Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől mondható gyönyörűnek egy nő? fórum

Mitől mondható gyönyörűnek egy nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
103. 8264513f31 (válaszként erre: 102. - Adfa0d8bdb)
2010. febr. 7. 13:14

Köszi, de aranyos vagy. Én is rájöttem, ezért is akarok váltani, mert abban érzem jól magam. Csak ugye mindig azt tartottam vásárláskor szemelőtt, hogy suliba vagyok egész nap, rohangálok, inkább sportcipő. Ma már másként van, így végre élvezhetem a szép cuccokat.


Csak ugye egybe nehéz megvenni, mert tandíjat is nyögök. :)


Márciusra egy 100-120 ezer forintom lesz rá. Nagyon gyűjtök. Addig ez meg is lesz, azt csak az átalakulásra költöm majd. :)

Nem szeretek 1-2 darabot venni a többit meg majd, mivel egészen más ruhákat hordok így , és nem passzolna mindennel, akkor jobb lesz. :)

2010. febr. 7. 12:49

Szia!


Én is 70B-s vagyok, de nem a mellméret a lényeg! :)

Tökéletes nő úgysincs, de sztem nem is arra kell törekedni!

Én is viszonylag vékony vagyok, de így érzem jól magam! Mégis a vidámság a lényeg, az elégedettség, ami átragad másokra. Ha ezt kisugárzod a külvilág felé, akkor már vonzani fogod az embereket.

Ehhez meg kell találni a külső összhangot is, a saját stílusod, amiben te jól érzed magad! Nekem is a "nőies" kategória a nyerő, magas sarkú cipők, elegáns nadrág, blúzok, csizma, kiegészítők. És egy jó frizura! :))

2010. febr. 7. 12:41

Mese szerint jól állna, nőiessé tenne. Nagyon örülök neki, mert nagyon -nagyon szeretnék egy ilyen ruhát. :)


Májusban érettségi bálra megyünk. Ez persze nem rólunk, vendégekről, hanem az ifjú hölgyekről, urakról szól. De azért szeretnék jól kinézni. Uncsitesómé lesz. És ott lesz a nagy Ő is. :)

A másik topicomban írtam róla, nem részletezném, de muszáj jól kinéznem, hogy felkavarjam. :) :)

2010. febr. 6. 23:03

szerintem a fűzőnél fontosabb, hogy szép mellformát adjon, nem pedig a méret, tehát próba nélkül nehéz megmondani, jól néz-e ki.

ami szerintem rosszul éz ki dekoltázsban is meg fűzőben is, amikor valakinek nagyon "puha" melle van, és marhára felpolcolja, és akkor ott folyik szét az egész. a másik, ha eláll a melltől a fűző, de ezt a megfelelő méret választásával el lehet kerülni.

99. mese (válaszként erre: 96. - 8264513f31)
2010. febr. 6. 22:58
ha feletszel magadról egy képet, szerintem jobban tudnánk Neked segíteni, hogy a te alaktodhoz, mi is állna jól.
98. mese (válaszként erre: 97. - 8264513f31)
2010. febr. 6. 22:54
szerintem szép ez a fűző, és én egy kisebb mellű nőt is el tudok bene képzelni. Simán hordhatnál ilyet! miért ne! ha tetszik, akkor pedig duplán csini és szép vagy benne, mert sugárzik akkor rólad, hogy magabiztos vagy, és jól érzed magad abban szép ruhában!:)
2010. febr. 6. 22:50

Itt a kép:


[link]

2010. febr. 6. 22:50

Szép jó estét hölgyeim! :)


Mutatok egy gyönyörű ruhát. Ez a fűzős megoldás szerintetek kiss mellnél nem alkalmazható. Annyira szeretnék egy ilyet. Szerintetek felvehetném? Tök lapos vagyok a magam 70 B-s méretével. :)

95. 8264513f31 (válaszként erre: 94. - Caffi)
2010. febr. 6. 22:41

Üdv!


Ha itt vagy, megmutatom magam.

94. caffi (válaszként erre: 89. - 8264513f31)
2010. febr. 6. 10:32

Sziasztok!

Én itt vagyok....és várom a képedet:)!!

93. 8264513f31 (válaszként erre: 92. - 7448dbc8a0)
2010. febr. 5. 21:49
Szerintem is, úgy értem harmónia belül, szépség kívül, és így tökéletes.
2010. febr. 5. 20:58
a szépség mindig blülről fakad... szerintem attól vagyunk szépek ha magunkat lássuk annak :)
91. 8264513f31 (válaszként erre: 88. - Caffi)
2010. febr. 5. 20:47
Ahogy elnéztem Caffi a képeidet, nálad ez nem jelentene problémát. Szerintem bátran mindent felvehetsz.
2010. febr. 5. 20:23

Én is keményen edzek azért, hogy jó alakom legyen. Hidd el, néha majd leszakad a lábam már edzés közben, de végig csinálom, mert a cél lebeg a szemem előtt. Később könnyebb, csak oda kell figyelni, addig nehéz, amíg kidolgozzuk.

Kezd csökkeni a súlyom, bár nem rohamosan, ami nem is gond, mert nem egészséges, viszont izmosodik a fenekem, a combom. Feszesedek, az jó.

89. 8264513f31 (válaszként erre: 88. - Caffi)
2010. febr. 5. 20:17

Caffi!

O, ugyan, csak jó alak kell hozzá. Bárkinek lehet, csak keményen meg kell érte dolgozni. Mi is lehetünk olyan csinosak, hiszen ő is annó egy kis hétköznapi lány volt, láttam régi képeit.


Azok a ruhák jönnek be nekem, nagyon tetszik, és szerintem nőies is.

Egyébként szerintem az ő csípője is széles, de mások szerint pont az a nőies.

Ha itt lesztek mind, teszek fel egy képet magamról, de csak rövid időre.

88. caffi
2010. febr. 5. 19:21
Fuuu nagyon jók:)....bár egy kettő szerintem csak azon a csajon néz ki jól!
2010. febr. 5. 19:12
A fogyi naplómba tettem sok képet. Azok nagyon tetszenek, valami olyan stílus vonz, imádom Linda ruháit.
2010. febr. 5. 18:49

Sookie!


Nagyon jó a színkombináció (fehér-barna)

Nekem ezek annyira nem tetszenek. Csajok, felteszek pár képet a naplómba, hogy pl nekem mik tetszenek. Kis időt kérek, ha megvan, írok és megnézhetitek.

2010. febr. 5. 18:42

Na Csajok!

Ezzel sokat segítettetek. Igazából bocsi, nem a csípőre helyezett övre gondoltam, hanem a derékra.

Azokat a mellényeket imádom, nagyon szépek, akkor még hasznos is.

Én arra a mellényre gondolok, ami kosztümszerű anyagból van.

Nagyon csinos!


Sookie, megyek megnézem, aztán írok.

84. Sookie
2010. febr. 5. 16:21

Kisebb mellnél és széles csípőnél szerintem a cél: a figyelmet a felső testre kell terelni, azt kell kiemelni. A felsőtest kiemelésére nagymintás, feltűnő színű anyagból készült részlet gazdag, vagy vízszintes csíkozású blúzok és felsőrészek az alkalmasak, ezzel egy időben háttérbe kell szorítani a csípőt egy semleges színnel, erre jó a fekete. Fontos hogy a szoknya vagy nadrág egyszínű legyen.

Kerülni kell az éppen csípőig érő blúzokat, mert ezek a legrosszabb helyen szélesítenek.


Kis mell optikai növelésében segít még a felül fodros, húzott blúzok, a kámzsanyak... na meg a push-up :)


A naplómba (My Sweety Diary) tettem egy képet, a lejjebb említett kis mellényről, kukkantsd meg ha gondolod! :)

83. Sookie (válaszként erre: 79. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 16:07
Ha felülre veszel mondjuk egy kis mellényt, olyat amit szét lehet gombolni, vannak nagyon kis cuki darabok, nézz szét, az optikailag erősít rajtad mellben, viszont kiemeli a vékony derekad. :)
82. Sookie (válaszként erre: 68. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 16:05
A melírral kapcsolatban, szerintem a melír az picit erős tud lenni, bár nem tudom milyen színre gondolsz. Ha mész a fodrászhoz kérdezz rá, hogy mit mond a satírozásra, lehet, hogy sokkal szebb, természetesebb hatást ér el vele :)
81. caffi (válaszként erre: 80. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 13:52
Szerintem a csípőre helyezett öv szélesíti a csípőt.....ha vékony a derekad,azt hangsúlyozd ki egy széles övvel:)!
2010. febr. 5. 12:36
Szerintem a most divatos csípőre helyezett öv jól hangsúlyozza szép derekat. Viszont ahhoz hosszított felső illik, ami nem túl előnyös a széles csípőmre. Tévedek?
2010. febr. 5. 12:33

Na én ezt nem tudom. Imádom pl a miniszoknyát, minden álmom hogy farmer minit hordhassak, de lehetetelen.Széles a csípőm.


Rám fazonban mit javasoltok?

Kicsi mell, szinte nincs is, széles csípő.Vékony derekam van mások szerint.

78. Ironic
2010. febr. 5. 12:02
Mindenkinek vannak előnyös és hátrányos tulajdonságai. Ezeket kell felismerni. Lenni kell egy stílusnak, kisugárzásnak. Ha ez megvan, más is észre fogja venni. Viszont, ha nincs, ott a baj. És ezt öltözködéssel lehet palástolni, de soha nem fog egy nőt gyönyörűvé varázsolni.
77. caffi (válaszként erre: 73. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 11:56
Túl sok fehér....télen gáz....szerintem:)....De nyáron,és tavasszal dögös így ahogy össze állítottad:)
76. caffi (válaszként erre: 72. - 8264513f31)
2010. febr. 5. 11:54
Szerintem ha fekete az alj....ahhoz húzhatsz színes fölsőt....én ilyenkor a felsőm színével azonos övet teszek a nacimba:)
2010. febr. 5. 11:54
És persze nyáron sem feltétlenül érvényesül, hiszen a fehér nadrág, jól mutat a piros, kék zöld felsőkkel.
2010. febr. 5. 11:53

Jah, persze fekete hajú nőknek, nem nekem, mert akkor már túl színes lennék a szőke hajammal.

:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook