Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitesszerek, pattanások, és kitágult pórusok a hátamon és a mellkasomon. Mit tehetnék ellene? fórum

Mitesszerek, pattanások, és kitágult pórusok a hátamon és a mellkasomon. Mit tehetnék ellene? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 18. 11:10
Sziasztok,nekem is nagyon sok mitesszer van az arcomon, egy arctisztító-kúra nem ártana. tud valaki 21.ker-ben jó kozmetikust?
15. life14 (válaszként erre: 13. - Berbooo)
2010. nov. 6. 13:16
Szia.Olvasd el a ,,Lézeres mélyhámlasztáson volt már valaki? cimű topic 5.6. hozzászólását.
2010. nov. 6. 10:55
Ha nagyon gáz akkor belsőleg kell segíteni a problémám,bőrgyógyász,Egy alkalommal én is kaptam gyógyszert és rövid idő alatt rendbe jöttem.
2010. nov. 6. 08:11
a kecsketejszappanról hallott valaki tapasztalat ?
12. Tandi25 (válaszként erre: 11. - Berbooo)
2010. nov. 2. 16:16
akkor menj kozmetikushoz párszor és rendbeteszi. Meg segíthet rajta a szolárium is, persze ésszel.
2010. nov. 2. 16:02
na igen ha az arcomon lenne tényleg segitene a kozmetikus meg a kence megvonás de nekem a hátam borzalmas meg a vállam karom :S
10. Tandi25 (válaszként erre: 9. - Szasz23X)
2010. nov. 2. 15:29

:)

Vichy? Nekem az vált be, bár a dr. Yuga-t nem próbáltam még. Bár akkor azt hiszem, nem is fogom.:)

2010. nov. 2. 14:37
ja, az utóbbiról ki kell találnom mást, mert már nem nagyon lehet beszerezni, a kozmetikusom szerint megszűnik a cég. Rohadtul örülök.
8. Szasz23X (válaszként erre: 7. - Tandi25)
2010. nov. 2. 14:36

Sajna ha olyan a bőröd, tökmindegy milyen az alapozó, akkor is eltömi. A hiperszuper lélegző csodák meg egy kalap kakit nem érnek.

Nekem ami bejött, az egy mélyhámlasztós radír (avonos) :D és a dr.juga kozmetikumokban van olyan, ami nagyon nagyon bevált...

7. Tandi25 (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2010. nov. 2. 14:34
Egyetértek Veled, ez nekem kimaradt, alapozó és púder használatát minimalizáltam és ettől is jobb lett a helyzet!
6. Tandi25 (válaszként erre: 3. - Berbooo)
2010. nov. 2. 14:33

Szia!


Nekem is tág pórusaim vannak, csak az arcomon... Nem tudsz mást csinálni, mint, h folyamatosan tisztítod és radírozod a bőröd az ennek megfelelő készítményekkel. De azért csodát ne várj tőlük... Nekem a Garnier jött be, a szemcsés arctisztító, krémből pedig Vichy. Drága, de ettől legalább nem lesz zsíros az arcom és jó sokáig elég. Ja, meg az segített, h rendszeresen jártam kozmetikusokhoz. Kb. fél évig 5 hetente- havonta mentem arctisztításra, azóta elég ritkán kell. Annyit segített, h nincsenek pattanásaim már (csak mensi előtt 1-2), de a pórusaim tágak...


Ha másnak van használható ötlete, én is szívesen veszem. :)

2010. nov. 2. 14:30
Nyugi, én 24 vagyok, és menzikor még mindig nekem is előjön pár pati. Akinek olyan a bőre, cseszheti. Mondjuk nekem azt a 2-3 napot leszámítva szép már. Elég sokat költöttem, mire ilyen lett :D Radírok, pakolások, arctejek, tonikok...Mindet végigzongoráztam. Már megvannak a bevált termékeim, amik nem olcsók, ellenben nem költök annyit alapozóra és korrektorra, ami még pluszban eltömi a pórusokat....
2010. nov. 2. 14:29
Orvosi vizsgálat, vérvétel. Sztem hormonális. Belülről kell kezelni...
2010. nov. 2. 14:27

miteszerek pattanások kitágult prrusok a hátamon és a mellkasomon mit tehetnék ellene.

20 éves vagyok a serdulő koromnak már ugyhiszem vége , most mégis ez keseriti ujra az életemet , tudok valami jo tippet gyogyteafurdőt vagy valamit ezellen ?

2010. nov. 2. 14:27
?
2010. nov. 2. 14:25
Mteszerek pattanások, és kit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook