Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől szexis egy nő? fórum

Mitől szexis egy nő? (beszélgetős fórum)


41. szimre (válaszként erre: 37. - Castellina)
2007. febr. 27. 08:15
Hát, ha valakiben ennyi minden összejön, az -nemtől függetlenül- minden, csak nem szexis.. :DDDDDD
40. kisgé (válaszként erre: 38. - Aszpázia)
2007. febr. 27. 08:11
Önbizi a lényeg!:))))) A többi nem számít!:)))
39. kisgé (válaszként erre: 37. - Castellina)
2007. febr. 27. 08:10

Jajj, még olvasni is rossz volt!:)))) Ezt a sok tulajdonságot, ami negatív érzetet vált ki!

Na igen, senki sem tökletes!!!!!!! Ezek közül,tuti megvan pár bennem is, mindenkiben.......:)))

38. Aszpázia (válaszként erre: 37. - Castellina)
2007. febr. 27. 00:16

Ez mind igaz,de azt hiszem nincs olyan nő,aki a felsoroltak közül valamelyik rossz tulajdonsággal,vagy természet adta kincsnek nem nevezhetővel ne rendelkezne.

Nem vagyok egy nádszál,a szám is elég nagy,néha mégis bizonytalan vagyok..))Olykor nyafogok,és néha hisztis vagyok.Beszélni pedig imádok,igaz ezt külön tanították..a munkám része volt(míg eredeti szakmámban dolgoztam)de elötte és azóta is egyszerűen csak szeretek beszélni,beszélgetni:))Nem csak adó vagyok,hanem vevő is:))

Mégsem érzem magam taszítónak,önbizi az van eszerint:)))

2007. febr. 26. 20:37
Talán az is egyfajta megközelítés, ha felsorolom mi az, amitől nem: rendetlenség, piszkos külső, kellemetlen lehelet, elhanyagolt haj, testszag, szőrös lábak, ápolatlanság, rossz testtartás, beesett szemek, önbizalomhiány, passzivitás, petyhüdt test, lehangoltság, agresszivitás, túlzott soványság, túlsúly, túlzott anyagiasság, nagyszájúság, illetlen csábító magatartás, túl sok beszéd, erőszakos közeledés, túl szűk ruhák, túlöltözöttség, színlelés, panaszkodás, flörtölés hiánya, érdes személyiség, beképzeltség, kritikusság, pesszimizmus, ellenérzés a férfiakkal, közömbösség, bizonytalanság, keménység, nyafogás, ravaszság, dohányzás, ivás, körömrágás, rágógumizás, sok smink, rossz fogak, túl sok parfüm, hangosság, rossz hang(érdes), káromkodás, rossz modor, túl sok flörtölés, sok beszéd a szexről, durvaság, intelligencia hiánya, humortalanság, önzés, becstelenség, féltékenység, ragadósság, keserűség... azt hiszem ebből már tapisgálja az ember
36. kisgé (válaszként erre: 34. - Aszpázia)
2007. febr. 26. 15:12
Az idézet király és igaznak tartom, csak nem szabad pejoratívan gondolni arra a szajhára, meg el kell tudni vonatkoztatni!:)))
35. kisgé (válaszként erre: 33. - Szimre)
2007. febr. 26. 15:11

Hát köszönöm nőtársaim nevében is ezt a részletbemenő fejtegetést, és nagyon tetszik is, mert valami hasonlót vontam le férfiakkal való beszélgetésim során.

Mondjuk van, akinek ugye durvább a stílusa, vagy sokkal decensebb. Sőt, lehet beleszeretni és szexisnek tartani egy nőt, akinek műkörme van, általánosítani soha nem lehet és nem is szabad.

Szerintem az egyéniség és a kisugárzás és a hitelesség az ami a legfontosabb, nőben, férfiban........


Köszi, még egyszer!

34. Aszpázia (válaszként erre: 33. - Szimre)
2007. febr. 24. 00:46

Húú de megörültem mikor megláttam hogy nem 2 sorban fejtegeted ezt a szexis témát!

Szerintem a Nő nem parlagias szó,nekem a hölgy olyan ..."madamkás",inkább vallom magam nőnek,mint hölgynek:))

Elöző munkahelyemen én is sok pasival dolgoztam,persze a szexis nő örök téma volt.

Egyikük a szerint a szexis nő vonzereje a szemében rejtőzik,a ragyogás,az önbizalom,elégedettség..és sorolhatnám.Másikukat a duzzadt ajkak hoztak lázba,főleg ha néha megnyalja amitől nedves,és még ha vörös is..:))(de akkor oda a rúzs,tehát vagy vörös,vagy nedves,estleg mindkettő,de akkor nincs nyalogatás))

A nő,vagy ahogy Imrénk szereti,a hölgy hangja is lehet szexi.Persze nem a mesterkélt,hanem a természetes hang.

Erről jut eszembe,gyerekkoromban volt egy műsor,ami nem igazán érdekelt,talán emlékeztek rá,Fejezetek a cirkuszlexikonból,ez volt a címe,most döbbentem rá,azért néztem mert imádtam Lukács Sándor hangját..de érdekes,mennyi minden bevillan hirtelen ,pedig 100 éve volt:))

Visszatérve a nőre,szexis lehet egy nő testbeszéde..de míg az egyik beindul egy kényelmesen ülő hölgy látványától,aki picit szétteszi a lábát(Imre,szerinted az ilyen nnem is hölgy ugye?)addig a másik közönségesnek találja.


Nem tudom ki mondta,de megragadt:))

"Ha egy nőben nincs nyoma a szajhának,száraz kóró csupán"))

Ezer dolog cikázik a fejemben,de érdekel nagyon,ki mit gondol.

33. szimre
2007. febr. 23. 17:57

ad Aszpázia 20. és Kisgé 19. & 21-22. hozzászólásai

------------------------------------------------

Sziasztok,

Nos, akkor csak eljött a péntek délután is.

Röstellem az eddigi hallgatásomat, de mentségemül szolgáljon, hogy otthon nincs (és nem is akar lenni) számítógépem. A munkahelyemen (köztisztviselő vagyok: adóvégrehajtó, ügyfeles napokon meglehetős ügyfél- és telefonforgalommal) éppen elég a napi nyolc óra. Ugyanígy vagyok a rádiótelefonnal is. Bevezetőül ennyi.


Visszatérve az alapkérdéshez: "Mitől szexis egy nő?" (Előre bocsátom, hogy ez az én véleményem, a szexisség szerintem nem definiálható kategória. Továbbá a NŐ helyett a HÖLGY kifejezést használom, számomra így, hogy "nő" kicsit parlagiasnak tűnik.)


Véleményem szerint ELSŐDLEGESEN a belső értékeitől. Értem ez alatt az intelligenciát, az életigenlést, az ezekből fakadó testi és lelki ápoltságot, az életvidámságot, a gyermekek szeretetét, jóra és tisztességre nevelését, a parnere iránt érzett és kimutatott szeretetet, megbecsülést.


MÁSODLAGOS értelemben szexis a nő, ha külsőleg nem akar mást mutatni, mint aki valójában. Itt arra gondolok, hogy nem fösteti át hetente a hajzatát (főként a normálistól abszolút eltérő színekre [piros, kék, lila, no meg a tucatvörös]). Igazság szerint szexis az a hölgy, aki az eredeti haját viseli. A szexis hölgy nem ragaszttat műkörmöket, kár az eredetit tönkretenni. Diszkrét körömfesték megengedett, ugyanúgy diszkrét smink is. A hölgy szexijét tovább növeli egy diszkrét illatú, nem ordenáré parfüm vagy kölni, természetesen a olyan testtájon, ahová a kíváncsi férfiszemeket irányittatni kívánja. A szexis hölgy ízlésesen, testalkatának megfelelően öltözködik. A kihívó, alkatához nem illő ruhadarabokat mellőzi a ruhatárából. Ha ilyeneket visel, akkor is kaphat az illendőség határait túllépő megjegyzéseket, ha egyébként zárdaszűz a belbecse.


HARMADLAGOS szempont, ami egy hölgyet szexissé tesz, az előző kettő harmóniája. Szexissé teheti továbbá a hölgyet egy égő gyertya lángja, ahogy a szemében tükröződik.


És ezt lehetne még sokáig sorolni. Igazság szerint voltaképpen a hölgyek tudják igazán csak megmutatni, mivel mutatják ki legjobban, hogyan tudnak hatni a szexuális terén az ostoba férfinemre.


Kisgé, kérdezted, hogy miért nem nősültem meg. Ennek eléggé hosszú a története, és nem is nagyon tartozik a tárgyhoz. Majd priv. üzenetben megírom úgy Neked, mint Aszpáziának. Neki még úgyis tartozom a kínai töltött kutya receptjével (csereként a hagymás piócákért:))))


Hát hirtelenjében ennyit tudtam. Puszikállak Mindkettőtöket: Imre.

2007. febr. 23. 11:20
Ápolt és jólötözött,ízlésen sminkelt.
31. szimre (válaszként erre: 30. - Kisgé)
2007. febr. 23. 10:18
Majd jól fölrugdaljuk ültéből.
30. kisgé (válaszként erre: 29. - Szimre)
2007. febr. 23. 08:56
Nem sürgetlek!:))))) Csak leült a topik.:)))
29. szimre (válaszként erre: 28. - Kisgé)
2007. febr. 22. 15:04

Szia, tudom, hogy tartozom. Nem felejtettelek el. Az a szomorú helyzet, hogy most sok a dolgom. A hét végén föltétlenül jelentkezem.

Üdv, Imre

28. kisgé
2007. febr. 22. 14:01
Hellóka! Mi újság? Senki nem állt itt nekünk elő jó kis magyarázattal?:))))
27. kisgé (válaszként erre: 26. - Szimre)
2007. febr. 21. 15:05
Ja, nem tudom, az tény, hogy a férfiak többsége nem lelkizik, az nem férfias. Nem általánosítok, nem degradálom le a férfi nemet, csak tény. Ez is egy különbség.
26. szimre (válaszként erre: 25. - Kisgé)
2007. febr. 21. 14:17
Remélem, az utolsó fél mondatod az említett 130 kollégádra vonatkozik:))), nem rám:((( ?
25. kisgé (válaszként erre: 24. - Szimre)
2007. febr. 21. 09:24
Jaj de jó! Olyan ritkán beszélnek a férfiak, így hogy ismerjük meg másfajat gondolkodás módjukat? Én 130 pasi között dolgozom, még bulizni is szoktam velük, de annyit tudok, az egyik banda a "10 mp alatt bármilyen témából szexről beszélős" fajta, a másik Tankcsapdát énekel részegen, mélyebb beszélgetésbe ugye nem keveredünk.:))))))
24. szimre (válaszként erre: 22. - Kisgé)
2007. febr. 21. 09:22
Az lehet, hogy a többségük igen, de én nem szoktam 'eltépni' a komolyabb témák elől sem :))))). Fogok még írni, de most teli vagyok ügyfelekkel:(((.
23. agnes.b (válaszként erre: 12. - Droma)
2007. febr. 21. 09:18
szerintem is így van,ahogy Droma mondja.
22. kisgé (válaszként erre: 20. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 09:11
Mondjuk a pasik ilyenkor szoktak eltépni, mikor komolyabb témáról van szó!:)))))))
21. kisgé (válaszként erre: 20. - Aszpázia)
2007. febr. 21. 09:10
Vagy miért is nem nősül meg! :))) Vagy ő csinálja jól?:))))))
2007. febr. 21. 00:40

Reménykedjünk szimre nem fúj takarodót,és mesél nekünk kíváncsi nőszemélyeknek..)

Ha már ennyien vagyunk csajok,kivesézhetjük azt is,mitől szexis egy pasi:))

19. kisgé (válaszként erre: 18. - Szimre)
2007. febr. 20. 16:43

:)))

Negrót nem szeretem, de majd ha fáj a torkom, akkor jöhet.

Olvastam az adatlapodon, hogy nőtlen vagy. Ha így szereted és tiszteled a nőket, akkor miért?:)))) Vagy voltál már nős és elég volt? Itt a csajokkal ki vagyunk ám éhezve ilyen férfi nézőpontokra!:)))

18. szimre (válaszként erre: 17. - Kisgé)
2007. febr. 20. 15:20

Szívesen, máskor is. És az eredeti győri mézes negróhoz mit szólsz?

Különben én sem a külseje alapján ítélem meg az igen szeretett NŐI NEMET (és a még jobban szeretett NŐI IGENT:)))). Természetesen, egy csinosabb hölgy után megfordulok, mert a szépséget minden formában szeretem. De ez nem sokkal jelent többet nálam, mint egy szép virág vagy egy érdekesebb felhőalakzat vagy egy megfagyott vízesés.

Na, azért a lényeg mégis az, hogy a Jóisten óvjon meg bennünket a kiszeltündéktől.

17. kisgé (válaszként erre: 15. - Szimre)
2007. febr. 20. 13:14

:)))))) Köszönöm a sportszeletet, na azt tudnám élvezni!:)))


Csak Kiszel Tündét kikértem magamnak, ha valakire hasonlítani akarnék, az egy érett, bölcs és optimista ember, nem a külső alapján ítélek meg senkit!:)))

16. szimre (válaszként erre: 12. - Droma)
2007. febr. 20. 12:18
Ennél jobban meg sem lehetett volna fogalmazni. Igazad van, kedves Droma.
15. szimre (válaszként erre: 14. - Kisgé)
2007. febr. 20. 12:16

Bocsánat :))), eszembe sem jutott bárkit is megbántani! Vígasztalásul íme egy sportszelet:

SPORTSZELET :)))

Pl. attól is szexis egy drága Hölgy (amikor éppen élvezettel elfogyasztja:DDDDD)

14. kisgé (válaszként erre: 6. - Szimre)
2007. febr. 20. 09:25

Kiszel Tündére hasonlítani????????????????????????????????????????? Úristen! Buta, ronda, már nem is mai darab és rajta röhög egy ország. Hát nem akarnék rá hasonlítani, sem Kelemen Annára, Sem [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Paris Hilton[{[{[/A]}]}]ra......bár már nem vagyok 12 éves, hogy magamon kívül másra akarjak hasonlítani.

Festetem a hajam, a körmöm is mindig ki van festve, sőt sminkelek is mindig, de ettől még nem vagyok mű nő, csak nő. :))))

2007. febr. 20. 09:19

Szoktatok flörtölni?

Milyen flörtölési titkaitok vannak?:)

12. Droma
2007. febr. 19. 22:38
Attól,hogy annak érzi magát.Ha jól érzi magát a bőrében akkor pozitív kisugárzása lesz tőle.És máris szexis.:) Na persze azért nem árt ha egy kicsit ad is magára.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook