Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit tennétek, ha a társasház alatt ahol laktok egy pékség lenne és nem lehet szellőztetni tőle annyira büdös? fórum

Mit tennétek, ha a társasház alatt ahol laktok egy pékség lenne és nem lehet szellőztetni tőle annyira büdös? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. szept. 7. 16:22

Önkormányzatnál birtokvédelmi eljárást kell kezdeményezni.


Én imádom frissen sült kenyér illatát. A Százados út környékén micsoda illatok terjengtek, óóó, de finom volt. Sajnos lebontották a kenyérgyárat mostanában.

2012. szept. 7. 16:22

Imádom a sültkenyér illatát! Laktam pékség mellett!

Ha a pékség illata nem jó, mi lenne, ha fehérjefeldolgozó lenne a közeledben??? Na, az büdös! A görény könyörög a receptért :D

2012. szept. 7. 16:16

A kenyérillat büdös? Valami gond lehet a szaglásoddal.


Mindenesetre el lehet járni, ha zavar.

2012. szept. 7. 16:15
Én állandóan éhes lennék :D
2012. szept. 7. 16:12
Első gondolatom: minden reggel fincsi friss péksütit reggeliznénk. De tényleg furcsa, hogy büdösnek találod. Ráadásul a pékségek nem sütnek 24 órán keresztül, "kenyérszag" sincs egyfolytában...
2012. szept. 7. 16:10
Pékség büdös?Fura...
2012. szept. 7. 16:06
A büdös szerintem nem a helyben sütéstől van. A ház mellett, ahol gyermek időszakomat töltöttem igazi pékség volt, imádtuk a frissen sült kenyér és egyebek illatát, szerettünk arra ébredni. Nem tudom, mi a problémád!
2012. szept. 7. 16:03
Már 2 éve ez megy és nem tudok hová fordulhatnék, a türelmem már elfogyott...
2012. szept. 7. 16:02
Segítsetek.Mit csinálnátók ha aTársasház alatt ahol laktok egy pékség lenne és nem lehet szellőztetni tőle annyira büdös, helyben sütnek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook