Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel takarítod a tuskabin üvegét, hogy szép legyen? fórum

Mivel takarítod a tuskabin üvegét, hogy szép legyen? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 28. 19:46
Kalapáccsal :) csak viccelek,látom már úgy is régi a forum,de ecet,és a vízkőoldó is jó :)
2009. júl. 8. 10:02
kevés mosogatószer és ecet
2009. júl. 8. 06:20
Vízkőoldóval.
2009. júl. 7. 18:34
Én a héten próbáltam ki citromsav porral, nagyon jól lehozta a vízkövet, vízzel kell vegyíteni a port. máskor is ezzel fogok sztem, nem büdös, semmi szaga.
2009. júl. 7. 18:22

Szia!


Én hetente tisztítom fürdőszobai L.O.C.val és naponta pedig a napi zuhanytisztítót spriccelem rá zuhanyzás után. Ezt vagy rögtön, vagy a következõ zuhanyozással leöblítem.Véd a foltok és a vízkõlerakódások ellen. Nem marad homályos réteg utána és nem csíkozódik. Ezek amway termékek és nem drágák. fél liter 388 Ft-ra jön ki

2009. júl. 7. 18:21

mivel en vagyok otthon a felelose es pont meglattam ezt a topikot:

van egy olyan szer amire az van irva hogy peneszolo, egy pumpas spray zold flakonban. en az obiban vettem.

ez egy erosen kloros valami, minden szerves anyagot leol a kabinrol, a csempekrol a fugabol. nagyon hatekony de szerves anyagra ne menjen, szovetet ne erjen, es probat kell csinalni a fem reszeken mert a rezet megmarhatja (vagy a felpattogzott serult kromozasu cuccokat).

lehet egyebkent hasznalni peneszes falhoz is (persze meszelt vagy diszperziteshez), es szonyegre nehogy ramenjen.

2009. júl. 7. 18:19

Szia!

Ecettel! És gyönyörű lesz!!!

2009. júl. 7. 17:57
Mivel takarítod a tuskabin üvegét, hogy szép legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook