Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most bárki lehet hollywoodi sztár! fórum

Most bárki lehet hollywoodi sztár! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most bárki lehet hollywoodi sztár!

2010. febr. 15. 20:57

Sziasztok!

Én évek óta hordom a CIBA kontaklencséjét... nagyon szeretem!

Igaz, alapjáratban nagyon zöld a szemem, erre van a zöldes lencse -> napfényben olyan vagyok mint a világító szemű macska :))) Brutális! Mondhatom, hogy ez a "védjegyem", én lettem a zöldszemű doktornéni... Viszont évek óta jól látok. És csak azért, hogy ne legyen olyan feltűnő a zöld szemem, nem váltok barnára vagy kékre.

Viszont mindenkinek aki szemüveges, ajánlom, hogy legalább egyszer próbálja ki a lencsét. Mai árakat nézve lassan nem drágább mint a szemüveg. És sokkal kényelmesebb!

Eszter

2010. febr. 13. 11:07

Sziasztok

én szeretnék alkalom szerüen bounty kék kontak lencsét de szemüveget hordok -1 st.ez befolyásolja valamiben a dolgot? hol lelehet alkalomszerű lencsét kapni? illetve mennyiért? köszönöm előre is :) szép napot

4. fecsó (válaszként erre: 3. - 82a31ed4c7)
2010. jan. 19. 21:21

Hány éves a gyerkőc?


De mielőtt bármit is választanátok elsőként a szemészorvos/kontaktológust kell felkeresni.


Minél hosszabb ideig viselhető a lencse, annál keményebb anyagból kell gyártani és persze a viselése annál kényelmetlenebb lehet. A lágy lencséket, mint a havi cserélésű lencséket azért kedvelik jobban a lencsések.


A leghigiénikusabb választás pedig a napi lencse, amivel nincsen semmi pepecselés, tisztogatás. Mindennap steril lencsét hordhat a gyerkőc.


Még egyszer a legfontosabb az orvoshoz elmenni.

2010. jan. 19. 06:58
A gyerekemnek épp most írtak fel új szemüveget, és ő már egy ideje ez helyett kontaktlencsét szeretne, de nem olyat amit havonta kell kicserélni. Van olyan lehetőség, hogy 1-2 évente kell cserélni? És mennyi az ára?
2010. jan. 14. 09:07

Mi mindig innen rendeljük a lencsét a páromnak, nagyon korrekt cég.

Szerintem kipróbálom a színes lencsét, nagyon tetszik:-) Bár én nem tudnék a szememben matatni..ez visszatart kicsit, mert nem lenne merszem betenni, kivenni.

2010. jan. 13. 17:30
Tudta, hogy számos híresség visel előszeretettel színes kontaktlencsét? Hollywoodban szinte mindennapos viseletnek számít: a sztárok a ruhájukhoz illő szemszínt választanak, amikor megjelennek valahol. S bár itthon is sokan viselnének a szemük színét kiemelő vagy éppen megváltoztató lencsét, ám áruk miatt kevesen engedhetik meg maguknak ezt a luxust.

Ugrás a teljes írásra: Most bárki lehet hollywoodi sztár!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook