Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehet középhosszú hajból Hollywood-i hullámos fürtöket varázsolni? fórum

Hogy lehet középhosszú hajból Hollywood-i hullámos fürtöket varázsolni? (beszélgetős fórum)


22. caffi (válaszként erre: 20. - Tempest)
2010. jún. 12. 10:46
Sok sikert!!Csini legyél:))))
21. Tempest (válaszként erre: 19. - Caffi)
2010. jún. 12. 10:35
Na az én csavaróm is ilyen, csak nem tömör a közepe és nem főzős.
20. Tempest (válaszként erre: 18. - Caffi)
2010. jún. 12. 10:26

Mindjárt megyek hajat mosni és próbálkozok, délután jelenésem van.

Köszi

19. caffi (válaszként erre: 18. - Caffi)
2010. jún. 12. 10:14
67-es kép,a "mert meg ígértem"-naplóban....
18. caffi (válaszként erre: 16. - Tempest)
2010. jún. 12. 10:12

Naaa az enyém is hasonló....nem töri meg a hajat ha nem a hajtőnél szorítod le.....Én mindent hátra/befele csavarok....csak a fülemnél az első tincset előre...

Kb mint a hüvelyk ujjam,olyan a vastag és a vékony mint a kisujjam!Mindjárt megnézem a naplómban h hányas bejegyzésnél van róla fotó....

2010. jún. 12. 08:16
valaki próbálta már az IMETEK BELISSIMA hajvasaló-hajsütőt ?
16. Tempest (válaszként erre: 15. - Caffi)
2010. jún. 12. 08:07

Érthető, már "csak" annyit, hogy milyen vastag a csavaró, és mivel rögzited, az enyém olyan hogy van a csavarónak egy "héja" amit ráteszek, de ez nagyon megtöri a hajat, és amikor kiveszem látszik a helye a hajban, hogy ott volt rögzítve.

És még egy kérdés merrefelé kell csavarni, gondolom a fejtetőn hátra végig?? És oldalt szintén hátra , vagy lefele??

15. caffi (válaszként erre: 14. - Tempest)
2010. jún. 11. 23:49

Hááát ez egy régifajta hajcsavaró(a mert meg igértem naplóban van róla kép)még a Lengyel piacon vettem!Tömör műanyag a közepében valamilyen folyadék van.....egy fazék vízben kell felforralni....száraz hajat becsavarni...10-15perc múlva ki lehet venni:)(én se bírnék csavarral aludni)....a töve azért nem göndör mert alá szoktam minden tincsnek tupirozni mikor veszem ki a csavarokat egyenként....fújok a tövébe egy kis lakkot....aztán a mosdókagyló szélére kinyomott fajhabba mártom az újaimat és szedem szét 3-4 tincsre ami egy csavaron volt!

Érthető?....ha nem kérdezz nyugodtan:)

14. Tempest (válaszként erre: 12. - Caffi)
2010. jún. 11. 20:40

Néztem a hajadról a képet, tényleg jó, hogyan teszed a csavarót, hogy nem teljesen a tövétől hullámos. Nem tekered fel teljesen, és milyen irányba, és kb. hányat, szóval milyen vastagot? És azt a tüskés felületüt, mert az nekem mindig kitépi a hajam mikor kiveszem. És mennyi időt kell minimum benne lenni, mert én nem tudok benne aludni??

Huh, szóval , hogy csinálod :)))

13. Veronika27 (válaszként erre: 11. - NataliaWeiss)
2010. jún. 11. 20:37

Köszönöm szépen! :))

Milyen vasalód van?

Az enyém se egy vékony éppen, de nem a vastag fajta. Olyannal nem tudom, lehet-e ilyet csinálni.


A csavaró is jó, de nem olyannak, akinek vastag szálú meg sok haja van, mint nekem. Kipróbáltuk esküvő előtt a fodrásszal és úgy néztem ki, mint egy oroszlán:D Eszméletlen nagy fejem lett tőle. Amúgy szép lett volna, csak nem az én hajammal :)

12. caffi (válaszként erre: 1. - Hancsi90)
2010. jún. 11. 17:26
Szia!Én hajcsavarokkal csinálom....és mikor kiszedem....nem fésülőm át....csak habbal tincsekre szedem és kész:).....valahol a krea naplómban van is kép....jó tartós és szép:)
11. NataliaWeiss (válaszként erre: 10. - Veronika27)
2010. jún. 11. 10:49
Megnéztem az esküvői linket. Hát olyan jó volt nézegetni:) Először is gratulálni szeretnék nektek és sok boldogságot kívánni. Nagyon aranyosak vagytok. Olyan szépen meg van csinálva ez a blog, szinte minden le van írva és ez egy gyönyörű emlék marad és meglesz írásos formában is:) Csak gratulálni tudok hozzá. Tényleg nagyon szép a hajad is, na megpróbálom én is becsavarni, de nekem kicsit vastag a hajvasalóm, nem tudom, hogy sikerülhet-e vele.
10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - NataliaWeiss)
2010. jún. 11. 10:24

Igen, nagyon egyszerű. De nem kell rátekerni, csak belefogod és megforgatod a vasalót, úgy kevésbé töri.

Nézd meg az esküvői naplóm, ott is hajvasalóval készült a menyasszonyi frizurám.

Még növesztem én is, aztán szeretném úgy hordani néha.

9. NataliaWeiss (válaszként erre: 8. - Veronika27)
2010. jún. 11. 10:20
aztán rátekered a hajadat? Nekem is mutatta a fodrász, de nekem nem sikerül:( hogy csinálod?
2010. jún. 11. 10:11

Hajvasalóval gyönyörű hullámokat lehet csinálni.

Én előtte ki szoktam húzni símára, hogy a felülete szép fényes legyen.

Én nem szeretem a hajhabot, az én hajam kemény lesz tőle.

2010. jún. 11. 09:07
Nekem is középhosszú hajam van és most egy új frizurát csináltam magamnak, szerintem tök jó. A lényege, hogy elöl és oldalt kifele kell göndöríteni, hátul meg befele, fejtetőn tupírozni kicsit, lakk és kész. Én úgy szoktam tartós hullámot csináni, hogy göndörítés előtt rakok rá lakkot vagy folyékony hajrögzítőt.
6. hancsi90 (válaszként erre: 4. - NataliaWeiss)
2010. jún. 11. 08:58
Olyan amilyen a sztároknak szokott általában lenni, olyan szép hullámos. Azt középhosszú hajból is meg lehet csinálni?
2010. jún. 11. 08:56
és használtok valamilyen hajhabot vagy ilyesmit?
2010. jún. 11. 08:56
Konkrétan milyen hollywoodi frizurára gondolsz? Hogy érted, hogy hollywoodi?
2010. jún. 11. 08:45
kétlem, hogy házilag hollywoodi eredményeket lehetne elérni. amúgy hajsütővas vagy csavarók.
2010. jún. 11. 08:44
Hajsütővassal vagy csavaróval.
2010. jún. 11. 08:42
Hogy lehet középhosszú hajból Hollywood-i hullámos fürtöket varázsolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook