Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől szexis egy nő? fórum

Mitől szexis egy nő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
191. szimre (válaszként erre: 190. - 5e67f791bc)
2007. márc. 10. 21:57

Így igaz!

most keltél, vagy még le sem feküdtél?

Az a nyócóra megzavar....:))))

2007. márc. 10. 21:49
Egy no attol szexis, ahogy gondolkodik magarol.... meg a szexrol....meg a pasikrol.;)
189. szimre
2007. márc. 10. 21:47

Kedves Enikő,

már néhány is kifejtettem: Önmagától! Nézz a tükörbe, és lásd Magadat!

188. enikö (válaszként erre: 187. - Ancika)
2007. márc. 10. 19:42
nem........,de ő nem ennyire ....érzelgős.....vagy mégis?????
187. Ancika (válaszként erre: 186. - Enikö)
2007. márc. 10. 19:40
Miért vagy ilyen biztos? Tán együtt voltatok abban az időben? :DDDDDDD
186. enikö (válaszként erre: 183. - Ancika)
2007. márc. 10. 19:39

kizárt...........

:)))))))))

185. 93a74b44ea (válaszként erre: 183. - Ancika)
2007. márc. 10. 18:57
Ki az az Árpi????? :-)))))))))))))))))))
2007. márc. 10. 18:53
Nocsak, megvan mar kicsoda is OOO????
183. Ancika (válaszként erre: 182. - Stix)
2007. márc. 10. 16:37
Árpi te vagy az??? :DDDDDDDDD
182. stix (válaszként erre: 181. - Kisgé)
2007. márc. 10. 14:55

Szia kisgé!majd csak elárulom valamikor!!

:-))

:-))

181. kisgé (válaszként erre: 180. - Stix)
2007. márc. 10. 14:49

Hát ez nagyon szép volt! Egy szép PR szöveg!:))))))))))

még nem árultad el, kinek vagy a férje!!!!!

180. stix
2007. márc. 10. 13:02

Sziasztok!

Én férfi létemre ,mindig is imádtam a Nőknapját!!!Nekem már gyerekkorom óta ez a nap a Nagy Nap és csak arra "áldozom" hogy milliónyi módón kifejezzem tiszteletem és szeretetem a kis gyengéd női nem iránt!!!!...mert hiszen a szürke hétköznapokban sokszor megfeledkezem ...és gondalanul cselekszem...és akaratom ellenére megsérthetek valakit!!!

DE e csodálatos a Nőknapján, minden figyelmem arra, és csakis arra irányitom hogy még vénetlenűl se okozzak csalódást sekinek és hogy kis "apróságokkal" ,gyönyörű mosolyt csaljak az arcukra..és érezzék meg hogy mennire fontosak nekünk férfiaknak!!!!!!!

És nem beszélve arról hogy milyen csodálatok kis teremtményekkel tudnak ők minket megajándékozni...

:-)))))))))

Áldott legyen az Úr ,amiért megajándékozott minket férfiakat, a NŐKKEL!!!!!!!!!:-))

179. Aszpázia (válaszként erre: 178. - Kisgé)
2007. márc. 10. 12:33

Hagyjuk a nőnapot,hülye hasonlat volt.

Azóta nem tartozik a kedvenceim közé mióta eszemet tudom..Sorban álltak a kislányok,velük szemben a kisfiúk (óvódai emlék)és minden "nő"kapott 1 szál virágot.

De az a kényszer..volt amelyik "urat"egy határozott lökéssel kellett jobb belátásra bírni,adja már át a virágot.

Ez az iskolában is így ment..aztán hamvas koromban volt pár meglepetés nőnap alkalmából..de ahhoz sem kellett nőnapnak lennie hogy virágot kapjak.Talán itt a győkere az ellenérzésemnek.

A munkahelyi nőnapoktól sem hasalok ki..jópofát vágok,ahogy illik,de nem hatódók könnyesre:)

A kisfiamtól kapott kartonra ragasztott hóvirágnak örültem,ezeket elteszem emlékbe,a férjemtől kapott virág pedig kedves..de más nem érdekel.

178. kisgé (válaszként erre: 176. - Aszpázia)
2007. márc. 10. 09:07
Nem tudom, a nőnap nerm olyan, mint a Valentin. A Valentin egy átvett szar, ahol pénzt kell költened. A nőnap régebbi hagyomány és szerintem kedves.
177. Aszpázia (válaszként erre: 169. - Kisgé)
2007. márc. 10. 00:21
kérdés hogy Ő mit szól ehhez,avassuk tiszteletbeli barátnőnknek:))
176. Aszpázia (válaszként erre: 170. - Caravell)
2007. márc. 10. 00:19

Amennyire megélem?Lehet...de a nőmap semmit nem jelent nekem.Szerencsésnek mondhatom magam,mert akkor nekem minden egyes nap nőnap.

A férjem látja ,és tudja sokkal többet dolgozok mint Ő,és kiveszi a részét becsülettel minden teendőből.Az Ő munkaideje kötetlen,ha tud hazarohan,az előző napi kupit elrendezi..persze csak a nagyját,de nekem az is elég.Összeszedi a gyerekeket,este tanul velük,és rám is van ideje.

Nem mondom hogy mindig fenékig tejfel,de azt hiszem jobban élünk mint az átlag,talán azért,mert mindkettőnknek ez a második házassága.nem követjük el ugyanazokat a hibákat,mint a kisiklott frigyekben.

Nem azt mondtam nem kellenek az ünnepek!!!!

Csak utálom ha ilyen ünnepnek ekkora feneket kerítenek.

Más egy karácsony,vagy egy szülinap,és az említett anyák napja.

De ez a nőnap..olyan mint a beszökött Valentin.

Nálunk a férfiak nagy eszem-iszomot rendeztek...szerintem nőnapon is csak egy bele van az embernek.

Egyre kevesebb a "szürke"hétköznap,pedig az is jó néha.Jin-jang

Ami az ajándékot illeti,nem világos teljesen,azzal mire célzol..de mindegy.

175. mandella (válaszként erre: 174. - Szimre)
2007. márc. 9. 18:17
:-) hát legyen!
174. szimre (válaszként erre: 173. - Mandella)
2007. márc. 9. 18:16
Bocsi, igazad van! legyen gyöngy (az igazi!), rubin, brilliáns és smaragd (ez még a nemzeti ünnepükre is tökéletes színharmónia)!
173. mandella (válaszként erre: 172. - Szimre)
2007. márc. 9. 18:11
koronán ékszer? ez nekem egy kicsit képzavaros. a korona már maga egy ékszer. vagy nem? :-)
172. szimre (válaszként erre: 167. - Kisgé)
2007. márc. 9. 17:45
Azért, mert a nőket az év minden egyes napján ünnepelni kell. Igaz, hogy a Férfinem a Teremtés Koronája, de milyen az a korona, amelyiken nincs ékszer? Nos ez a szememben a NŐ!
171. szimre (válaszként erre: 164. - Aszpázia)
2007. márc. 9. 17:40
Bocsánat, béugrott. Montam, hogy hülyülök (Dg. senilitas senilitatis?)
170. caravell (válaszként erre: 168. - Aszpázia)
2007. márc. 9. 13:51

Minden ünnep pontosan annyira az, amennyire megéled. Sztem kellenek az ünnepek, mert az életben vannak szürke hétköznapok is: jin-jang. Ez így teljes.

Az ajándékok értékét nem a forgalmi értékük határozza meg. Gyrekeink úgy ajándékoznak, ahogy tőlünk látják.

A nőnap pedig? Sztem mi nők nagyon sokat leteszünk az élet asztalára, csak egy statisztika: hetente egy munkanappal többet dolgozunk - ennyi időt töltünk plussz munkával, amíg életünk párja még a szorgalmasabbja is, pihen vagy szórakozik. Örültem a virágnak, amit a páromtól kaptam, mert tudom,h nem tiszteletkör volt, hanem őszinte kinyilvánulás. Aki meg csak tiszteletkörből ad, annak megköszönöm, hasonló tiszteletkört leróva és megvonom a vállam. De száz hazugért sem rúgnék bele egy igazba.

169. kisgé (válaszként erre: 168. - Aszpázia)
2007. márc. 9. 13:43
Ez nem szigorúság, csak kíváncsi vagyok, miért ellenzi, és nekem ez olyan fura. Nekem tök jól esik, olyan, mintha elismernének nőnek.:))
168. Aszpázia (válaszként erre: 167. - Kisgé)
2007. márc. 9. 10:35

Sziasztok)


Szigorú lettél,de igazad van a nőnappal kapcsolatban.

Engem már régen nem hoz lázba,ez is olyan mint a többi nap.Lassan már az év 365 napjára esik egy ünnepelni való:)

Pár éve megütötte a fülem a Nemzetközi Tejnap:)

Nem bírtam ki,az éppen szoptatós kismama barátnőmnek,aki ráadásul a tejiparban ténykedett dísztávíratot küldtem.

Üdvözletem a Nemzetkőzi Tejnap alkalmából:)

A postán a nő csak nézett rám,hogy ez ugyan honnan szökött,és visszatolta,hogy ez mi?

Mondtam dísztávirat,szabályosan kitöltve.

Egy darabig tologattuk,végül én nyertem:)

Azóta is röhögünk,ha eszünkbe jut..

Ennyit a "napokról":)

Már semmit nem jelent.

Anyáknapján a gyerekeim lopnak nekem orgonát,és én azzal ugyanolyan boldog vagyok,mint a legmesésebb bukétával,amiért tetemes summát fizetnek egyesek,és alig várják mehessenek,mert csak az illendőség kedvéért kedveskednek,az ilyenből nem is kérnék.Remélem velem nem fog megtörténni soha,jó nekem a lopott orgona:)

167. kisgé (válaszként erre: 163. - Szimre)
2007. márc. 9. 08:52

Miért hangsúlyozod ki? Így nem tűnik őszintének ez a sok-sok puszi, már a másik topikban is totál megütötte a szememet. Mindegy, nekem a nőnap azt jelenti, hogy jár a nőknek egy nap, mikor ünneplik őket, mert ők a szebbik nem, vagy mert nem könnyű nőnek lenni. Tudom, hogy eredetileg nem ezért lett kitalálva, de nekem ezt jelenti.

Szóval sokan nem tisztelik a nőket, ez van.

Visszavontam az aranyost, ne szúrja már a szemedet!:)

166. kisgé (válaszként erre: 162. - Szimre)
2007. márc. 9. 08:49
Látom már, hogy miért nem ünnepled a NŐnapot, Teremtés Koronája!:))))
165. kisgé (válaszként erre: 159. - Ekka)
2007. márc. 9. 08:48
Ja, ez ilyen macsó öntudat?:))))))
164. Aszpázia (válaszként erre: 155. - Szimre)
2007. márc. 8. 22:25
Igen,a nacionálédat :))
163. szimre
2007. márc. 8. 17:03

Sajnos, búcsút kell mondanom (lehet, hogy hétfőig). Elveim ellenére minden Tagtársnőnknek a nőnap alkalmából sok-sok puszit küld

Imre

162. szimre (válaszként erre: 159. - Ekka)
2007. márc. 8. 16:54
... az viszont mindenképpen dícséretes, hogy a Teremtés Koronáira nagy F-fel gondoltál ... :))
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook