Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányadik héttől figyelhető meg a mell eresedése terhesség alatt? Linea negra vonal erőssége változhat-e (reggel halványabb, este sötétebb)? fórum

Hányadik héttől figyelhető meg a mell eresedése terhesség alatt? Linea negra vonal erőssége változhat-e (reggel halványabb, este sötétebb)? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 23. 16:11

Nekem a mellem csak szoptatás alatt eresedett ki. És csak a jobb mellem.

A vonal pedig valamikor a terhességem utolsó hónapjaiban jelent meg, és most 6 hónapos a kisfiam, de még nagyon-nagyon halványan látom.

25. Kedveske (válaszként erre: 23. - Gina33)
2009. szept. 23. 16:10
Szerintem nagy valószínűséggel igen. Milyen tesztet vettél? (márka)
24. 97e35043a4 (válaszként erre: 23. - Gina33)
2009. szept. 23. 16:07
Szerintem menjél el nőgyógyászhoz, mert a teszt tévedhet!
23. Gina33
2009. szept. 23. 13:46

Sziasztok!

Segítsetek!

csináltam nem rég tesztet és halványan látszik a második csík is.Szerintetek akkor babás vagyok???

22. Gina33
2009. szept. 16. 18:51
köszike :) remélem össze jön :)
21. Kexem (válaszként erre: 17. - Ágóbágó)
2009. szept. 14. 07:26

Szia Ágó!

Nem szeretnélek elkeseríteni, de voltam én is hasonló cipőben. Én is kaptam olyan gyógyszert, amit terhesen nem lehetne szedni és csak húztam-halasztottam, hogy inkább nem szedem, hátha terhes vagyok. Sok jelet véltem én is érezni (többek közt a mellek eresedését is), de természetesen minden teszt negatív volt és a doki sem látott semmit. Kicsit még áltattam magam, hogy biztos mind téved, de nem. Igazuk volt. Kicsit az esélye, hogy ennyi teszt és az UH tévedjen, gyakorlatilag nulla (főleg a 10. héten).


Miután beletörődtem, hogy nem vagyok terhes elkezdtem szedni a gyógyszereket, kivizsgáltak és most épp a "próbálkozás" szakaszában tartunk. Remélem mielőbb összejön a baba, de már nem görcsölök rajta.


Szerintem nyugodtan elkezdheted szedni a gyógyszert és sok sikert kívánok, hogy mielőbb legyen babátok.

20. vviki2 (válaszként erre: 19. - Gina33)
2009. szept. 14. 06:35

Lehet:-))

De ez nagyban függ attól, hogy mikor kezdődött a menses (hány napos volt) és hány napos szokott lenni a ciklusod.

19. Gina33
2009. szept. 13. 22:29

Sziasztok!

Lenne egy furcsa kérdésem.

Párommal 09.12-én voltunk együtt nem védekeztünk.

Szeretnénk már nagyon babát.Sajnos pontosan nemtudom mikor volt peteérésem de a mensim 09.02-én múlt el.

Szerintetek lehet ebből baba? :)

2009. szept. 13. 20:35
szívhang a 7. héttől már lenne-szóval ha úgy nézi meg a doki látná,hallaná-sőt a baba is már elég nagy 10 hetesen...
17. ágóbágó (válaszként erre: 11. - Vviki2)
2009. szept. 13. 18:47

Már túl vagyok 7 teszten, mind negatív.

Ha terhes lennék, akkor 10 hetes.

Csakhát hallottam olyanokat, hogy olyan helyen tapadt meg a baba, hogy későn látszódott csak.

De mivel lassan 1,5 hónapja folyamatosan fáj a hasam, ez a mintha meg akarna jönni érzés, eddig ilyen nem volt. Úgyhogy a gyógyszert muszály beszednem. Viszont még mindig nem sikerült magamban elfolytani teljesen a terhesség lehetőségét, és most feszülnek a melleim, és eresebbek, ezért érdekel, hogy aki már szült, annál ezek a tünetek mikor jelentkeztek.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat mindenkinek.

2009. szept. 13. 11:35
Na azért elkeseredésről, meg emiatti idegeskedésekről szó nincs:-)...csak hát terhesen is csak nőből vagyok: hiú, szőke és kicsit ostoba:-DD
15. ében11 (válaszként erre: 14. - Kedveske)
2009. szept. 13. 11:30

nem szabad így gondolni ezekre a jelekre!

pozitívan kell...még ha jön az émelygés stb. kellemetlen tünetek...minden azért van mert a baba jól érzi magát odabent és növekszik!nem szabad ezektől elkeseredni meg idegeskedni...helyette a babát kell várni...és ezt nem én mondtam hanem a nőgyógyászom!de igaza volt, könnyebben vettem a terhességet...

2009. szept. 13. 11:26

A vonal nekem is csak a terhesség utolsó hónapjaiban jött elő. Én nem is bántam, mert valahogy undorítónak találom. Én nagyon utáltam magamon, meg a kidudorodó köldökömet is.

A mellek eresedése, nekem csak akkor volt, amikor sokat szoptatttam, és nőtt vagy három számot a mellem.

13. Kedit
2009. szept. 13. 09:26

nekem a linea nigra a 16. hét után kezdett megjelenni, a mellem "eresedése" még később.

Amúgy hányadik héten jársz?

12. vviki2 (válaszként erre: 10. - Vviki2)
2009. szept. 13. 09:10
Amúgy a L.n. vonal csak terhesség második felében látszott...nálam. De ez mindenkinél más. Meg az egyéb tünetek is. Nekem sosem feszültek a melleim. Egyik terhességnél sem. De van akinél ez az első terh. tünet.
11. vviki2 (válaszként erre: 6. - Ágóbágó)
2009. szept. 13. 09:07
Terhességi teszt? Addig amíg nem tuti, én sem szednék be semmi ilyesmit.
10. vviki2 (válaszként erre: 5. - Diana80)
2009. szept. 13. 09:06

Nem vagyok degenerált, én is vártam gyereket (3 is van) de nem figyelgettem, hogy eresedik-e a mellem... Amúgy is, nekem csak szülés után lett eres, de akkor nagyon. Meg a vonal erősségét sem figyelgettem.

Első terhességnél....hááát lehet. Már nem emlékszem...:-D De a többinél biztos nem. Volt elég dolgom, sosem unatkoztam.

9. ében11 (válaszként erre: 6. - Ágóbágó)
2009. szept. 13. 09:06
nekem mensi előtt vannak olyan tüneteim mintha terhes lennék...hányinger szédülés álmosság mellfeszülés...de ez csak pár napig tart...
8. ében11 (válaszként erre: 6. - Ágóbágó)
2009. szept. 13. 09:03
ja és pár napig várhat az a gyógyszer,vagy nem?
7. ében11 (válaszként erre: 6. - Ágóbágó)
2009. szept. 13. 09:02
csinálj tesztet...amúgy sajnos az első időben a dokik sem tudnak semmi biztosat mondani...majd ha szívhang is lesz...legalábbis nekem is ezt mondta a nődokim...
6. ágóbágó (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2009. szept. 13. 09:00
Nem unatkozom, csak aggódom, mert a doki nem lát uh-n semmit, viszont vannak terhességi tüneteim, és amit felírt nekem gyógyszert, azt pont nem lenne szabad szedni terhesség első 3 hónapjában. Viszont ha nem vagyok terhes, akkor meg nem tudom mitől vannak ezek a tünetek.
5. Diana80 (válaszként erre: 3. - Vviki2)
2009. szept. 13. 08:50

Kedves Viki!

Egy gyermeket varo vagy mar hordo no igen, ilyenekkel foglalkozik:))))

2009. szept. 13. 08:47
Nekem a melleim eresedese volt a legelso jel:)
2009. szept. 13. 08:39
Te ilyenekkel foglalkozol...? Nagyon unatkozhatsz..;-DDDD
2009. szept. 13. 08:20
nekem az első napoktól más volt a mellem...a vonalra nem emlékszem de a középidőtől már biztos ott volt...nem nézegettem reggel meg este :D
2009. szept. 13. 07:44
Hányadik héttől figyelhető meg a mell eresedése terhesség alatt? Linea negra vonal erőssége változhat-e (reggel halványabb, este sötétebb)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook