Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől szexis egy nő? fórum

Mitől szexis egy nő? (beszélgetős fórum)


101. Castellina (válaszként erre: 99. - Kisgé)
2007. márc. 4. 11:36
Bocsi, ha zavarosan fogalmaztam. Az ügyfelem mondta, amikor meglátta a fényképemet. Régen látott és szőkén, barna hajjal nem ismert fel. Mintha arra utalt volna: barnán elég szürke és unalmas vagy, a kutya se figyelt fel rád, de a szőkére emlékszem, az megragadott.
100. szimre
2007. márc. 3. 13:19

Szia, g

mek te gyógyultál?

avvvaggggy mék mostan es lábadzzol? Ívjál mék gávét!

Bocs, mindez szándékos provokáció volt...

99. kisgé (válaszként erre: 97. - Castellina)
2007. márc. 3. 08:47

Ezt nem értem! Ki mondta, hogy a szőkére emlékszik? Én ezt úgy értelmezem, hogy emlékszik a szőke hajszínedre. De ki is?:)))

Ebben mi a negatív?

98. Castellina (válaszként erre: 95. - Kisgé)
2007. márc. 2. 18:41
Köszi a jó tanácsot!
2007. márc. 2. 18:38
Volt egy másik élményem is, az kiábránditó volt. Épp ügyintézni voltam az egyik ügyfelemmel, és személyit kellett felmutatni. A személyimben szőke korszakos fényképem van. (most barna vagyok). Meglátta a fényképemet, és megjegyezte: aha, igen erre a szőkére emlékszem... Mintha nem is én lettem volna...
2007. márc. 2. 18:29
Ezt elmesélem: Nemrég bejött az irodánkba az egyik ügyfelünk(férfi), és kiderült, hogy tíz évvel ezelőttről ő ismer engem. Őszinte legyek, én abszolut nem emlékeztem rá. Amíg felidézte magában az emlékeit, pár másodpercig úgy nézett rám, mint egy istennőre, 10 évvel ezelőtti önmagamat láttam a szemében. Csodás volt!!! Főleg az a tudat, hogy egykor olyan hatással voltam rá, hogy a mai napig nem felejtett el.
95. kisgé (válaszként erre: 94. - Castellina)
2007. márc. 2. 18:24

Senki sem tökéletes. Azért mert Te nem találod megfelelőnek a lábadat, attól még lehet szexis!:)) Mind azon múlik, mit gondolsz magadról! Ez most egy önfejlesztő tréning 20 mp-ben!:)))

Én szoktam felvenni combfixet hosszabb szoknya alá, vagy nadrág alá, tök szexis érzés (persze ne látszódjon ki, mert az már ribis, legalább is nekem.:))

94. Castellina (válaszként erre: 93. - Kisgé)
2007. márc. 2. 18:15
De édes vagy! Istenem de jó lenne, ha egy miniszoknyától már szexisnek érezném magam, de sajna ahhoz meg kellene műtetni a lábam...
93. kisgé (válaszként erre: 92. - Castellina)
2007. márc. 2. 12:16
Ne már! Akkor az egyik ruhadarabod is legyen szexi!:))))
92. Castellina (válaszként erre: 89. - Kisgé)
2007. márc. 2. 12:13
Én minden nap szexis fehérnemüben vagyok, mégsem érzem magam szexinek.
91. kisgé (válaszként erre: 86. - Szimre)
2007. márc. 2. 12:12
Na! Nem szabad leülni!:))
90. kisgé (válaszként erre: 85. - Castellina)
2007. márc. 2. 12:12

Ja, még emlékszem ilyesmire, de rég találkoztam igazi pasival, inkább "jajnemtudommitakarok", "kivagyokégvenemtudokszeretni" vagy csak hisztis pasikkal találkozom. Biztos hisztirohamot kapnak a közelemben!:))))


Van egy kedvencem!

A nagyim kórházban van jó ideje, amíg elhelyezzük othonban, még ott is lesz. Van ott egy ápoló fiú: István! Az összes öreglány odavan érte, amamám egyenesen szerelmes belé és állandóan kerít. Állítólag tetszem neki, de nem tudom, mi igaz ebből.:))) Én becsülöm a srácot, mert olyan édesen bánik az öregekkel és ott poénkodik velük!:))

89. kisgé (válaszként erre: 84. - Zuzana)
2007. márc. 2. 12:09

Helló!


Csak semmi antiszexisség!:))))

Ilyenkor kell felvenni egy dögös fehérneműt, amit ugyan senki nem lát, de Te érzed!:)))))

88. Castellina (válaszként erre: 87. - Aszpázia)
2007. márc. 2. 12:07
Hát igen, szerintem a férfiaknak gőzük sincs, hogy a nők mit értenek igazi férfi alatt.
2007. márc. 2. 12:03
Ami a "sziporkát illeti..nem mindig jőn be,van amelyik túl ostoba módon szellemeskedik.."nem egy jó melled van..kettő haaahhaahhahbruhahaha"vidul remek humorán.
86. szimre (válaszként erre: 83. - Kisgé)
2007. márc. 2. 09:26

Tegnap még én is így gondoltam! :)

De azért csak sikerült fölállni.

Szép jó reggelt Mindeninek!

2007. márc. 2. 09:09
Gondoljatok bele, csajok! Amikor ti is megláttok egy jó pasit, aki igazi férfi, addig, amíg ott van, ti is nagyon nőnek érzitek magatokat, nem? A férfiak is így érezhetnek, egy igazi nő mellett feléled bennük a férfi. Hirtelen előzékenyek lesznek, udvariasak, még ki is húzzák magukat, hogy ne látszódjon a pocak, megigazitják a nyakkendőjüket, sziporkáznak, szellemeset mondanak...
84. Zuzana (válaszként erre: 83. - Kisgé)
2007. márc. 2. 09:06

Szia,

én itt vagyok és éppen azon gondolkodom, hogy én ma minden vagyok, csak szexis nem... borús álmos reggel!

83. kisgé
2007. márc. 2. 08:52

Sziasztok!


Hú, de leültünk!:)))

82. kisgé (válaszként erre: 80. - Zuzana)
2007. febr. 28. 13:48
Ez így van, a jó csajok mindent elérnek, mint azok, akik egyrészt magukkal sincsenek megelégedve és esetleg nem olyan dekoratívak. Nincs ezzel baj, egy helyes pasira mi is jobban mosolygunk. Nem kell irigyelni ezért, nyílván tud bánni az emberekkel, tanuld el Te is.
81. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 80. - Zuzana)
2007. febr. 28. 13:45

Ahogy halad felette is a kor, ugy fog egyenranguva valni a tobbi holgykollegaval.

Talan lesz meg par jo eve, de orokke az ilyesmi nem tart.

80. Zuzana (válaszként erre: 79. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 28. 13:41
a munkája nem. érdemileg igazán semmit sem tesz, mivel igazán a munkája abban merül ki, hogy pihenni jár munkába és kávézni no meg tanulni /mert azért suliba jár../. igazából az a bosszantó, hogy vele a többiek elnézöbbek és kímélik meg és dicsérik, persze azt aláírom, hogy egy külsöre szép, rendezett, abszolut dekoratív lány, minden testrésze a helyén van, férfiszemmel valószínü "jó nö". Azt hiszem, a külsöre szebb nöket hamarabb értékelik és elfogadják.
2007. febr. 28. 13:31

Nem tudom, spec. nekem alig van hangom, atvitt ertelembe, innentol nem tudok erdemileg itelkezni.

Mit tapasztalsz, mukodik a kolleganod munkaja?

78. Zuzana
2007. febr. 28. 13:14
és a hangszálak pengetése elég?
77. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 76. - Szimre)
2007. febr. 28. 13:10
:D lehet pengetni a hangszalakat
76. szimre (válaszként erre: 75. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 28. 13:08

Ezek szerint olyan lehet, mint az egyszeri nő, aki énekesnőnek jelentkezett.

- És milyen a hangfekvése? - kérdi a direktor.

- A hangom szoprán, a fekvésem 200 euró.

:)))))))

75. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 74. - Zuzana)
2007. febr. 28. 12:57

O az iroda kabalaja?

Gondolom a ferfi kollegak vannak tole elragadtatva. Ilyen elofordul, tudjak menyit er a munkaja, de mint egy megszokott szemely, akit minden nap latnak es valoszinuleg szeretnek is ranezni, lehet o ugy is kezeli oket, ahogy ok szeretik, hozzatartozik az irodahoz.

Egy baratunk allasinterjuztatott egy not Izraelben, titkarnonek jelentkezett. Kerdezte a not, mihez ert, fax, szamitogep..., a no azt mondta, ezeket majd meg fogja tanulni, ha szukseg lesz ra, de enekelni tud. A hapsi enekeltette is, tenyleg tudott, azonnal felvette. Miert? Mert nem a megszokott unalmas sema, hanem valami uj es egyeni. Tanulni barmit meg lehet, viszont hangulatot teremteni, egyenisegnek lenni, arra szuletni kell.

74. Zuzana (válaszként erre: 73. - Szimre)
2007. febr. 28. 12:30

Sziasztok,

akkor erre válaszoljatok: adva van egy csinos parishiltonos butucska kolléganö, aki semmit sem csinál, mégis egész nap öt dicséri mindenki itt munkában, a semmi munkáját ismerik el.Az összes férfi körülugrálja, de amikor dolgozni kell, már nem öt kérik meg. miért van ez?

73. szimre (válaszként erre: 71. - Kisgé)
2007. febr. 28. 12:12
De remélem, nem a Hófehérkéből az almaárus:)))
2007. febr. 28. 11:19
persze, en meg egy szelesszaju kisbeka, hiaba puszilgat a kiralyfi ferjem, nem megy az atvaltozas. :P Mar mondtam neki, lehet nem o a kiralyfi.:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook