Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől fájhat a jobb talp jobb széle? (Nem a cipő miatt. ) fórum

Mitől fájhat a jobb talp jobb széle? (Nem a cipő miatt. ) (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 12. 08:43
Nagyon szépen köszönöm nektek!Megmutatom egy orvosnak az a biztos!
2012. márc. 11. 06:00
Lehet kellene talpbetétet csináltatnod,nekem a talpam fájt a lábújjak alatt,de betét után már nem fáj.,de jó volna megmutatni egy ortopéd vagy fizikos dr-nak.
6. éva1951 (válaszként erre: 5. - Henike)
2012. márc. 10. 13:19
Lehet, hogy sarokcsont kinővésed van. Nekem van ilyen és hasonló tünetekkel járt. Kaptam rá suzgárkezelést, azóta rendbe van. Orthopédiára menjél.
2012. márc. 10. 12:50
Sziasztok!Nekem egy hete kezdett fájni a sarkam de úgy minha szögbe léptem volna és nem is tudtam rá állni a sarkamra csak lábújjhegyen de egy kis idő után annyira fájt a vádlim hogy el sem tom mondani na most ez kezdett elmúlani rá tudok nagyjából állni a lábamra most meg a talpam külső széle és a külső bokám olyan borzasztóan fáj,de most már kúszik fel a vádlimba!Ki tudja hogy mi ez??Mert én már kész vagyok tőle és ha valakinek volt már ilyen kérem szépen jelezze és azt is meddig tart,és mivel kezelte!!Köszönöm szépen!Heni
4. Nesseun Dorma (válaszként erre: 3. - Lully)
2010. márc. 28. 17:07

Köszi! :)

Mindig tanul valami újat az ember

2010. márc. 28. 00:27
Nem bizony! Az a belső élen van.Sok oka lehet, miért vagy benne biztos, hogy nem a cipő okozta?
2010. márc. 27. 23:04
Azt hiszem ott a gerinc van. Nem 100%, de mintha az rémlene.
2010. márc. 27. 22:56
Mitől fájhat a jobb talp jobb széle? (Nem a cipő miatt. )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook