Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tévő legyek? Mit tennétek a helyemben? fórum

Mit tévő legyek? Mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)


20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 28. 11:47
Azonnal szakítanék.
19. Bless the child (válaszként erre: 16. - Globus)
2020. febr. 28. 09:51

Nem vezet, vetít😂


Amúgy nem fogja ide visszadugni a buksiját többet

18. Csalános (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 28. 09:50
Akár betegség is lehet a féltékenység. Ha benne akarsz maradni a zaklatásaiba, te döntésed. Ha kínlódsz, az is. Ha ostoba leszel, az is. Ha van türelmed, várd meg a nyugdíjadat és akkor ráérsz dönteni.
17. Amaunet (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 19:32
Ha ez ugyan az a nő, akiről a korábbi fórumaidon írtál (feltételezem a másfél év alapján), akkor kérd meg, hogy keressen magának külön albérletet és koptasd le magadról egy életre!
16. globus (válaszként erre: 15. - Bless the child)
2020. febr. 27. 16:57
Mit vezet?
2020. febr. 27. 16:24
Nem tudtam, hogy honnan ismerős a név, most ugrott be, hogy ő a mozigépész.
14. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 16:21
Hagyd a g..be! Ez hülye!
13. papája (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 16:17
Hagyd ott minél előbb. Ez a nő beteg (agyú) te meg jobbat érdemelsz. Legyél bátor és ess túl minél előbb a történeten.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 13:19

Ez a lány az, akiről az előző fórumok indultak?

Ha igen, örülj, hogy összejött veled, ha nem ő, akkor van alapja a féltékenységre.


Normál helyzetben, az embernek menekülni kell egy ilyen kapcsolatból. Ha okkal bizalmatlan, azért, ha meg nem, akkor meg főleg.

11. csakelőre (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 12:30
Elásnám magam kábé.
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 12:26
Felkapnám a nyúlcipőt, futnék, futnék, hátra sem néznék.
9. Magdi985 (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2020. febr. 27. 11:06

Amúgy igen :D

De teljesen alaptalan a féltékenykedés :D

2020. febr. 27. 11:02
Bocsi de az előző fórumjaid alapján nem vagy te annyira ártatlan azért...
2020. febr. 27. 10:37

Már a szakítás is megfordult a fejedben. Azon kívül hogy az ágyban oké, semmi pozitívat nem említettél.

Mi értelme kínlódni?

Majd jön másik.

6. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 10:29
Az itteni forum elozmenyed alapjan nem veletlenul feltekeny.
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 10:27
Egy szerető kapcsolatban nincs ennyi feszültség. Megkockáztatom, semennyi nincsen. ha nem adsz túl rajta leszívja az energiádat miközben mással élhetnél egy boldogabb kapcsolatban. Sőt, egyedül is boldogabb az ember mint egy ilyen problémás társsal.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 10:26
A saját önbizalomhiányát kell kezelni. Menjen el szakad nehéz vagy pl kineziológushoz, család állítás stb. Itt kiderülhet az ok és ha azt tudja könnyebb túllenni rajta. Te biztosítsd róla sokszor hogy szereted, csinos így tetszik neked stb. Érezze hogy különleges hogy rad van szüksége. Ha szereted segíts neki. A szakítok vele a legegyszerűbb hagyni szenvedni és így élni tovább megkeserítve a következő párkapcsolatát.
3. Pasionella (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 10:20

Voltam féltékeny... féltékeny emberrel nem egyszerű. Mi átvészeltük, leküzdöttem, férj és feleség vagyunk már de volt párszor mosolyszünet. Azt sem mondanám, hogy teljesen alaptalan volt mert voltak apró füllentések és az előző kapcsolatom a hazugságon "alapult" ezért nem viseltem el ezeket sem.

Ha nem akarsz egyből szakítani mégis ezt valahogy a tudtára kellene adni, hogy ez lesz a vége és ha máshogy nem megy, kérje szakember segítségét bár az csak irányt mutathat, a döntés, hogy abbahagyja az Ő kezében van.

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Valakij)
2020. febr. 27. 10:12

Azért nem szenvednék, mert attól félnék hogy baja lesz... Kit érdekel, magának csinálta..

Én szakítanék.

2020. febr. 27. 10:09

Addot egy másfél éves kapcsolat,fél éve együtt is élünk.Szex müködik jó közöttünk,de a barátnőm nagyon féltékeny,semmibben nem hajlandó közremüködni.Sokszor a telefonomba nyúlkál,ellenörzi kivel beszélgetek,már felnyitást védő zár sincs rajta hogy ne parázon mert azt is számon kérte,Most vágnék bele lakásfelújitásban,de hiába kértem ki a véleményét hogy szerinte milyen legyen ,őt nem érdekli,nem akar semmiben se dönteni vagy véleményt formálni.Folyton azzal van elfoglalva hogy ő csúnya meg minden.Már kétszer leültem vele beszélni erről hogy ez így nem jó de nem változott.Váltott müszakban dolgozunk egy helyen de különböző színben,én vezető beosztásban.Elgondolkoztam már a szakitáson ,de nem tudom hogy viselné,sokszor a féltékenységbe is belebetegszik,plusz az albérletét is felmondta az összeköltözés miatt,meg félek hogy mit tenne ha közölném hogy vége.Az elöző párjával is sokszor majdnem verekedésig fajult a féltékenységi mániája.


Ti mit tennétek a helyemben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook