Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel érdemes kezelni a nagyon mitesszeres, pattanásos bőrt? fórum

Mivel érdemes kezelni a nagyon mitesszeres, pattanásos bőrt? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 13. 06:26

[link]


Nézz be ide! Itt ajánlottam egy nagyon egyszerű, nagyon olcsó és hatékony módszert! (só) Akik kipróbálták, bejött nekik, ahogy nekem is!

4. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - 002a5b0405)
2013. márc. 12. 23:37

Ne kísérletezz egyedül! Első lépés a rendszeres kozmetikai kezelés, ahol szakember tisztítja ki a mitesszereket, és a pattanásokat. Te ne nyomkodd magadnak, mert többet ártasz, mint használsz. Még ha úgy véled is, hogy úgy csinálod, mint ő, ez csak tévhit.


Kozmetikumokat is tőle kérj, mert ő látja a bőröd minőségét és állagát, így személyre szabottakat tud adni.


Soha ne feledd, hogy ami másnak szuperjó és bevált, az neked nem biztos, hogy jó; ezért nem érdemes boltiakkal kísérletezgetni, mert sok esetben neked csak felesleges pénzkidobás lesz.


Kozmetikust viszont ismerősök segítségével keress, akinek tájékozódhatsz az alaposságáról, szakmai hozzáértéséről és a munkadíjairól is.

A jelenlegi tarifákra a helyzetem miatt nincs rálátásom, de amikor lánykoromban olyan iszonyatosan néztem ki, hogy szakemberhez kellett fordulnom, bizony a mi családunkban luxuskiadásnak számított, viszont pár hónap alatt eljutottunk odáig, hogy ritkább időközönkénti tisztítással is elértük a kívánt hatást. A kozmetikumokat (amiket ő vélt szükségesnek) viszont továbbra is tőle vettem.


Igazából azonban a bőrproblémáim csak szülés után szűntek meg.


Okozhatnak csúnya, mitesszeres, pattanásos bőrt megoldatlan, megoldhatatlan vagy annak tűnő lelki traumák is. Hát... nekem, így, visszanézve akkoriban volt belőlük bőven, bár megfogalmazni nem tudtam, de arra emlékszem, hogy rázós időszak volt.


A kozmetikusom tanácsára felkerestem egy jó bőrgyógyászt, aki az addigi kezeléseim gyógyszeres terápiával egészítette ki.


De a rendszeres kozmetikai kezeléseket (szakember általi tisztítás, masszírozás) ő is elengedhetetlennek tartotta.

3. csgybzs (válaszként erre: 1. - 002a5b0405)
2013. márc. 12. 14:42

Legelőször belülről kell az arcbőrt kezelni. Sok sok folyadék (lehetőleg víz), vitamin, rengeteg zöldség, gyümölcs, rendszeres, elegendő alvás.


Nekem pl. a víz- és alváshiány nagyon gyorsan meglátszik a bőrömön.

2013. márc. 12. 14:41
Alo verás termékek,igaz nem olcsó dolgok de megéri.
2013. márc. 12. 14:30
Nagyon miteszeres és pattanásos a bőröm. Valaki valamilyen módszer? Már sok mindent kipróbáltam a tonikoktól kezdve az arcmaszkig de semmit nem használt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook