Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság extrákkal, vajon többet érez? fórum

Barátság extrákkal, vajon többet érez? (beszélgetős fórum)


22. Érdekes73 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 23:59
Ez inkább haverság nem barátság szerintem. Nem sok értelme van az érzelmek nélküli szeretősdinek se ilyen fiatalon.
2020. szept. 3. 19:43

Hát szerintem nem sok értelme van az ilyen barátság extrákkal kapcsolatoknak, én is átéltem egy hasonlót pár éve. Nálunk sem lett szerelem egyik fél részéről sem, mondjuk mi szexig el sem jutottunk, csak csókig és pettingig.

Azóta ő már más pasikkal találkozgat, én is más nőkkel próbálok ismerkedni, de néha még mindig beszélgetünk egymással a neten, hogy éppen hogy vagyunk.

Én sem igazán akartam többet tőle, ő se tőlem, és ha te sem szeretnél többet ettől a pasitól, akkor szerintem te se folytasd inkább vele.

Hiszen ahogy írod, ő sem akar többet tőled.

Kíváncsi leszek, hogy holnap megmondod-e neki, hogy be szeretnéd fejezni vele.

20. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 19:34
Úgy legyen!
2020. szept. 3. 19:29

Hát én végig gondoltam tényleg, és én nem hiszem hogy többet akarnék. Több ok szól amellett, hogy nem.

Igazából csak nem tudtam hovatenni a viselkedését. Többször voltunk úgy együtt, és sosem viselkedett eddig úgy.

Ezért kérdeztem rá nála.

Pl most is beszéltünk arról, hogy tesóm haverja mondta ma anyának, hogy milyen szép mosolygós vagyok, és hogy kivagyok virulva, erre hogy sz.pj.n lovat kivirulva.. kérdeztem mire fel, hát hogy csak úgy mondja

Itt nem értem minek kellett bunkóskodni.

De holnap ugyis találkozunk és szerintem megmondom neki, hogy nem akarom folytatni ezt az egészet. :)

2020. szept. 3. 18:52
Bizzunk benne, de azt majd ő mondja meg, nem mi.
17. New(l)
2020. szept. 3. 18:15

Barátság extrákhoz hideg fej szükségeltetik, különben jönnek a bonyodalmak.

Én úgy érzem, nem kell neked feltétlenül többre, de balzsamozná az egódat, ha ő továbbgondolná.

16. pteri
2020. szept. 3. 17:42
Sose tudhatod a másik mit gondol. Egyszer én is belesodródtam egy ilyenbe, mindketten egyedül,barátok voltunk,stb. Aztàn èn tènyleg nem szerettem bele. Nem is "cukiskodtam" soha. Ő meg állandóan nyomult, úgy kezelt,mintha hozzàtartoznèk. Alig tudtam lerázni. Amikor megkérdeztem, hogy mièrt ragadzkodik egy ilyen kapcsolathoz, amiben nincs is szerelem, olyanokat mondott, hogy : nem szeret,de megszokott, meg lehet, mással rosszabb lenne.
15. unom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 16:38

Nekem is az az érzésem, hogy te akarnál többet.

Ő világosan megmondta, hogy ennyi, te nem tudod elfogadni.

14. 71ddaa07fa (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 16:37
A nyájat? Vagy nem azt tereli?
2020. szept. 3. 16:35
Próbáltam vele beszélni, de terel és ràmforditja
2020. szept. 3. 15:21

Gondolom az, hogy vele beszéld ezt meg őszintén, szóba se jöhet.


Akkor meg ugyan mi értelme itt azon kattogni, hogy a pasi mit érez/gondol...


Hát bakker csak ő tudja.

11. globus
2020. szept. 3. 15:08

"Tegnap rákérdeztem, és mondta, hogy csak barátok vagyunk, és ha én étzek többet, akkor hagyjuk abba. Ő nem érez csak cuki."


Valamirevaló kapcsolat nem úgy működik, hogy csináljuk fagyosan, és majd ha kezd jó lenni, abbahagyjuk.

Gyerekeszűek vagytok mindketten, tűzzel játszatok. Sírni fogsz végül, de ne legyen igazam.

2020. szept. 3. 15:00

Szerintem is csak a szexre kellesz neki, és ha esetleg belezúgtál, akkor inkább hagyjuk abba, mert semmi bonyodalmat nem akar. Ez tiszta és világos beszéd!

Ez a "csak barátság" és néha-néha egy kis kedvesség... ez a mézesmadzag, amit szépen be is kaptál.

Még most lépj ki ebből a barátságból, mert ha túlságosan belebonyolódsz, sokkal nehezebb lesz elszakadni tőle. Ez a barátság csak addig fog tartani, amíg új barátnő nem kerül a látószögébe.

2020. szept. 3. 14:40
Nah, mi mindenre képes egy kis utójáték, ha végre van ...
8. unom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 14:33

Ne agyalj.

Fogadd el hogy ez csak barátság, és mellé szex.

2020. szept. 3. 14:17
Akkor miért kavart fel? Ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem mindegy, hogy többet érez-e? Azt mondja hogy nem, ha ennek ellenére mégis igen, csak letagadja, de te nem akarsz tőle semmit, az akkor az ő baja 🤷‍♀️
2020. szept. 3. 14:10

Jaj én nem zúgtam bele és nem is szeretnék többet.

Csak így melléknévként tettem oda, hogy cuki.. cukin viselkedik.

Csak megbeszeltuk hogy csak az es semmi cukiskodas meg szerelmeskedes erre o kezdte ezeket

En nem simogattam tovabbra ot akkor se mikor o :) en tavolsagtartobb vagyok sokkal

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 12:30

Számomra ez a kulcsbekezdés:

"Tegnap rákérdeztem, és mondta, hogy csak barátok vagyunk, és ha én étzek többet, akkor hagyjuk abba. Ő nem érez csak cuki. De annyira másképp viselkedik. És ezbpicit felkavart."


A fickó megmondta, hogy részéről mi a helyzet, kerek perec. Mit nem lehet ezen érteni? Vonzónak tart, de nem akar veled kapcsolatot valamiért. Te meg már belezúgtál, mert kedves és néha törődik veled és erre vágysz (megjegyzem: ki nem?). De ha letojna és bunkó lenne veled, szexelnél vele? Gondolom nem. Ezt ő is sejti. Ezért kedves és megejt egy-egy kóbor gesztust, hogy fenntartsa az érdeklődésedet. Persze ő nem ígért semmit, meg is mondta, ezért nem is kérheted számon, be van biztosítva.


Amit leírtál, abból nekem ez jön le. Persze lehet, hogy nincs igazam és az is lehet, hogy változnak a dolgok. Meg az is lehet, hogy megnyerem a lottó ötöst. Bár nem vettem lottót, de akkor is.

4. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 3. 12:17

Erre szoktam mondani, hogy nő és férfi között nincs barátság, főleg, ha már extrákat is belevisz ebbe a kapcsolatba az ember.

Azaz persze létezhet, ha legalább az egyik a saját neméhez vonzódik.

2020. szept. 3. 12:15

Szerintem magadban tisztázd le előbb őszintén, hogy biztos nem érzel-e TE többet iránta. Hogyha nem, akkor ne foglalkozz vele hogy cukiskodik vagy sem... Küldd el szex után, ennyi. Mondjuk ebből az írásból úgy hangzik nekem, hogy mindkettőtöknél több van benne, csak mindketten élvezitek hogy az érzelmek "tiltottak". Vagy a pasi csak azt élvezi, hogy így nem kell hűségesnek lennie, megvan a szabadsága, de mégis van fix nő akitől megkapja a szexet, az intimitást meg a kapcsolat "kellemes részeit" amikor akarja.


Szóval az is benne van a pakliban hogy többet érez, meg az is hogy nem. A helyedben ha többet akarnék, én tuti kitálalnék és megmondanám hogy vagy hagyjuk egymást, vagy akkor legyen normális kapcsolat. Mondjuk én pont emiatt nem is tudnék ilyen barátság extrákkal szituban lenni. 🤷‍♀️

2020. szept. 3. 12:15
Szerintem ez már régen nem barátság, csak egyikőtök sem vagy valamelyikőtök nem akarja beismerni. :)
2020. szept. 3. 11:58

Sziasztok !


Van egy jó barátom 2 éve és belevágtunk ebbe a barátság extrákkal dologba.


Mindketten szétmentünk a kapcsolatunkból, aztán búfelejtő stb. Először nem akartam belemenni, mert van egy társaságunk, aztán ott mindig másképp hülyéskedett velem, mint a többi lánnyal, de mind1.


Én tényleg nem éreztem semmit, furcsa is volt, hogy nem habarodtam bele. Ezért is furcsa tőle minden, mert ő mondta, hogy barátságnál több ugye nem lehet. Elmentünk ugyanugy a barátokkal, minden okés volt. Hétfőn reggel felhív, hogy erre jár, bevigyen-e melóba? Mondom persze, elmentünk a kolléganőmért is. Aztán ő mondta, hogy sokkal másképp viselkedik velem, most mint eddig előtte. Ezzel nem is foglalkoztam úgy, de hát nem is vitt be előtte sose melóba, néha találkoztunk régebben és ennyi. Néha elhozott haza stb.


Aztán ugye aznap átjött, és hát szexeltünk és folyamat cukiskodott, szex közben cirógatta az arcom... szex után meg odabújt, simogatott, magához húzott, szorosan megölelt stb. Kérdeztem tőle, hogy ez mire fel ? Aztán azt mondta, hogy jobb lenne ha szex közben itt hagyna ?


Mondtam neki nyilván nem, de eddig is csak max nyomtunk egy csókot, elmentünk kajálni és helo. Utána folyamat csókolózni akart, és mondta mi van ebbe senki se látja. Én elkezdtem távolságtartóbb lenni inkább. Elköszönéskor is megcsókolt, eddig mindig 2 puszi


..


Fészen beszélgettünk, folyamat bókolt, hogy imádja a mosolyom stb. De dumálunk ugyanugy lányokról, akik odavannak érte, dumálunk rólam, hogy értem kik vannak oda, és pl ha én hozok fel valakit, akkor mindig kérdezi, hogy hogy viszonyulok, mondtam hogy sehogy, és utána azt monsta, hogy az jó, ha nem bír magával majd ő bemutatkozik neki. Meg múltkor hazavitt az exem (vele jóba maradtunk), és hogy engem ne furikázzon részegen, mert majd rámmászik én meg hagyom mert ittas voltam...


Tegnap rákérdeztem, és mondta, hogy csak barátok vagyunk, és ha én étzek többet, akkor hagyjuk abba. Ő nem érez csak cuki. De annyira másképp viselkedik. És ezbpicit felkavart.


Tegnap pl felhívott, hogy hozzon-e nekem vagy a kolléganőmnek valamit, meg leher egybpuszi is belefér. Sose csinált ilyet.


Plusz kérdeztem tőle, hogy akar-e egyiknap elugrani kajálni a mekibe és mondta, hogy nem tudja hogy jó ötletet, mert így születnek érzelmek... fura nagyon és rákérdezek, nem mond semmit..

Ha nem keresem, akkor ír.



23/N, 26/F

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook