Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől van, hogy a kisfiam hónapok óta nem tud rendesen aludni az orrdugulástól? fórum

Mitől van, hogy a kisfiam hónapok óta nem tud rendesen aludni az orrdugulástól? (tudásbázis kérdés)


9. eandi78 (válaszként erre: 7. - Mkjudit)
2013. ápr. 12. 21:32
Nálam porallergiától van ugyanez a panasz. Gyógyszert és orrspray-t kapok rá.
8. vica66 (válaszként erre: 7. - Mkjudit)
2013. ápr. 12. 14:21
Azért csináltasd meg a javasolt vizsgálatokat, biztos kiderül, mi a probléma.
2013. ápr. 12. 14:17
Voltunk már orvosnál többször ,én már régóta gyanakszom a házipor allergiára, de a háziorvos azt mondta, hogy fűtési szezon. stb. Ma a fül orr gégész is megerősített, hogy szerinte is porallergia..Tehát a következő lépés az allergia teszt. Elküldött még röntgenre is az orrmandulájával, de oda nem szívesen viszem..
2013. ápr. 12. 13:37

Nem is kérdés: fül- orr- gégész.

Orrmandulára tippelnék én is, de szakember nézze meg.

2013. ápr. 12. 11:56

ha nagy az orrmandulája, akkor csinálhatsz bármit!


Szegény gyereket miért nem vitted már el fülészhez, ha ennyire szenved?

2013. ápr. 12. 10:39

Vidd el fül orr gégészhez mert lehet az orrmandulája miatt van,vagy arcürege miatt ,vagy még esetleg allergiás valamire .

Infralámpázd vagy kamillagőzölj vele hátha az feloldja .

2013. ápr. 12. 09:16
Hallottam olyat, hogy neogranormon krémet kell beletenni, azt infra lámpával elolvasztani, hogy szétfollyon az orrjáratban. Ez segíthet, valaki már próbált?
2013. ápr. 12. 09:14
Napközben párszor kifújja az orrát(erősen tud fújni), alig jön valami belőle. Éjszaka szinte fuldoklik, mert nem kap levegőt. Orrcseppet nem használunk, mert mellékhatása van, csak a tengervizes orrspray-t. A szoba nem meleg és nem is száraz, már nem tudom mit csinálhatnék vele!?
2013. ápr. 12. 09:11
Mitől van, hogy a kisfiam hónapok óta nem tud rendesen aludni az orrdugulástól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook