Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől függ a terhesség tünetének erőssége? fórum

Mitől függ a terhesség tünetének erőssége? (beszélgetős fórum)


2019. máj. 30. 20:16
Ilreknél nem voltak tünetek?Ez elèg extrém :D Köszönöm szépen a jószavakat,közben elmentem egyet sétàlni ès helyre tettem a fejemet a Ti segítségetekkel! :) Egy darabig biztos :)
2019. máj. 30. 19:34

Jaj, ezek a hülyeségek😂😂😂

Első terhességem szinte végig hànytam, szarul voltam, kb közép időtől lett kicsit jobb. A második ikerterhesség volt. Se hànyás, mellfeszülés, az égvilàgon semmi tünetem nem volt. Azt se hittem el, hogy terhes vagyok, nemhogy ikrekkel😂

12. Piroska52 (válaszként erre: 11. - 5264da6034)
2019. máj. 30. 19:29
nyugi,ne izgulj,
2019. máj. 30. 15:57
Jajj de megnyugtató olvasni a hozzá szólásosaitikat!Teljesen be vagyok tojva,hogy nem fejlődik a pici.
2019. máj. 30. 12:59

Szószerint írhatom Gabbbicica hozzászólását.



Nekem semmi tünetem nem volt 9 hónapig, egyszer se hánytam, hányingerem sem volt, kívánós se voltam.


Annyit éreztem a terhességből, hogy nő a hasam és amikor már mozgott a baba, hogy mozog. A végén volt egy kis gyomorsavam, de ennyi.


Teljesen egészséges fiam született.

9. Piroska52 (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2019. máj. 30. 12:28

nekem 5-gyerekem van,az első 3-al nagyon rosszul voltam,

minden szagtól undorodtam,

a kicsit kései 2-vel meg semmi bajom nem volt,

mind egészséges,

8. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2019. máj. 30. 11:33

Ne izgulj, ez azért nem egészen így van.

Nagyon sok nőnek nincsenek tünetei, és mégis egészséges babája lesz.


Nekem sem volt semmi tünet végig, és egészséges, fejlett fiam született. Azóta is egészséges :-)


Úgyhogy no para!:D

2019. máj. 30. 09:26
Párom is azt mondja,hogy nyugodjak meg,majd kèsőbb-körbekérdezte a családos barátait a Drága,hogy milyen volt ezt az időszak náluk. :) Szegényt kiborítom a témával. :) Hétfőre van időpontom a doktorhoz,gondoltam megnézetem a hormonokat,hogy minden rendben van e,meg hàtha lát màr petezsákot.
6. lapbarna (válaszként erre: 4. - Ab61752c45)
2019. máj. 30. 09:25

Nekem szerencsére nem volt ájulás, volt más, de hagyjuk.

Tényleg nem mérvadó a tünetek erőssége. Szerintem legalábbis.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2019. máj. 30. 09:10
Nem értem honnan kiktől jönnek ezek a valótlan rémisztgetések.....? Sokunknak nem volt semmi komoly tünet. Orulj neki amíg jól vagy. Eleve legtobbeknek csak 6. Hét után kezdődik addigra olyan magasak a hormon szintek. Nekem pl épp ezért csak 7 hetesen derült ki, semmi tünet nem volt na jó mell fajdalom de azt mással magyaráztam és nem volt vészes, bezzeg 8-9. Hétre... Nekem annyi volt összesen hogy 6-7. Hét között volt enyhe emelyges ( így derült ki a baba 😊) de az is alig volt azt hittem valami rosszat ettem. Utána egy kósza hányinger vagy emelyges sem volt. 28 hetes vagyok. Ugyhogy csak nyugi tuneteken semmi nem múlik. Na meg annyira az elején vagy hogy még simán jöhet később és vissza sirod a mostanit 😬
4. ab61752c45 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2019. máj. 30. 09:05
a fene tudja.én kétszer ájultam el.először úgy,hogy a képes felemre estem,közben elharaptam a szám,hát szépen festettem.a második egyszerűbb volt éppen főztem,még időben le tudtam feküdni.aztán helyreráztak.a harmadik bonyolultabb volt.az sztk-ból mentünk haza,vártuk a vonatot.még haza tudtam menni,de az emeletre már úgy vonkodtak föl.
3. lapbarna (válaszként erre: 1. - 5264da6034)
2019. máj. 30. 08:50

Szerintem ezzel a szöveggel vígasztalják azokat, akik szarul vannak terhesség alatt.

Több olyan csajt ismerek (köztük tesómat), akiknek egy gyereknél sem voltak tünetei, mégis minden rendben ment.

Bár én is közéjük tartoztam volna...

2019. máj. 30. 08:50

Nekem semmi tünetem nem volt 9 hónapig, egyszer se hánytam, hányingerem sem volt, kívánós se voltam.


Annyit éreztem a terhességből, hogy nő a hasam és amikor már mozogott a baba, hogy mozog. A végén volt egy kis gyomorsavam, de ennyi.


Teljesen egészséges fiam született.

2019. máj. 30. 08:42

Tegnap volt a nemvárt ideje,de már dpo 10.napon erős pozitívat tesztelteltem.Tüneteim nagyon haloványak;talán hasszurkàlás,időnként megcsapja az orromat valami illat,ès a melleimen mintha látszódnànak az erek.Ennyi.És ez nagyon aggaszt! Azt olvastam,ha valakinek nincsenek erős terhességi tünetei,akkor nem

fejlődik a baba.Kinek mi a vélemènye erről?Nagyon szeretnénk ezt a babát,3 éve volt egy kapcsolatom,amiből sajnos abortusz lett egyèb okokból (nem szeretnèm kifejteni)és ott màr a nemvárt előtt sugàrba okádtam,melleim leszakadtak ,szédültem stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook