Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet az, hogy egész éjjel nem tudtam aludni, mert pisilnem kellett egyfolytában és enyhén véres is a vizeletem. Talán felfázás? fórum

Mitől lehet az, hogy egész éjjel nem tudtam aludni, mert pisilnem kellett egyfolytában és enyhén véres is a vizeletem. Talán felfázás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2017. ápr. 9. 19:36
Mitől lehet az, hogy valaki ilyen tünetekkel még otthon fórumozik ahelyett, hogy az orvosnál várna a sorára?
60. acuko
2011. márc. 19. 21:56
Talán egy orvost kellene megkérdezni. Azt próbáltad már??
2011. márc. 19. 15:32
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak amikor hólyaghurutom volt. Nekem a Zanocin nevű gyógyszer vált be, mellette pedig ittam az orvosi medveszőlőlevél teát, és cickafark ülőfürdőztem. Ágyban voltam pár napig, jó melegen tartottam a sejhajomat és úgy viszonylag hamar elmúlik. Régebben sajnos visszatérő probléma volt nálam.
2011. márc. 18. 15:41
Sziasztok! A nolicint meddig kell szedni? Esetleg van itthon ciprofloxacin 250 mg! Mintha felfáztam volna olyan érzésem van, délután már elkezdtem inni az urogint. Cipro. . t hogy szedjem, mármint 2x 3x egyet?
2010. ápr. 4. 21:03

nincs véletlenül nöi bajod is ?mert nekem (sokat jártam ide is és utologushoz is)mindig azt mondta az orvos hogy az egyik a másik következménye,de csak ugy egyik pillanatrol a másikra nemlesz senkinek véres vizelete,ott már elkaphattál valamilyen hüvelyi fertözést coli baci vagy vmi ami feljebb mehetett. nekem pl a sok nöi bajtól olyan mintha urologiai is lenne,pedig nem,csip néha éget,de ez azért is hisz a hugycsö stb ezek mind nagyon közel vannak egymáshoz.sajna egy nönél ez nagyon gyakori baj,alig van olyan aki még nem tapasztalta volna élete során.


de egy nagyon jo dolog segithet csak én nem szedhetem.vörös áfonya.

2010. ápr. 1. 07:04

Én ugyanígy voltam éveken keresztül kb.20 évig kínlódtam ma már rendben vagyok ha gondolod írj privit megpróbálok segíteni!

Jó lehet ilyen esetben egy forró gőzölés önts eg vödörbe forró kamilla teát és ülj rá majd a derekad köré tegyél vastag törölközőt ameddig bírod maradj így nekem szokott sgíteni ez is szinte azonnal de ez a problémát nem oldja meg!

2009. máj. 23. 07:37
Tuti!
2009. máj. 13. 09:50
Másfél hónap alatt harmadszor vagyok "felfázva". Először véres volt a vizeletem, valami 1x1 adag port írt fel a dr-nő. Rá két hétre újból ugyan azok a kellemetlen tünetek. Akkor Nolicint írt, 10x2 tabl/kúra. Az két hete járt le. Ma reggel meg már újból:(( Most csináltam kamillateát, hátha jó lesz, mármint meginni. De a dr-nőnek esze ágában sem volt kitenyésztetni, hogy mi van a vizletemben. Mondta, hogy genny, vér, fehérje... ennyi.
53. ipi (válaszként erre: 50. - Szandikaaa)
2009. febr. 18. 11:00
szívesen!
52. supin
2009. febr. 16. 08:10
Nézesd meg a vesédet. A szomszédasszonyomnak is ilyen problémája volt. Elhanyagolta és a fél veséje bánta...
2009. febr. 15. 21:23
Szinte biztos,szerintem tovább nehanyagold és fordulj mihamarabb urológushoz!
2009. febr. 15. 17:41
köszönöm szépen ipi!
49. ipi (válaszként erre: 36. - 46665861ad)
2009. febr. 15. 17:38
Egyébként idegi, stressz alapon is lehet. A barátnőm is folyton szenvedett vele, és valamelyik baktérium szaporodott el a szervezetében (bocs, nem jut eszembe melyik), mert felborult a természetes egyensúlya.
48. ipi
2009. febr. 15. 17:36

Én gyerekkoromban ültemle télen a lépcsőre odakint, meg is lett az eredménye... Évekig velemtartott, nagyon könnyen felfáztam, volt, hogy fogalmam sem volt hogyan. Én is melegen öltözködős, takarózkodós vagyok. Volt hogy pár óra alatt eljutottam a véres csípős, pár csepp pisilési rohamokig. Borzalmas érzés.


Ami nekem nagyon bevált: Medveszőlőlevél tea

Nagyon erős baktériumölő hatása van, szintén egyszerű herbáriás tea. Ha már elfajultak a dolgok, akkor is hamar segített rajtam 2-3 bögre óránként/1 elfogyasztása, nincsen rossz íze, mézzel nyugodtan fogyasztható. Kiegészítő kezelésnek is ajánlom. Én pl a sok felfázásra Summetrolint kaptam és allergiás lettem a gyógyszerre egy idő után...

47. ipi (válaszként erre: 46. - Szandikaaa)
2009. febr. 15. 17:29
Bármely, drogériában, herbárián, gyógyszertárban, de ne filtereset vegyél, hanem zacskósat!
2009. febr. 15. 17:19
Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni,hogy hol tudnék beszerezni cickafarkfűvet illetve csalánteát?köszönöm
2009. febr. 7. 14:33
A felfázás kegyetlen dolog bizony. Akinek egyszer már volt, az később sokkal könnyebben elkapja, vigyázzatok. Nekem már volt jópár alkalommal, én a következőket tudom javasolni: RENGETEGET kell inni, kamillás ülőfürdő (nagyon jót tesz!) vörösáfonya (lehet tea formájában, kapszulában, vagy szárított formában)
2009. febr. 7. 12:01
Lehet vesekő is!!!
43. winny
2009. febr. 6. 17:00
Nem ártana egy urológust felkeresni.
2008. dec. 20. 18:53
ha véres a vizelet, én vesére gondolok, persze ezt urológus tudná biztosra mondani:(
2008. aug. 30. 22:30
Az "Egyszeri vagy krónikus felfázásra mit tudtok javasolni?" fórumon olvastam, hogy a fogamzásgátló miatt is kialakulhat a felfázás,azaz gondolom ez is hozzájárul nagy mennyiségben.... Ez tényleg igy van?
2008. aug. 30. 22:23

NA két hónap után ismételten felfáztam:S Gratula magamnak:S

Egy nyár alatt 2szer fáztam fel:S Pedig előtte sohasem.....Most már számithatok, hogy egyre többször fogok felfázni?

Hogy őszinte legyek,nem nagyon vigyáztam magamra,de ezentúl igyekszem normálisan felöltözni....

Amúgy ha tegnap este kicsit hiányosan voltam a szabad ég alatt és ma már jelentkeztek a panaszok,akkor az lehet, hogy a tegnap este miatt történt?

2008. aug. 28. 20:34
Na, mi újság azóta? Hogy vagy?
2008. aug. 13. 12:35
Nem lehet, hogy veseköved van? Nekem sokszor volt már. Nem mindig jár görcsökkel. De ha mozdul a kő, akkor sérti a vesét és azért pisilsz véreset.
2008. júl. 29. 11:49

Múlt héten nekem is kicsit véres volt a vizeletem, de egy éjszaka alatt elmúlt. Régebben még soha nem volt ilyen, felfázni se fáztam még fel - bár erről sem tudom, h felfázás vagy gyulladás? Sok folyadékot ittam, talán ezért már másnapra megszűntek a panaszaim, de orvosnál nem voltam (gondolom nem ártott volna elmenni). Nem tudom mitől lehet, mert nyár ide-vagy-oda én totál betakarózva alszom, a derekam se sűrűn van kint és nem is éreztem magam eddig hajlamosnak ilyesmire.


Ha egyszer előjött, mostmár tarthatok tőle, hogy bármikor újra megjelenik ez a probléma?

2008. jún. 24. 15:43

Most voltam orvosnál,mert nekem is ugyan ezek a tünetek jelentek meg tegnap:S Elég pocsék érzés:S

A doki felirt vmilyen Cifran tablettát. Ezt szedte már valaki?

Amúgy meg kérdeztem tőle hogy hol "fázhattam" fel. Mire elkezdte kérdezni hogy voltam-e strandon!?Voltam-e vmilyen hideg helyen,ahol fáztam,még feltett pár kérdést,de mindegyikre az volt a válszom, hogy nem:S

A kérdésem: Nektek mitől alakult ki a "felfázás"?

35. M_Marcsa (válaszként erre: 34. - Zsanibaba30)
2008. jún. 17. 06:52

Mondtad, hogy terhes vagy? Gondolom, tudja. Mondjuk látszik.


Ha kell, szedd be.

2008. jún. 16. 21:27
28 hetes kismami vagyok. A vizeletemben valami ***van, ami az orvos szerint baktériumra utal. Egyből Zinnatot írt fel két dobozzal, de nem mondta,hogy ki akarja tenyészteni, vagy tudni akarja-e, hogy milyen baktérium. Szerintetek, bevegyem? Ettől elmúlik? Szedett valaki terhesség alatt Zinnatot?
2008. máj. 20. 09:20
SÜRGŐSEN MENJ ORVOSHOZ!!!!!
2008. máj. 19. 13:08
Felfázásra nagyon jó a cickafark ülőfürdő:)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook