Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet a klimax beállta után enyhe, pecsételő vérzés? fórum

Mitől lehet a klimax beállta után enyhe, pecsételő vérzés? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 20. 02:05
Sérülés?
2014. febr. 19. 21:32
Igen,mindenképpen orvosi kivizsgálást igényel,de annyi minden lehet: hormonprobléma,polip,mióma,hüvelygyulladás,méhnyálkahártya elvékonyodás,és még egy olyan amire rá se akarok gondolni. Meg zakkanok mire kiderül...
2014. febr. 19. 18:44
Nem kell a legrosszabbra gondolni, de megnyugtató lesz, ha az orvos is azt mondja, nincs semmi baj. Akkor egy évre meg lehet nyugodni.
2014. febr. 19. 18:44

Ha két év után újra van,arról azt olvastam,hogy nem jó.Nem szed vagy használ valami hormonpótlót?

Fő,hogy menni fog orvoshoz!

2014. febr. 19. 18:17
Köszi a válaszokat.Neki már évek óta nem jött meg egyáltalán.Most sem olyan mint a menzesz,inkább csak pecsételés.
2014. febr. 19. 18:12
Fél év szünet után például két hónap alatt négyszer megjött. Aztán három hónapig semmi...
2. megi04 (válaszként erre: 1. - Cippora)
2014. febr. 19. 18:10
Szerintem nem.Úgy hallottam,az nem csak úgy megy,hogy:Na most aztán vége.(Persze,lehet,hogy van,akinek így történik)Én azonban úgy hallottam,hogy legtöbb embernek fokozatosan múlik el...
2014. febr. 19. 18:05
Már meg van a nőgyógyászhoz az időpont kivizsgálásra,de jól jönne,egy-két nyugtató szó.Ugye nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook