Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miután 7 nap zöldség diétáztam... fórum

Miután 7 nap zöldség diétáztam... (beszélgetős fórum)


2009. febr. 15. 17:50

Sziasztok!

Probálta már valaki a zöldség diétát?

Ha igen milyen eredményekkel?

Nicky!

16. xxLady
2007. jún. 28. 20:13
Tavaly nyáron találtam a diéta leírását egy Maximában, és kipróbáltam. Én 14 napig csináltam, öt kiló ugrott le rólam.. hát.. szóval a sok zöldség rendesen kipucolt és még finoman fogalmaztam:)). Viszont utána visszatértem az Atkinshez - és ennek ellenére, két kiló azonnal visszakúszot. Úgyhogy akkor Atkinssel szinte ugyanonnan indultam.
15. Droma
2007. jún. 28. 20:05

Én elkezdtem.De a 3. napon olyan rosszul voltam,hogy nem bírtam tovább csinálni.Hiába,nem nekem való ez a sok zöldség.:)

De minden elismerésem azoké,akik ezt meg tudják csinálni.

14. Teráz
2007. jún. 28. 19:57
Én éhen halnék !
13. kisgé (válaszként erre: 9. - :Zsuzsi:)
2006. máj. 4. 11:34

Szia Zsuzsi!!!!


Már de rég láttalak!


Köszi a gratulációt! 4 kg? Hát honnan fogysz már??? Jól birod? Mi lett a poros diétával?


Jól vagyok, köszi, teljesen kivirultam, sportolok, diétázam, pörgök. Talizzunk már valamikor!

12. kisgé (válaszként erre: 8. - Manon)
2006. máj. 4. 11:33

Szió!


Akkor az tuti úgy, maradj ennél!:)

11. Manon (válaszként erre: 10. - 93a74b44ea)
2006. máj. 4. 08:28

Én is kipróbáltam! a gyros az isteni fini volt! nekem kicsit furi volt a tk hambuci.

Hát igen az árakon én is kibuktam egy kicsit!

10. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - :Zsuzsi:)
2006. máj. 3. 21:30

Voltam az Update kajáldában.

Isteni finomak a kaják,én pizzaszeletet és hamburgert ettem. Update1-esek!

Csak az árak...

Nem egy átlag pénztárcának valók,legalábbis napi gyakorisággal biztos nem.

2006. máj. 3. 17:03

Sziasztok,

gratula, hogy végigcsináltátok. :)

tegnap láttam a Moszkva téren, megnyitott a Norbi update étterem. Nagyon durva, nem?


Kisgé, mizújság Veled? hogy vagy?

én átnyergeltem 90 napos diétára, most már több, mint 1 hónapja csinálom, és lement 4 kg. :)

bár az utóbbi 1 hétbe stagnálok.

8. Manon (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2006. máj. 3. 16:21
Nagyon ritkán reggelire 2-est, de inkább csak 1-es ételeket. Jó mert elég sok étel 1-es amit szeretek!:)
7. kisgé (válaszként erre: 6. - Manon)
2006. máj. 3. 15:53

Én is ezt tapasztaltam, tök jó!!!!!:)))

Na és 2,3-ast is eszel?

2006. máj. 3. 11:41

Halihó!

A szombati befejező nap után folytatom a Norbimat, de nem sok kajcsit kivánok!

Néha már a hasam jelez mikor még aznap nem kapott kaját, hogy halihó ideje lenne enni nem gondolod!

2006. máj. 3. 11:04
Szóval, én a zöldség diétám után SBD első szakaszt folytattam egy hétig: nuku ch, csak sovány tejtermék, husi, zöldségek, olajos magvak. Tegnap elkezdtem már tk kenyeret enni, mert az emésztésem megállt, biztos hiányzott a szervezetemnek. Nekem nem annyira, én megvoltam most nélküle. Azért jó a zöldségest végig csinálni, mert nekem legalább is az étvágyam csökkent, az akaraterőm pedig nőtt. :))
4. kisgé (válaszként erre: 3. - Moxy)
2006. máj. 3. 11:02

Szia!


Bocsi, most láttam, hogy írtál. 62 kg vagyok a sokat mutató mérlegemen és 1 kilót fogytam. Szerintem nem volt nehéz végigcsinálni, bár ez elhatározás kérdése.:) 58 kg akarok lenni, az már nekem tuti, mert akkor minden más mérlegen 56 kg leszek és az még tutibb.

3. moxy
2006. ápr. 26. 20:24

mennyit fogytal az egy het alatt?

egyebkent tenyleg csodallak,hogy kitartottal?

hany kilo vagy amugy?

2006. ápr. 24. 13:48
Szóval én csütrötöktől már ismét SBD szerint fogok étkezni, 1 nap egyszer engedélyezett kis ch-val. Amúgy végre eszem túrót, husikát, sajtot, joghurtot.....Szerintem 6 hét és elérem a kívánt súlyomat. Emellé sokat mozgok ám!:)))
2006. ápr. 24. 09:28

Sziasztok!


Azoknak szántam, akik végig csinálták a kúrát és még tovább folytatnak valamilyen szisztéma szerint. Mert mint tudjuk, az egy hét alatt elért eredményt, kb. 2 nap alatt el lehet törölni, sőt, még jobban el lehet hízni.


Szóval, ki mit csinál utána?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook