Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. fórum

Mitől vagyunk önmagunk?Kutatás.. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
910. 40163fd81d (válaszként erre: 909. - C4f059c04b)
2009. ápr. 7. 16:50
Miért lenne szomorú?:)))
909. c4f059c04b (válaszként erre: 908. - 40163fd81d)
2009. ápr. 7. 16:46
Ez szomorú dolog :( Beeeeeeee
908. 40163fd81d (válaszként erre: 907. - C4f059c04b)
2009. ápr. 7. 16:41
Pontosan erről beszélek:))))
907. c4f059c04b (válaszként erre: 905. - 40163fd81d)
2009. ápr. 7. 16:36
Szerintem vagy mind birkák vagyunk, vagy senki sem bari.
906. 40163fd81d (válaszként erre: 902. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 7. 08:26
Igen ,olyan:)
905. 40163fd81d (válaszként erre: 901. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 7. 08:19

Sdaw,Sdaw,Sdaw:)))

Nem leptél meg,annyira tudtam:))


Annyira vak vagy,hogy az már fáj,komolyan:)

Figyelj apukám,Akkor egyszerűbben közelítem meg a lényeget.Tudsz szeretni?Nem .Az nem szeretet,ha elismerést ,hűséget,vagy bármit vársz cserébe,az üzlet,de ne aggódj,nem vagy egyedül,a földön kismilliárdan ,így mernek csak "szeretni".

Régi ,berögzült adok-kapok játék, nem más, mint egy jól bevált séma,az emberek pedig nem elég bátrak valóban szeretni:))


Droidok ,birkák mások,de te nem?:))

Ugyan már.Tudod sokat érzik,tudják ,hogy benne vannak a mókuskerékbe,hogy bábuként teszik a dolgukat ,de nem tudnak kiszállni,nem mernek,vagy nem akarnak,és jó okuk van rá.

Te viszont olyan vak vagy,hogy még csak észre sem veszed,tagadod,hogy egy bégető birka vagy,vagy droid ha úgy tetszik.

Nézz már egyszer őszintén magadba,mit látsz?

Egy embert ,aki tele van megrögzött szokásokkal,tipikus emberi sémákkal,tulajdonságokkal.Nagy színdarab ,vannak benne ilyen-olyan emberek,de ha távolabbról nézed ,akkor láthatsz egy kezet is ,ami mozgatja őket,téged.Rád a lázadó agresszor,forradalmár szerepét osztotta,mert olyan is kell a darabba:))

De ettől még ugyanolyan birka vagy,csak épp te képviseled az ellen pólust.

Tudod a filmek ,mesék nagyon tanulságosak,de ha jól megfigyeled egy sémára épülnek,a felépítésük szinte ugyanaz,Te vígan élsz ebben a kitalált ,mások által mozgatott világban ,avval a hittel,hogy különleges vagy,hogy többet tudsz ,mint bárki más,pedig csak annyira buta vagy,és vak,hogy még azt sem látod,hogy mindez ,csak egy jól megtervezett színjáték része:)))


Az élet egy játék,de kevesen veszik a bátorságot,hogy ,hogy azt mondják,bocs ,nekem nem kell ez a szerep,én önmagamat játszom,nem kellenek az elvek, a szabályok,a hamis illúziók ,ÉN ÖNMAGAMAT AKAROM JÁTSZANI:))


Ez a mátrix:))

Amikor tudod,hogy egy fura világ ,fura bábuja vagy,de olyan programot indítasz el amit csak akarsz magad számára,de nem veszed véresen komolyan:))


Születünk,meghalunk,hogy közötte milyen programot futtatsz ,a te döntésed,a te felelősséged,a te választásod.

2009. ápr. 6. 23:58

egy sors döntő csapás és egy eszméletlen blog

[link]


remélem innen sok mindenre fényt derítek a kis világszemléletemből!

2009. ápr. 6. 23:56
ezt meg sem érdemeltem :D
902. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 900. - 40163fd81d)
2009. ápr. 6. 23:56
jajj milyen vagy :D
901. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 897. - 40163fd81d)
2009. ápr. 6. 23:56

fata téged szerizlek :)

és nem kérted :)

ingyé van Gray-t is nagyon szerizzem és most nem sorolok fel mindenkit akit csípek innen!

marionettbábú - nem érzem annak magam! ha az lennék akkor .... na ezt a részt nem részletezem! :) de lejjebb körbe írtam :D a fellépéseket minek valljam be az tiszta pénz! és épp elég adót fizetek! Nem vagyok pesszimista, tény első sorban mindig a bibit keresem és kevesebb kockázatnál bevállalom! Ezzel nincs semmi baj! :)

És azzal se hogy te azt mondod nekem, hogy figyelj Sdaw te balf... vedd már észre hogy az a virág milyen szép. csak az a baj én körülötte herkás tűt láttok csikkeket és zacskót, meg energia italos dobozt! Örülnék neki ha jönne valaki aki azt mondaná te kis hülye hát ott a kuka szedjük össze dobjuk bele és lásd meg a virág szépségét! Ilyet viszont az én dolgaimmal nehéz találni magas a mérce, és kicsit meg szoktam már e pergős életet! Ha itt lenne egy szaváért feladnám, nem is erről van szó, csak utána nem igazán áll szándékomba pofára esni! :) Ezen nem tudom mi a probléma számodra vagy épp más számára, szerintem elég érthető, és elég öreg vagyok ahhoz hogy már többre vágyjak mint holmi kalandok! :)

900. 40163fd81d (válaszként erre: 899. - C4f059c04b)
2009. ápr. 6. 23:55
Nem fog:)
899. c4f059c04b (válaszként erre: 897. - 40163fd81d)
2009. ápr. 6. 21:50
Kíváncsi vagyok Sdaw válaszára, hátha meglep.
2009. ápr. 6. 21:39
....vagyis néha igen,néha szabad vagyok ,mint egy madár:)))
2009. ápr. 6. 21:32

Szóval,nem is tudom hol kezdjem,hogy ne érts félre.Sokszor érzem azt ,hogy egyáltalán nem érted vagy nem akarod érteni amit mondok,mintha pl azt mondanám neked:Sdaw,te egyáltaltalán nem vagy élelmes.

Te meg azt válaszolod erre:Oh,pedig nem is eszek sokat?!?!


Na mindegy azért csak megpróbálom és talán sikerül leírnom amit gondolok.

Én úgy érzem,a világ attól rossz és bűnös,és szörnyű,mert rossznak akarjuk látni.Az emberek attól rosszak és bűnösek és lenézhetőek,vagy droidok,mert annak akarjuk látni őket.A nők ,a szerelem attól fáj,attól rossz,atol silányak az érzések és attól bizonytalan,hogy annak akarjuk látni....és sorolhatnám:))

Ha tiszta szeretettel és szívvel tekintesz az emberekre,elvárások nélkül adod a szereteted,aki neked szimpatikus,vagy épp jó barát,vagy épp a szerelem ígérete,akkor elmúlik minden rossz,vagy bizonytalanság,vagy az attól való félelem,hisz nincs elvárás,egyszerűen csak magadnak okozol örömet avval,hogy így viszonyulsz az emberekhez ,a nőkhöz,a barátaidhoz.

Az életed a te felelősséged,tedd olyanná ,amilyenné szeretnéd,akkor válsz igazán szabaddá.

Egyenlőre benne vagy egy mókuskerékbe ,egy olyan tömegbe ,akik folyton másokat okolnak a saját életükért ,lényegtelen ,hogy te a kütyüidért hajtasz,más a gyerekeiért,más a plazmatévéét,hát nem érted?

Viszont te már derengő vagy:)))Érzed ,hogy nem kóser ez így,de az irány ,a kiút ebből rossz,bár az is lehet ,hogy elkerülhetetlen lépcső,ahhoz hogy még tovább merj lépni,vagyis ,hogy legyen bátorságod igazán megtalálnod önmagad ,azt a valakit aki végre önmagával szemben gyakorol önkritikát,keményet,lesújtót,és őszintét,ahelyett ,hogy folyton másokra mutogat,és másokkal foglalkozik.

Ha már rájöttél ,hogy marionett bábu vagy ,az már egy nagy lépés,ha arra is rájössz,hogy ugyanolyan bábu vagy mint a többi ember,az lesz a következő....és így tovább ,míg nem eljutsz egy olyan szabadság felé,amit nem is álmodtál....öhmm,legalábbis remélem,még én sem tartok ott!:)))

896. 40163fd81d (válaszként erre: 895. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 6. 20:54
Próbálom összeszedni a gondolataim,egy kis időbe telik,amíg házitündérből átvedlek filozófussá:)))))))))))...öhmmm,már ha lehet így fogalmazni:)))
2009. ápr. 6. 12:29

szép szép napot :)


Drága Fata

mond ne kímélj!!! :D

türelmes vagyok (nagy ritkán)

2009. ápr. 6. 12:12

SDAW:))

Most nem érek rá,de lenne egypár mondandóm neked,szóval türelem!:))))

893. Zizisicc (válaszként erre: 885. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 5. 23:43
:o))))))))))))))))
2009. ápr. 5. 23:40
jó éjt nektek
891. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 889. - Klenca)
2009. ápr. 5. 23:39

Sajnos én is!

itthon a tehetségeket el sem ismerik! tudsz te több világ hírű magyar zenészt (producert dj-t) akiket kint külföldön többen ismerik mint itthon?

szerintem nem!

itt jó nektek a pákóféleség


De az hogy ilyenek vannak Magyarországon mint

pl: Miss Mikey (aki már rezidens lett Londonba mert olyan jó)

ott van Ludmilla és Beatman - Europa legnagyobb breakbeat párosa és még sorolhatnám mivel igen sokat ismerek :)

Bár én irtó pici vagyok hozzájuk képest -de én is járok külföldre térkép szerint! :) Amúgy meg Magyarföldre (Eszék)!

890. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 886. - Klenca)
2009. ápr. 5. 23:35

találkozni?

nyílt utcán csak botoljunk egymásba, vagy kérdezze meg mennyi az idő, vagy időbe vegyem észre és rohanjam le! :)


hol szeretnék élni vele?

PÉCS! hazám meg nem tagadom! De valszeg az ész nyer nem lóra mint őseink hanem repcsire pattanunk és oda ahol talán kicsit jobban kijön az ember a pénzéből!

889. klenca (válaszként erre: 888. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 5. 23:34

Nem bla-bla.

Ha te a mostani városodban akarsz lakni a kedveseddel, s őt egy véletlen során valami baromi távoli városban ismered meg, máris csináltál magadnak egy kis problémát.


Zenében válogatós vagyok. NAGYON!!!

888. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 882. - Klenca)
2009. ápr. 5. 23:32

ez a blabla...

és erre van jó pár tény


- bűvös kocka

- francia kártya (Römi)

soroljam még?

amúgy ma Magyarországon nézd meg mivel vagytok táplálva Zeneipar.... :( förtelmes :'(

887. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 879. - Castellina)
2009. ápr. 5. 23:29

uhhh !

nem álomnőt várok! :)

szerelem sose - inkább csak szeretni és viszont ezt kapni! akár csak a figyelmességet, a meg becsülést és a tiszteletet! Én is csak ezt adom!

De ha ott van az a kis jujj izzad a tenyerem mert randi vele :D meg jajj vajon ez most így patent vagy ne - bár ilyet már 14 éves korom óta nem éltem meg!

én nem szabhatom meg mikor kibe leszek szerelmes... de azt igen hogy hazug képzeletbeli szerelmet nem fogok valósnak vélni! És az mellet nagyon tudok szeretni! :)

886. klenca (válaszként erre: 884. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 5. 23:26

Hol szeretnél találkozni Vele?


S utána hol szeretnél ÉLNI Vele?

885. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 878. - Zizisicc)
2009. ápr. 5. 23:24

igen :)

és mosolyt is csaltam arcodra az őszinteségemmel! :))

884. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 877. - Klenca)
2009. ápr. 5. 23:23

én ezt tom! :) és örülnék ha már itt lenne akivel együtt! :)

de majd csak meg lesz!

883. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 876. - Castellina)
2009. ápr. 5. 23:22

ez kegyetlen volt!

szakrális földrajzról hallottál már?

(én sem, az elmúlt félévben kaptam egy két ilyen kis egyetemista videót és még felhívták a figyelmem 3 ilyen videóra ami letölthető ingyen)

szerintem neked is látnod kellene! És lehet hogy érzékeled, hogy mi a "szép" a világban! én seggre ültem tőlük és a meg említett más más témák miatt is. valami eszméletlen ébresztő az ifjú egyetemistáknak!

és van alapja! :)


-

persze azért akad kellemes dolog az életben, egy esti séta a város és a holdfényében egy hölgyemény társaságában na az igen! :) és vannak ezek a kis dolgok amit úgy meg ragadok amennyire csak lehet! De sajnos a világ nem ilyen és nem ilyen út felé terelődik! Csak vedd észre! Én is még csak most ébredezem bizonyos dolgok tények alapján... (és az a szörnyű, hogy bevetem a kacsát amit anno kaptam... és el sem hittem volna soha azt hogy te úristen mi a fa... azt ne 26 évesen rá ébredek hogy hiába járok a természetbe sűrűn oly távol vagyok tőle, mint Makó Jeruzsálemtől! És még van itt még egy két ilyen dolog amitől lehidaltam, és szerintem még fogok is egy két infottól ami elém kerül!

882. klenca (válaszként erre: 880. - 3fa6a2d4ec)
2009. ápr. 5. 23:17

A munkád annyit ér, amennyit fizetnek érte, ha a legjobb vagy a szakmában is.


Ha jó helyre helyezkedsz, jó fizetés is lehet belőle.

881. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 875. - 40163fd81d)
2009. ápr. 5. 23:12
csak nem! a végén meg úgyis kiderül!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook