Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit teszel, ha párod bevallja, hogy erotikus álmai vannak közös iemerősötökkel? fórum

Mit teszel, ha párod bevallja, hogy erotikus álmai vannak közös iemerősötökkel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
48. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 47. - Supin)
2008. márc. 19. 12:53
Jaja
47. supin
2008. márc. 19. 12:52
+Szerintem ha már el is mondja akkor kifelé kacsintgat a kapcsolatbol. Az ilyen mehet is..Nekem már nem kellene..
46. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 44. - Berdor)
2008. márc. 19. 12:48
Detto. Annyit fűznék még hozzá, hogy mikor kiakadtam és ennek hangot is adtam akkor az volt a válasza:" el lehet menni, ilyen jót úgyse találsz". Megszívta! Sokkal jobbat találtam!
2008. márc. 19. 12:46
Érdekesek a hozzászólások, főleg női szemszögből ítélve, természetesen mi is túl vagyunk egy beszélgetésen, amiből nagyon sok minden kiderült, ezekben első látásra érezhető volt, hogy vannak problémák, de nem olyan vészesek ,hogy több odafigyeléssel ne lehetne megoldani. Felszínre hoztuk a hibákat, és reméljük egy két év távlatából, hogy sikerült áthidalni, a jövő pedig nyitott, mint mindenki számára.
44. berdor (válaszként erre: 35. - Living-fan)
2008. márc. 19. 12:38

tudod van aki a beszélgetést sem veszi jelnek.


Nekem volt régen egy barátom, neki sokszor, nagyon sokszor elmondtam, hogy mi a problémám, erre ő mindig azt mondta, hogy "most fenyegetőzöl?" amikor végleg pontot tettem az "ügy" végére, akkor meg azt mondta, hogy miért nem mondtam, hogy baj van...

2008. márc. 19. 12:35
Díjaznám az őszinteségét!
42. living-fan (válaszként erre: 39. - 9f2f8c4285)
2008. márc. 19. 12:35

Én négy gyereket is kaptam csomagkapcsoltan :)

De megérte :)

41. bb52f751dd (válaszként erre: 39. - 9f2f8c4285)
2008. márc. 19. 12:32

Azért ehhez nagy lelkierő kellett...

Én is megtettem volna anno,ha tudtam volna,de nem ment,és nem is lett jó vége...

Azóta gondolkodom az eszemmel is.

40. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 38. - Living-fan)
2008. márc. 19. 12:31
Azért ha nem jó az előbb utóbb megöli a kapcsolatot. De tényleg nem minden. Én soha nem kockáztatnám a boldog házasságomat a férjemmel, egy görbe éjszakáért!
39. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 37. - Living-fan)
2008. márc. 19. 12:30
Ha már nélküled is rossz volt akkor ez így van! Nálunk is az volt, hogy a kapcsolat már haldoklott, a férjem azzal hogy elkezdett udvarolni, csak ráébreszett, hogy az exemmel már nincs közös jövőnk, és még időben befejeztük, nem volt gyerek esküvő, közös ház stb. Így csak fogtam a kis kofferom és szépen leléptem egy albérletbe.
2008. márc. 19. 12:29

És a szex terén nem voltak problémáik.

Tehát a szex ugyan fontos, de közel sem minden.

2008. márc. 19. 12:25
Egyébként én nem gondolom úgy, hogy szétdúltam egy családot inkább megmentettem. :)
36. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 35. - Living-fan)
2008. márc. 19. 12:24
Ez a beszélgetést sem értette, majdnem 9 évig voltam vele, hidd el nem volt könnyű elhagyni, és rengeteget próbálkoztam hogy megértse nem jó irányba haladunk! De amikor kitettem akkor is csak vagdalkozott engem hibáztatott és az volt a legnagyobb problémája, hogy az utódja jobb-e az ágyban, és mekkora farka van. Sajna erre nem tudtam akkor válaszolni, mert még nem feküdtünk le csak udvarolt!
35. living-fan (válaszként erre: 33. - Berdor)
2008. márc. 19. 12:22

Én úgy gondolom, néhány beszélgetést azért megérdemel mindenki, ha a "jeleket" nem is vette.

Ki tudja, talán csak nem "beszéli" a jelnyelvet :)

34. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 33. - Berdor)
2008. márc. 19. 12:22
Megérdemelte én meg jól jártam:)
33. berdor (válaszként erre: 31. - 9f2f8c4285)
2008. márc. 19. 12:14
Persze van aki nem veszi a jeleket, az megérdemli :)
2008. márc. 19. 12:12

Még nem volt rá példa,hogy beszámolt volna az ilyen típusú álmairól,de biztosan nem esne jól,és megkérném,hogy legközelebb tartsa meg magának.

Csak akkor meséljen,ha velem álmodik :))

31. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 29. - Berdor)
2008. márc. 19. 12:10
Hát ha észre veszi. Az én exem nem vette észre. Amikor leléptem úgy nézett rám mint aki ufót lát!
30. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 28. - Berdor)
2008. márc. 19. 12:09
A topic szerintem inkább az ábrándozás jellegű álmokra gondol. A te eseted egészen más!
29. berdor (válaszként erre: 24. - Living-fan)
2008. márc. 19. 12:07
húú azért egy álom miatt nem kéne rögtön párkapcsolati szakértőhöz fordulni..., ha valami komolyabb gond van, azt gondolom úgyis észre veszi a mmásik!
28. berdor
2008. márc. 19. 12:05

Elolvastam pár hózzászólást... szóval én álmodtam már olyannal aki közös ismerősünk volt, de meg kell, hogy mondjam bár erotikus álom volt, viszont másnap piszok rosszul éreztem magam, mivel az illető mint pasi akkor sem kéne ha ő lenne az egyetlen a földön. Tehát biztos nem a fantáziálásnak köszönhettem ezt az álmot :D


Szerintem az álmokat sokszor nem szabad komolyan venni, főleg nem mondanám el, ha a másikat ezzel esetleg megbántanám...

27. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 24. - Living-fan)
2008. márc. 19. 11:45
Szívemből szóltál, én is így mentem férjhez, álmodoztam a férjemről, csak én nem mondtam el az előző kapcsolatomnak, hanem mikor már harmadik éjszaka álmomban vele szeretkeztem, kidobtam az pelőzőt hogy végre életben is az övé lehessek! Mi is 8 éve vagyunk együtt ebből 5 és fél év házasság!
26. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 21. - F933a1b1fa)
2008. márc. 19. 11:41
Ha már harcolnia kell ellene az gáz! Akkor már nézelődik kifelé. Nem jó jel!
25. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 14. - F933a1b1fa)
2008. márc. 19. 11:39
Azért azt soha ne felejtsd el hogy mi nők egy kicsit másképp gondolkodunk! Én nem lennék ettől a vallomástól elragadtatva, de ha így is lenne ne mondja el! Tapintatlanság! Neked hogy esne ha a párod Cristiano Ronaldoról álmodozna??? Neked nem jutna eszedbe hogy szar pasi vagy? Mert nekem eszembe jutna hogy biztos szarul nézek ki már nem tetszek neki, ha másra vágyik. Az álom mindig a valós életen alapszik!!!!
24. living-fan (válaszként erre: 21. - F933a1b1fa)
2008. márc. 19. 10:12

Timeának igaza van.

NE játsz még a gondlattal se, hogy kipróbálhatnátok hármasban.

De egyvalamit mindenképpen tegyél meg.

Gondolkozz el azon, hogy jól érzi-e magát veled minden tekintetben a párod. És itt nem elsősorbnan a szexre gondolok!

Lehet, nem adja egyértelmű jelét annak, hogy valami nincs rendben, mert még benne sem tudatosult. Esetleg túlzottan is hűséges tipus ahhoz, hogy a felszínre engedje a oszichéje az elégedetlenséget. Nem fér bele az értékrendjébe. De a tudatalatti próbálkozik, hogy kibúvót keressen ebből a kapcsolatból...

Hidd el, nem a levegőbe beszélek. SAJÁT TAPASZTALAT.

Csak esetemben én voltam a megálmodott.

Ezerszer átbeszéltük már az esetet.

Az, hogy a férje belegondolt, és azt mondta, "miért ne? próbáljuk ki hármasban", csak siettette az eseményeket.

Ígyis-úgyis válás lett volna, mert az a pasi nem tudott, és nem is akart változtatni a hibáin. (Elmei alapon van.) Ezt tudta mindenki, már amikor összejöttek is, figyelmeztettük is a csajszit, de nem hallgatott senkire. Első szexpartner, kiugrási lehetőség a nem éppen felhőtlen családi kötelékből, korai "gyerekáldás", suli félbehagyva, házasság, majd jöttek a gyerekek sorra.

13 évet húztak le együtt, és a bunkó pasi ellenére sem gondolta volna már senki, hogy ez valaha megváltozhat.

Még az álom és a hármas után sem.

Egy darabig.

Majd szépen a felszínre törtek az addig mélyen eltemetett problémák.

Ma az „ártatlan álmodó” a feleségem.

Már 8. éve. :)

Szóval, ne vedd félvállról a dolgot!

Ajánlok neked egy könyvet:

John Gray: A férfiak a marsról jöttek, a nők a vénuszról

Ez nagy segítségedre lehet, hogy javíthass a kapcsolatotokon.

Minden párkapcsolat előtt ez kötelező olvasmány kellene legyen

(Azt hiszem, most boltban nem kapni, de Vaterán valszeg megveheted)

Ne gondold, hogy csak az lehet igaz, ami látszik is!

Lehet, késő lesz, amikor már látszik!

Sok sikert!

23. herengtimea (válaszként erre: 21. - F933a1b1fa)
2008. márc. 19. 07:56
De az almokat lehet befolyasolni!Vagy legalabbis az almok nem csak ugy maguktol jonnek,hanem a lelki vilagunkbol.O mar ezen szerintem sokat gondolkodott,de ennek a hattereben mas all,ez egy uzenet szamodra.A nok amugy is sokat szoknak almodozni,de nem szokjak elmondani parjuknak,de az mar egy figyelmeztetes,hogy vlmi hianyzik a kapcsolatbol.A Te parodnak is lehet hianyzik vlmi nem lehet?Az is lehet,hogy tetszik neki,sot biztos,hogy tetszik,mert ha nem tetszene undorral meselte volna el az almot.Vagy feltekennye akar tenni vele,vagy felkeszit Teged,hogy ha vlmi is tortenne kozottuk o nem tehet majd rola,nem tudott parancsolni maganak.Maradjunk annal,hogy csak tobb figyelemre,kenyeztetesre van szuksege.
2008. márc. 19. 06:46
Háttt nem mondanám,hogy tetszene!
21. f933a1b1fa (válaszként erre: 19. - Herengtimea)
2008. márc. 19. 06:24
igen megtörtént, el is gondolkoztam rajta, de nem vettem tragikusan a dolgot, hiszen magukat a konkrét álmokat befolyásolni nem lehet, viszont, tény,hogy olyanokkal szoktunk álmodni, akik nem közönbösek számunkra, és így azért, hogy elmondta, egy kicsit meg is nyugodtam, mert, ha nem akarta titokban tartani, az azt jelenti, hogy harcol ellene, és nem szeretné komolyra fordítani a szinpátiát
2008. márc. 18. 23:18

Mit teszel, ha párod bevallja, hogy erotikus álmai vannak közös iemerősötökkel



Javasolnám neki, hogy próbálja ki vele.

Lehet, hogy csak álmaiban olyan bomba az a másik.:)))

19. herengtimea (válaszként erre: 15. - F933a1b1fa)
2008. márc. 18. 19:15
Enis rosszul lennek.Most azt nem tudom,hogy ez veled megtortent,vagy csak ugy kivancsisagbol kerdezed?Mert ha ez veled tortent,akkor sajnallak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook