Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok ajánlani egy jó programot, amivel slide showt tudnék készíteni? Képek, zenével aláfestve + szöveget beiktatni..stb. fórum

Tudnátok ajánlani egy jó programot, amivel slide showt tudnék készíteni? Képek, zenével aláfestve + szöveget beiktatni..stb. (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 31. 15:43

Nem tudom, milyenre gondolsz pontosan, de esetleg próbáld ki ezt: prezi.com

Klasszisokkal jobb, mint a ppoint, bár egy kicsit időigényesebb.

Az "művet" le is tudod tölteni végül, ha készen van.

2010. okt. 31. 13:28
www.szoftverbazis.hu
7. J.B.
2010. okt. 31. 12:27
Powerpoint? Képek váltására, zenével pont elég...
2010. okt. 31. 09:50
persze, tudom, jobb lenne kipróbált recepttel dolgozni... :)
5. Basset (válaszként erre: 4. - Your Muse)
2010. okt. 31. 09:49
szerintem keress rá neten direkt így. elég sok jó program van...
4. Your Muse (válaszként erre: 3. - Basset)
2010. okt. 31. 09:42
hihi semmi gond :) megértettem. azt használtam már én is :) de nem lehet szöveget is beraki..tudod hogy olyan szépen beússzon a képhez:P (sokat kérek?:D)
2010. okt. 31. 09:35
látod, még gépelni sem tudok... Bocsi... el kellett volna olvasnom, mielőtt felrakom... :S
2010. okt. 31. 09:35
Én a windows movie makerre esküszöm. nekem az nagyon bejött, mert számításztechinaki analfabéta vagyok és ahlálegyszerű és szuper!!!... :)
2010. okt. 31. 09:21
Valaki tudna ajánlani egy JÓ programot, amivel slide showt tudnék készÍteni? (képek zenével aláfestve) + szöveget beiktatni...amiket eddig használtam nem voltak valami eredményesek számomra :( Köszönöm előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook