és ellátja a bajod. Ééérted! :-)

9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 13:03

Tipikus.

Általában a kedves, érdeklődő férfiakat félreértik.

8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 12:16
Lehet, hogy egy barátot vesztettél el. Miért gondolja sok nő, hogy ha hellyel kínálják, neki már le kell feküdni?:(((
7. srcrss (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 11:57
Hülyeség volt részedről.
6. Enissa (válaszként erre: 5. - Enissa)
dec. 22. 10:43
Hozzáteszem, örülj neki, ha olyan, aki nem pofázza tele a munkahelyet, és röhögnek rajtad a hátad mögött, mert gyakran megesik az ilyen is.
dec. 22. 10:39

"a férfi utána teljesen zavarba jött és hogy hogy gondolom ezt, mert ilyen érzés nem volt benne,"


Komolyan ez nem egy troll kérdés? Mit akarhat? Szerinted minden pasi olyan, ha felkínálod magad a tálcán, vesz is belőled? Nem, nm mindenki olyan, főleg munkahelyen kellemetlen az ilyen.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 08:48
Mi még a kérdés? Teljesen logikus, hogy távolságot tart. Benézted, nem akar veled párkapcsolatot, de még egy kufircot sem. Van ilyen, lépj tovább.
3. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 08:30
De ha még meg is mondta, hogy félreértetted, akkor hogy jutsz arra a következtetésre, hogy akkor lehet azért kerül, mert mégis bejössz neki? 😅 Ebből amit leírtál, nyilvánvalóan azért kerül, mert kellemetlen a helyzet.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Wunder)
dec. 22. 08:26
Akkor ezt tényleg benézted szerintem.
dec. 22. 08:23

Jött egy új kollégám egy másik osztályról, a férfi tök kedves volt velem az utóbbi időben, segített mindenben, meghívott kávéra, sokat így rám nézett, bármi baj volt segített nekem, nagyon sokat érdeklődött, hogy mi van velem, biztos voltam hogy többet érez irántam, ezért egyik nap odamentem, és megkérdeztem hogy azért vagy ilyen kedves velem mert többet szeretnél tőlem...

Ezt a férfi utána teljesen zavarba jött és hogy hogy gondolom ezt, mert ilyen érzés nem volt benne, ő csak egyszerűen szimpatikusnak talál... azóta valóban kevesebbet van velem, szinte rám sem néz kétlépés távolságot tart...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook