Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel lehet a peteérést elöbbre hozni, vagy elöbb is egy peteérést "beiktatni"? fórum

Mivel lehet a peteérést elöbbre hozni, vagy elöbb is egy peteérést "beiktatni"? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. csilla80 (válaszként erre: 5. - Bekomi)
2010. jún. 21. 14:34

Koszonom! Nekem is vannak ilyen gondjaim,sajnos!!!


De ilyen kerdest,hogy mivel lehet elobbre hozni,meg beiktatni egy peteerest,ide mar komoly kockafejnek kell lenni!!!


A peteeres serkentes,az teljesen mas dolog,az a peteerest segiti,nem elobbrehozza es nem beiktatja!

11. 5819723512 (válaszként erre: 9. - Leona79)
2010. jún. 21. 14:27

Pedig lehetséges egy cikluson belül is több peteérés. Ahogy az is előfordul, hogy nem félidőben van, hanem a ciklus elején vagy végén...

A legújabb kutatások erre utalnak, orvos mondta.

2010. jún. 21. 14:26

Miért kell előre hozni?


Extra peteérésről már én is hallottam, hogy orgazmus hatására lehetséges. :)

9. Leona79 (válaszként erre: 3. - 6f7760b318)
2010. jún. 21. 14:21
Igazad van, én is így tudom. Szerintem sincs olyan, hogy 1 ciklusban több időpontban peteérés. A closty több petét is beérlel, de a ciklusnak közel ugyanazon napjain. Vagy kevesebb napig tartson egy ciklus? Olyan gyógyszerről meg még nem hallottam.
2010. jún. 21. 14:20

Bekomi köszönöm erröl a gyogyszerröl több forumba olvastam, akkor ezek szerint csak nem rossz cucc.

Csilla te drága gyöngyszem: Ha valamit te hülye kérdésnek gondolsz, az attol nem biztos hogy az. Ha ilyenröl nem hallottál nézz utána, létezik spontán peteérés amit elö lehet idézni gyogyszerrel vagy gyogy növényekkel, söt akár orgazmustol is lehet. Csak épp nem szeretném a véletlenre bizni és ezért kérdem hogy elöbbre hozni, vagy még egy peteérést stimulálni. Egyébként ha hülye kérdés akkor nem kell kommentelni.


A többieknek köszönöm a tanácsokat és további ötletek felé is nyitott vagyok.

2010. jún. 21. 14:18
A cickafark tea fitoösztrogéneket tartalmaz, peteérést serkentő hatású! Napi egy-két csészével kell inni a ciklus első felében!
6. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 21. 14:16

Kívülről adott hormonnal.

Miért nem a nőgyógyászod kérdezed meg?

5. Bekomi (válaszként erre: 2. - Csilla80)
2010. jún. 21. 14:15

Nem értelmetlen a kérdés.

Ha neked lett volna ilyen gondod, akkor neked sem lenne az. Sok nő van úgy akinek szüksége van a peteérés serkentésre is.

4. Bekomi (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. jún. 21. 14:14

Szia! Én Clostilbegyt tbl szedtem, ez serkenti a peteérést, akár több pete is megérhet, illetve volt úgy hogy már a 11.-12. napon megvolt a tüszőrepedésem a 14.-15. nap helyett.

De ezt a doki írhatja csak fel.

2010. jún. 21. 14:14
SEMMIVEL. Hormoninjekciókkal rá lehet segíteni, de előrébb hozni nem tudod!
2010. jún. 21. 14:12
Na,ilyen ertelmetlen kerdest is reg olvastam!
2010. jún. 21. 14:11
Mivel lehet a peteérést elöbbre hozni, vagy elöbb is egy peteérést "beiktatni"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook