Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Montenegró fórum

Montenegró (beszélgetős fórum)


2017. júl. 12. 18:17

Kedves Utazók!

Betegség miatt felszabadult Kotorban 2017.07.24-29. között egy apartman, 2 felnőtt és 2 gyerek számára foglaltuk le.100€ foglalót fizettünk, melynek felét elengedve 275€ lenne összesen a szállás Kotori öbölben, közvetlenül a vízparton. Ha esetleg valakit érdekel, kérem jelezze! td2133@gmail.com

11. ogiro (válaszként erre: 9. - Mazsinka)
2015. febr. 4. 13:01
Főleg nyáron, Budva olyan mint nálunk Siófok, mintha egész montenegró péntek, szombat vasárnap ott lenne... Na olyankor tényleg brutális a tömeg.
2015. febr. 4. 11:44
Köszönöm mindenkinek!
2015. febr. 3. 14:54
Én nem javasolnám Budvát, szerintem túlzsúfolt.
2015. febr. 3. 14:36
Apukamek tavaly nyaron voltak ugyan de gyonyoru hely azt mondtak:-)
7. kisvárosi (válaszként erre: 6. - Tuksika)
2015. febr. 3. 08:30
Köszönöm!
6. Tuksika (válaszként erre: 5. - Tuksika)
2015. febr. 3. 08:21
Ennek ellenére szívből ajánlom! :) Nagyon jó kis hely.
2015. febr. 3. 08:20
Mi is Budván voltunk tavaly, de pöccre pontosan szeptember 1-től jött az eső és a hűvösebb... Nem nagyon tudtuk strandolni... :/
4. kisvárosi (válaszként erre: 2. - Ogiro)
2015. febr. 3. 07:46
Köszönöm.
3. ogiro (válaszként erre: 1. - Kisvárosi)
2015. febr. 3. 07:40
Ja és németül, angolul mindenki tud, és nincs olyan gyenge orosz nyelvtudás amit ne értenének meg.
2. ogiro (válaszként erre: 1. - Kisvárosi)
2015. febr. 3. 07:38
Én öt éve voltam csodálatos. Igaz nyáron, de végigjártuk a kotori öböltől le az albán határig két héten keresztül. Akkor annyira olcsó volt, hogy amikor fizetni kellett, úgy voltunk, mint a régi ikea reklámban amikor elmenekülnek, mert azt hiszik kevesebbet számoltak... A közzbiztonság, nagyon jó, minden autó lehúzott ablakokkal parkol, hogy ne forrósodjon fel nagyon a belseje... Budvát javaslom, onnét lehet kirándulgatni, úgy 15 kilométeren belül csodás partok vannak. Maga Budva elég zsúfolt, de sok a szórakozóhely, jól lehet bulizni is.
2015. febr. 3. 07:31

Sziasztok!

Meg szeretném kérdezni,hogy nyaralt-e valaki közületek mostanában Montenegróban Buljaricán? Az érdekelne érdemes-e odamenni szeptember közepén?Aki volt ebben az időpontban mit tapasztalt,milyenek az időjárási viszonyok?Kellemes hőmérsékletű még a tenger?lehet még fürödni? Azt is tudni szeretném milyen árak vannak?Üzeletekben,büfékben,esetleg éttermekben?

Köszönöm!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook