Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel kellene a hennát kikeverni, hogy padlizsán lilás hajszínt kapjak? fórum

Mivel kellene a hennát kikeverni, hogy padlizsán lilás hajszínt kapjak? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 23. 20:41
Eddig a Naturtint hajfestékkel festettem 12 éve csak olyan rossz állagú lett a hajam és sokan mondják a hennáról, hogy táplálja a hajat és fényes lesz tőle, ezért akarom kipróbálni.
2018. jan. 18. 23:27
Khadi,van többféle,én utólag nagyon megbántam-nehéz kiszedni,és nekem 2 év után is van benne vörös tincs,hiába lett vagy 3-4x átfestve.
2018. jan. 18. 22:15

a természetes alapú hajszínezőknél sosem lehet fixre "kiszámolni", milyen színt érsz el a végén.

ez nagyban függ a kiinduló hajszínedtől, a haj állapotától, a henna (v más természtes anyag) minőségétől, évjáratától, származási helyétől, stb...de szerintem érdemes próbálkozni :)

2018. jan. 18. 21:05
Nekem is ez lenne a legelső próbálkozás, de egy kicsit hezitálok, hogy nem a vágyott szín jön ki majd.
2018. jan. 18. 20:37

Láttam egy videót,ott céklalevet adtak hozzá.Én is próbáltam,de szerintem keveset is tettem bele és az volt a legelső hennázásom,lehet,hogy azért nem sikerült olyan jól.Ez volt az a videó:


[link]

2018. jan. 18. 20:33
Segítséget szeretnék, hogy mivel kellene a hennát kikeverni, hogy padlizsán lilás hajszínt kapjak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook