Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosáskor rózsaszín lett a fehér ruha, van valami praktika a fehérítésre? fórum

Mosáskor rózsaszín lett a fehér ruha, van valami praktika a fehérítésre? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 7. 18:45
Én jó sok Ariel mosóporral szoktam őket kifőzni (lehet mosógépben is, de ha csak egy darab van pl. melegítesz egy nagylébosban vizet, bele a mosópor és a ruha, és keverget egy darabig, főz--nem kel állandóan kevergetni. ) Persz ez magas hőfokon nem mosható ruháknál nem működik. És igen, a műszálas anyagből nem honném, hogy bármilyen praktikával ki lehetne szedni az elszíneződést. . Nekem a hypo sosem jött be , inkább csak totál elsárgította méga cuccot.
2014. febr. 7. 18:30
Szódabikarbónával áztatással, és Ariel folyékony folttisztító mosószerrel. Jól bedörzsölni vele és hagyni állni egy éjszakát. Aztán kimosva valamilyen fehér ruhához való mosószerrel.
2014. febr. 5. 23:56
Nekem világoskék bodykat sikerűlt gyártanom. Meg is száradt kéken,újra hordták is a fiúk,majd a következő mosásnál jó adag mosószódát és domestost raktam a gépbe,és főzőre raktam. Újra fehérek a bodyk:-)!
2014. febr. 5. 14:21

Nekem ami rózsaszínű lett eddig, az is maradt!:(

De "venissel"próbálkozhatsz, vagy esetleg erős hipóval, de az tényleg drasztikus és tarka is maradhat utána, úgy hogy nem ajánlom.

5. Zsú1965 (válaszként erre: 3. - Tótágas)
2014. febr. 5. 14:04
Én színfogóval újra mostam még száradás előtt, és kiszedte. Fehérítőt nem tettem hozzá.
2014. febr. 5. 13:58
Jártam így már halványsárgával(nagyon szép lett:)) és rózsaszínnel is.Ha műszálas akkor biztosan úgy marad.A hypózhatót meg lehet próbálni fehéríteni.Nekem nem használt.
2014. febr. 5. 13:53
Probáld meg elkülönítve színfogó papírral és egy kis fehérítővel újra kimosni.
2014. febr. 5. 13:45
Fogadd el őket rózsaszínnek!
2014. febr. 5. 13:40
Feherbol rozsaszinne valt ruhak visszaszinezesere mik az eselyek es praktikak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook