Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha rossz házasságban élsz, és megjelenik a láthatáron egy harmadik?Szív, vagy ész? fórum

Mit tennél, ha rossz házasságban élsz, és megjelenik a láthatáron egy harmadik?Szív, vagy ész? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2009. júl. 4. 22:31

Sziasztok megjöttem!Hát jó kis vita kerekedett itt a kérdésemen!

Kedves Bared:igen,én csak gondolati síkon játszom a gondolattal,mi lenne ha lenne egy 3.Ugyanis összetalálkoztam egy régi ex-emmel,és hát újra előjöttek az érzéseim!Erről nem tehetek,ez még nem szégyen!!A szégyen az lenne,ha ezért(merthogy nekem úgyis elcseszett a házasságom)széttúrnám az övét is!!!De ez eszem ágában sem volt soha!!Pont inkább arról beszélek,hogy egy kapcsolat mellett még szeretőt sem tudnék tartani-mert én ilyen vagyok!ilyen hülye lelkiismeretesnek neveltek!Nemhogy elvenni mástól a társat,ahol gyerekek is vannak...Ha olvastad a naplómat-amit ma kitöröltem,mert már elegem van mindenből,akkor tudod,hogy a dolog pusztán barátságnak indult..Aztán olyan jeleket kaptam,hogy lehet-hangsulyozom lehet-hogy ő is többet szeretett volna..de én erre így képtelen lennék..előbb lezárnám a rossz házasságomat,aztán esetleg!De nem miatta zárnám le,és ha kilépnék sem várnám el,hogy ő is ezt tegye!!!!Sőt!!Inkább beszélnék magam ellen,mint mégegy család ellen...


Most azt hiszem pár nap és lehiggadok..aztán megpróbálom rávenni a férjem,hogy menjünk el vmi kapcsolatterápiára..hátha-Ha azután sem lesz jobb,elhagyom..de legalább mondhatom,hogy mindent megtettem..

De így sem könnyű..a szívem máshoz húz,az eszem mást diktál..

78. Humor Helga (válaszként erre: 76. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:30
Akkor mi jelent nálad bármit is?????
77. bared (válaszként erre: 71. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:28

na..egyrészt az ingyenesség és az ügyvédek közötti párhuzamot, élből kikérem, és elutasítom a nevükben is!!! azt hiszem összekevered a büntetőügyekben hivatalból kirendelt ügyvédek, és a hivatástudatból, emberségből dolgozó jogászokkal!

igen, rábíznám...ugyanis még mindig jobb int a büdös nagy semmi, és zsarolásban élni stb....

de!!! itt ilyesmiről tudtommal szó sincsen..ugyanis 1juc feltétles módban írta ezt... képes lenne...ezt írta pontosan...ez pedig azért nem állja meg a helyét....lehet, hogy az életben nem tenne ilyet!

nem lehet egy kalap alá venni egy megalázott, bántalmazott, lelkileg terrorban tartott nőt, egy olyannal, aki egy kihűlt kapcsolatból kifelé kacsintgat éppen, és minden rossz tulajdonságát felrója a férjének, akivel leélt 17 évet...

azok a nők, akik nagyon megszenvednek egy házasságot, tudják mi a szenvedés, nem másik férfiba kapaszkodnak, hanem épp ellenkezőleg...nagyon hosszú ideig elkerülik őket, és bármi áron megpróbálnak szabadulni....

nagyon nagyon elkanyarodtál már az eredeti témától....

de kérdezek valamit.... azt mondtad, hogy te rosszindulatúnak minősíttettél egy hsz-t...igaz? én írtam rá, és azt is...

elfogadom...

de ezek szerint: ha 1juc néhány hónap múlva az utcán fog állni a sárguló levelek alatt, éhesek lesznek a gyerekei, és mosdatlanok, ő maga kifáradva éhezve, és kilátástalanul kapálózik, akkor ugye mehetnek hozzád? biztos vagyok benne, hogy puha ággyal, meleg levessel, és megértéssel várod őket....

76. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 75. - Humor Helga)
2009. júl. 4. 22:28
nem, semmit nem jelent.
75. Humor Helga (válaszként erre: 74. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:26
Ők már több mint 10éve együtt vannak azért ez már komoly idő ezalatt már csak kiderül h megy-e együtt vagy nem. Nem??
74. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 73. - Humor Helga)
2009. júl. 4. 22:24
na persze:)) Csak az rendszerint nincs a pkliban, hogy egy ember mennyire befolyásolható és mennyire pénzéhes, irigy-a hátteréről nem is beszélve, aki bujtogatja még pluszban, az amúgy is emberileg zéro delikvenst:)
73. Humor Helga (válaszként erre: 71. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:21
Nem mintha érne ez bármit is de Ő választatta ezt az embert...persze az emberek változnak de azért egy kapcsolat "jósága/rosszsága" két emberen múlik!
72. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 68. - Humor Helga)
2009. júl. 4. 22:19
Csak nyugodtan:)
71. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 67. - Bared)
2009. júl. 4. 22:18

Csak egy apró kérdés:


Ha pld. tudod-és már mondjuk többszörösen bebizonyosodott, hogy egy olyan emberrel állsz szemben, aki abszolút pénzorientált, a végsőkig képes a becstelenségre és a Te tönkretételedre, embert, eszközt nem kímélve, bosszútól lihegve hogy a célját elérje.Mindezeket tudva,

akkor te ezek után egy ingyenes ügyvédre rábiznád az ügyedet (akik köztudott nem a legjobbak), ahol a gyermekeid a tét, akik a világot jelentik neked?


A hallgattassék meg a másik fél-elvét én is vallom, egyébiránt.

70. bared (válaszként erre: 66. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:12

itt is mindenki maga dönt...de ha valaki nem kíváncsi a negatív, és pozitív véleményekre is, ne indítson fórum témát!

vagy ha igen, akkor így: xy a téma, de csak számomra pozitív véleményeket várok!

69. copfos66 (válaszként erre: 58. - 5e03fd4701)
2009. júl. 4. 22:12
Szerintem a mai világban 3 gyerekkel nagyon meg kell gondolni mit teszünk,de még akár két gyerekkel is.Végül is itt főképp a gyerekeket kellene nézni és csak azután a saját magát.
68. Humor Helga (válaszként erre: 66. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:10

Ahogy 1juc is dönthet h mit csinál mit nem és h hogy neveli fel a gyerekeit, mi csak azt mondjuk el h adott esetben mit tennénk hasonló szituban!

És halkan jegyzem meg copfos66-tal előbb értek egyet mint Veled...

67. bared (válaszként erre: 62. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:10

az 52. hsz-edre még: vannak ingyenes ügyvédek...

és ha valaki, hát én igazán tudom mikben élnek családok, mert ebben az életben dolgozom...pontosan velük foglalkozom...

arról nem is beszélve, hogy én a "hallgattassék meg a másik fél is" elvét gyakorlom...

egyébiránt ha tanultál magyart, és nem csak tanították volna neked, akkor különbséget tudnál tenni a "csináld" "tedd" szavakhoz képest a feltételes módokat, amiket itt a hozzászólók használnak!

66. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 64. - Humor Helga)
2009. júl. 4. 22:08
Pedig szoktam kapni-de a végső döntés mindig az enyém-ahogy a felelőség is:)
65. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 57. - Copfos66)
2009. júl. 4. 22:07
54.hsz
64. Humor Helga (válaszként erre: 62. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:07

Akkor Te sosem kapsz tanácsot...hiszen két egyforma helyzet sztem nincs és érzés se...

uhh ajjajjj...

63. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 60. - Bared)
2009. júl. 4. 22:06
Csak szeretnék burokban élni, hogy ne kelljen látnom oly sok "érdekességet" mint ahányat látok:)
62. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 55. - Humor Helga)
2009. júl. 4. 22:05

"Akkor Te olyan ember vagy akinek pl barátnak csak azok az emberek jók akik mindig helyeselnek neked?? "


Nem. Vannak barátaim, kipróbált, egyenes emberek, akik ha hibázok akkor is megmondják a véleményüket-de a döntést mindig rám bizzák-és sosem adnak úgy tanácsot, ha nem élnek valamiben benne, vagy éreznek olyan érzésekkel:)

61. copfos66 (válaszként erre: 60. - Bared)
2009. júl. 4. 22:05
Ezt akartam én is írni ,de inkább álomvilágban
60. bared (válaszként erre: 52. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:04
ne haragudj, de nem értem hol éreztél te abban a hsz-ben ilyet..... nem tudom mennyi idős vagy, de kortól függetlenül valószínűleg burokban élsz...
59. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 56. - 5e03fd4701)
2009. júl. 4. 22:02
Csak nyugodtan:)
58. 5e03fd4701 (válaszként erre: 47. - Copfos66)
2009. júl. 4. 22:01

Szerintem ezerszázalékosan igazad van!


Jó lenne ha ezt szívlelné meg akinek szólt és nem mást!

57. copfos66 (válaszként erre: 54. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 22:00
Rossz és aljas aki rosszra és aljasságra gondol!!!
56. 5e03fd4701 (válaszként erre: 54. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 21:59

OFF


Nem semmi furcsa lény vagy te!!!!


Azt hiszem ha összeadjuk az itt lévő emberek rosszindulatúságát és négyzetre emeljük akkor sem éri el a tied tizedét!


Komolyan süt belőled a ....


Sajnállak!


ON

2009. júl. 4. 21:58

Hát sztem kedves lótuszv.! Ez egy topic mindenki elmondhatja h mi a véleménye, nem?? Attól h különbözik a Tiedtől már rögtön csalódtál benne stb?? Akkor Te olyan ember vagy akinek pl barátnak csak azok az emberek jók akik mindig helyeselnek neked??

bocsi off lett kicsit nagyon :)

54. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 53. - Copfos66)
2009. júl. 4. 21:57
A hsz-od mínősített téged és a lelkedet. Nekem felesleges mondanod bármit is ezek után.
53. copfos66 (válaszként erre: 49. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 21:53
Sajnos semmi rosszindulat nincs bennem csak tudom,ha a saját lábán nem tud megállni akkor ez nagyon veszélyes.Benned legyen csak annyi rosszindulat mint bennem akkor semmi bajod nem lenne.Tapasztalatból beszélek.
52. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 51. - Bared)
2009. júl. 4. 21:52

Én azért csalódtam benned, mert egy olyan orv hozzászólásra bólintottál, ami azt próbálta sugalni, hogy a topikinditónak az uj partner csak ugródeszkának kellene. Ugyan nem én vagyok a topikinditó-de egyszerűen úgy éreztem, hogy meg kell védenem.

Nos visszatérve a dolgokra:

Létezhet olyan is, amikor valaki már döntött-végérvényesen az uj élet mellett, de mondjuk pl:nincs elég pénze ügyvédre (és a családjának sincs pénze, hogy segíteni tudjanak neki)-miközben a férj ezer módszerrel próbálja zsarolni a gyerekekkel kapcsolatban és tisztában van avval, hogy a férj becstelensége és háttere miatt alap egy ügyvéd.

Ez csak egy példa.


Többek között ezért is tartottam aljasnak és rosszindulatunak annak a hsz-nak a reagálását.

51. bared (válaszként erre: 50. - 2ac81d25f5)
2009. júl. 4. 21:43

azt hiszem félreértettél...nem a pénz pártolom, dehogyis!! hiszen írtam előtte..ha ki akar szállni ebből a kapcsolatból, akkor tegye... maga miatt, a gyerekei miatt, de akkor a sarkára kell állnia, és kitalálnia nagyon gyorsan, hogy mit, és, hogyan tesz!!!

Ám semmi nélkül nem lehet utcára menni gyerekekkel...ha nincs munkahelyed, stb, akkor csak úgy tudod megtenni, ha stabil családi háttered van....

tudom miről beszélek, én már egyszer újra kezdtem... nem lehet ész nélkül fejest ugrani...

50. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 48. - Bared)
2009. júl. 4. 21:38

Olvastam már több hozzászólásodat,amik tetszettek, de most csalódnom kellett.

Nem hittem volna, hogy egy ilyen hozzászólásra helyeselni fogsz.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook